quote:Op maandag 3 juli 2006 16:32 schreef Camplo het volgende:
Strakke
quote:modieuze
Gelukkig ben jij totaal niet subjectiefquote:hippe
je bedoelt homoquote:Op maandag 3 juli 2006 16:32 schreef Camplo het volgende:
Trance Boy staat er niet bij. De groep waar ik bij hoor.
Strakke shirts, modieuze jeans, hippe sneakers
ehhhquote:Bij welke jeugdcultuur zou jij jezelf het best kunnen omschrijven?
Skate / Alto / Punk
Gothic
R&B / hiphop
massakonijnen
keetjongeren
gabbers / hardcore
rockers
reli's
Trance Boyquote:Op maandag 3 juli 2006 16:32 schreef Camplo het volgende:
Trance Boy staat er niet bij. De groep waar ik bij hoor.
Strakke shirts, modieuze jeans, hippe sneakers
Iddquote:
quote:Op maandag 3 juli 2006 13:31 schreef muserulezz het volgende:
ik moet een werkstuk maken over breezers
quote:
quote:Bacardi Breezer is een mix van rum en frisdrank en bevat 5 tot 7% alcohol.
Dit drankje wordt op de markt gebracht door het bedrijf Bacardi en het wordt onder andere verkocht in supermarkten en uitgaansgelegenheden. Onder tieners, met name meisjes, is dit drankje erg populair. Door de zoete smaak en het schijnbaar zwakke alcoholpercentage is de kans op meer drinken dan men aankan, aanwezig. Hierdoor is er kritiek van ouders, scholen en de politiek op de makkelijk verkrijgbare drankjes.
Door de lage ph-waarde in combinatie met katalyserende stoffen als koolzuur en alcohol zijn breezers een grote veroorzakers van tanderosie. Tanderosie is een onomkeerbare aandoening aan de tanden vaak geconstateerd bij jonge drinkers van frisdrank en mixdrankjes. De laatste jaren komt tanderosie geregeld voor en wordt meestal ontdekt in een te laat stadium.
Wordt dit topic onderdeel van je verslag?quote:Op maandag 3 juli 2006 18:16 schreef muserulezz het volgende:
dank jullie wel!!
ik heb hier echt heel wat aan gehad
ik heb al wel meer dan 80 mensen die mee deden!! echt geweldig!!
dank jullie wel
en ja veel dingen heb ik niet gedaan, maar het had nogal haast en daarom is het ook 10 minuten werk..
nog een dank aan de mods voor het niet verwijderen.. ik had beter eerst toestemming kunnen vragen.. mijn fout..
wat denk je van de optie: seks met 2 of meerdere gewillige breezerslettenquote:Op maandag 3 juli 2006 18:36 schreef Beach het volgende:
Er staat nergens of je seks zou willen met een breezah.![]()
Zou je seks willen met een breezerslet?
1- ja
2-nee
3- seks??
Hier hetzelfde, ik zie mezelf als 'gabber' omdat ik van hardcore hou, maar weer als 'punk' door lang haar en dat ik ook wel van rock hou. Ik kleed me eigenlijk niet naar een subgroep, en ik hoor ook niet bij een doelgroep omdat anderen dat zijn maar omdat die me het meeste aanspreekt, maar ik ga niet enkelt met mensen ui die doelgroep om. Ik snap sowieso niet waarom je die vraag erin heb gedaan.quote:
wat voor een kutschool volg jij dan?quote:Op maandag 3 juli 2006 13:31 schreef muserulezz het volgende:
aargh!!
ik heb jullie hulp nodig!!
jaja, het is voor school, maar broodnodig!
ik moet een werkstuk maken over breezers en daarvoor een enquete maken en die laten invullen.
zouden jullie dit even kunnen invullen?
mijn dank zou zeer groot kunnen zijn
naar de enquete
En niet zo'n beetje ookquote:Op maandag 3 juli 2006 14:02 schreef Cosworth het volgende:
Wat een kut-enquete!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |