Er staat (@@@) achter je naamquote:Op donderdag 6 juli 2006 13:38 schreef Jorikjet het volgende:
danku
zo heb ik het opgenomen:
strat -> toneport, en op de toneport over een zang versterker (vintage UK) met heel klein beetje reverb
zal binnenkort nog iets meer aan de sound doen, en dan ook de rest van het nummer erbij spelen... ken de rest nog niet goed genoeg om er bij op te nemen
Fok! is gekgeworden, er is ook een topic over in FBquote:
Nee, dat was een tagje voor mensen die met regelmaat deelnamen aan de @@@ slowchatreeks.quote:
Ik wil ook geen oranje fan meer zijn en ook geen @@@quote:Op donderdag 6 juli 2006 14:46 schreef Litpho het volgende:
[..]
Nee, dat was een tagje voor mensen die met regelmaat deelnamen aan de @@@ slowchatreeks.
en dankzij Lucille nu op diverse plaatsen uitgedeeld aan ex-Oranjefans
astuquote:Op donderdag 6 juli 2006 14:49 schreef Even het volgende:
[..]
Ik wil ook geen oranje fan meer zijn en ook geen @@@Wie helpt dit arme zieltje
quote:
Doe mij toch maar een strap-lock, dit ziet er wel erg gammel uitquote:Op donderdag 6 juli 2006 10:14 schreef sXe het volgende:
check! Volgens mij was het zoiets: http://cgi.ebay.com.au/QU(...)yZ7266QQcmdZViewItem
Volgens mij is dat een Planet Waves strap
Ik ben benieuwd, zou je ook wat goede foto's willen maken? Ik ben reuze benieuwd hoe het eruit ziet!quote:Op donderdag 6 juli 2006 15:24 schreef Doodmetaal het volgende:
Yes! Ik heb mijn Bowen handle voor 45 euro! Ik ga hem straks even erop schroeven etc. Veel vintage-er dan dit kan niet aangezien er roestplekken opzitten.
Die gast vertelde me dat ze trouwens niet verkrijgbaar zijn in Nederland dus als het jullie bevalt wordt het importeren vanuit Amerika.
mijn gitaarquote:Op donderdag 6 juli 2006 16:35 schreef NiteSpeed het volgende:
Wat een lang lelijk ding. En wat een mooie gitaar.
Dat is rustgevend..quote:Op donderdag 6 juli 2006 16:41 schreef TeleluvR het volgende:
Zit er wel netjes uit... Het schuren van je snaren zal op zich wel meevallen, het systeem van de standaard bigsby is eigenlijk niet anders!
mwoa, ik vind dit er toch wel aardig solide uitzien. Ik heb er in elk geval eentje besteld via ebay.quote:Op donderdag 6 juli 2006 14:58 schreef TrentReznor het volgende:
[..]
Doe mij toch maar een strap-lock, dit ziet er wel erg gammel uit![]()
..en willen jullie niet zo snel gaan, kan t niet bijhouden!
Toch lijkt me een échte straplock degelijker en handiger...quote:Op donderdag 6 juli 2006 16:47 schreef sXe het volgende:
[..]
mwoa, ik vind dit er toch wel aardig solide uitzien. Ik heb er in elk geval eentje besteld via ebay.
[afbeelding]
jammer van die enorme pook!quote:Op donderdag 6 juli 2006 16:24 schreef Doodmetaal het volgende:
Goede foto's zijn het niet aangezien ik alleen mijn mobiel heb, maar hier:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |