Nogmaals, doe dit met 1 oogquote:Op woensdag 5 juli 2006 04:10 schreef opgebaarde het volgende:
krijg je niet meer pijn door dat beeldscherm dan?
Leef met je meequote:Op woensdag 5 juli 2006 04:09 schreef woutabest het volgende:
Ik heb zo ongeveer hetzelfde. Vanmiddag hard gepleurd met mijn fiets, ik kan op geen enkele manier meer normaal liggen
Thanxquote:Op woensdag 5 juli 2006 04:16 schreef Intronic het volgende:
Sterkte.
Hier heb ik wat aan, uhm waar krijg je dat spul,? Ga ik vanochtend gelijk halen dan. Gaat je oogontsteking dan geleidelijk weg of wat?quote:Op woensdag 5 juli 2006 04:19 schreef Menn0 het volgende:
Heb k ook wel eens... moet je er eens pred forte oogdruppels ingooien dan vermindert het al binnen een paar uur!
Thanx voor de tipquote:Op woensdag 5 juli 2006 04:27 schreef Menn0 het volgende:
Eh apotheek.. maar deze shit is wel op recept.. beetje paardenmiddel geloof ik.. want standaard druppels helpen bij mij niet als ik last heb.. het verlicht vrijwel meteen al en voor je er erg in hebt ben je er vanaf.. het is om 3x daags te druppelen maar meer dan 2x druppelen is nog nooit nodig geweest, dan was het alweer over..
Ja, dat doe ik zoiezo al hequote:Op woensdag 5 juli 2006 08:02 schreef Nijna het volgende:
alwaysleft, je lenzen even uitlaten totdat de ontsteking over is...
joh, wat ben jij grappigquote:Op woensdag 5 juli 2006 08:53 schreef Donders het volgende:
Insmeren met tijgerbalsem...
quote:Op woensdag 5 juli 2006 08:53 schreef Donders het volgende:
Insmeren met tijgerbalsem...
Ik hoop zelf dat ik niet ook een oogontsteking krijg over een paar jaar (ik heb ook lenzen), mijn ma heeft rond de twintig jaar lenzen gedragen, toen ze een fikse oogontsteking kreeg mocht ze geen lenzen meer dragen daarna.quote:Op woensdag 5 juli 2006 04:08 schreef alwaysleft het volgende:
Godver de godver, sinds gisteravond last van een fikse oogontsteking.
Gewoon niet kunnen slapen van een tranend oog die nog nooit zo pijn heeft gedaan als nuHoe zielig kun je zijn in het leven.
Nou dan maar met 1 oog fokken he![]()
Ga weg oogontsteking wil je![]()
![]()
Komt zeker weer door die kutlenzenTerwijl ik er heel hyginisch mee omga
![]()
Zover mijn klacht![]()
foto's?!quote:Op woensdag 5 juli 2006 04:08 schreef alwaysleft het volgende:
Godver de godver, sinds gisteravond last van een fikse oogontsteking.
Gewoon niet kunnen slapen van een tranend oog die nog nooit zo pijn heeft gedaan als nuHoe zielig kun je zijn in het leven.
Nou dan maar met 1 oog fokken he![]()
Ga weg oogontsteking wil je![]()
![]()
Komt zeker weer door die kutlenzenTerwijl ik er heel hyginisch mee omga
![]()
Zover mijn klacht![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |