quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:26 schreef eL. het volgende:
NJ zet de OP erin.
Alleen sta ik er wéér niet in hè.quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:27 schreef NJ het volgende:
Zo ban ik.
Oe Foto!!!!!!quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:24 schreef eL. het volgende:
Nou Tal, gelukkig vliegen er vele reigers over ons pand en die schijten de boel aardig wit inmiddels, ik heb die korte broek toch maar aangedaan en heb ook geen shirt meer aan, verder gebruik ik persucht om mezelf te koelen, ze kunnen de pot op.
Wat wel verkoelend werkt, is dat ik kerstkaarten druk, met sneeuw enzo..
Ik kan me nog een foto van een shirtloze el, mét boormachine herrineren.quote:
Verdomd, wie is er weg dan ?quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:28 schreef NJ het volgende:
Middelste rij, vierde icoontje.
Iemand die ik hier slecht één keer een tvp heb zien plaatsen, heel wat topics geleden.quote:
Ah, dequote:Op donderdag 6 juli 2006 11:29 schreef NJ het volgende:
Ik kan me nog een foto van een shirtloze el, mét boormachine herrineren.
quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:29 schreef NJ het volgende:
[..]
Ik kan me nog een foto van een shirtloze el, mét boormachine herrineren.
Ja?quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:30 schreef NJ het volgende:
[..]
Iemand die ik hier slecht één keer een tvp heb zien plaatsen, heel wat topics geleden.
Ach Tink is gewoon klaar met Fok! en heeft geen behoefte om in Oud updates te gaan geven over Plien.quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:10 schreef YPPY het volgende:
[..]
Fijn dat ze zo nog wel kan slapen.Dan waait het zeker wat door? Jammer dat jullie niet meer in oud posten. Doet ze het goed verder?
Misschien wel omdat ze dan gezelschap heeft. Volgens m'n schoonzusje gaat m'n nichtje ook moeilijk doen als ze alleen is en is ze in gezelschap een stuk makkelijker. Maar zij is wel een stuk jonger natuurlijk.quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:37 schreef Havoc het volgende:
[..]
Ach Tink is gewoon klaar met Fok! en heeft geen behoefte om in Oud updates te gaan geven over Plien.
En doorwaaien?. Nee het is zelfs warmer in de woonkamer dan de slaapkamer maar de lokatie bevalt haar beter blijkbaar. Voor de rest doet Plien het geweldig en is het prachtig om te zien dat ze je herkent en meteen met de mooiste lach van de wereld naar je kijkt.
Nou ze ligt dan meestal wel alleen in de woonkamer omdat we haar niet wakker willen maken. Dus dan zitten wij buiten.quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:40 schreef YPPY het volgende:
[..]
Misschien wel omdat ze dan gezelschap heeft. Volgens m'n schoonzusje gaat m'n nichtje ook moeilijk doen als ze alleen is en is ze in gezelschap een stuk makkelijker. Maar zij is wel een stuk jonger natuurlijk.
Wat klink je leuk verliefd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |