 
		 
			 
			
			
			Hangt er vanaf in welke hoeveelheid.quote:Op zondag 2 juli 2006 21:00 schreef Q. het volgende:
[..]
Morgen vroeg er uit, alcohol is geen goed idee.![]()
 
			 
			
			
			ik wel.. maar weet dat het niet verstandig isquote:
 
			 
			
			
			Doe dat morgenvroeg maar.quote:Op zondag 2 juli 2006 21:02 schreef nixxx het volgende:
[..]
ik wel.. maar weet dat het niet verstandig is
 
			 
			
			
			mja.. ik vrees het..quote:Op zondag 2 juli 2006 21:03 schreef Q. het volgende:
[..]
Doe dat morgenvroeg maar.![]()
Maar het gaat hier in de reeks dus vanaf morgenvroeg heel rustig worden?![]()
 
			 
			
			
			Ik ben er voorlopig nog.quote:Op zondag 2 juli 2006 21:03 schreef Q. het volgende:
[..]
Doe dat morgenvroeg maar.![]()
Maar het gaat hier in de reeks dus vanaf morgenvroeg heel rustig worden?![]()
 
			 
			
			
			ik zal proberen of ze me er in mijn proeftijd uit willen gooien ok?quote:Op zondag 2 juli 2006 21:05 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik ben er voorlopig nog.![]()
Maar zonder Nixxxie.![]()
 
			 
			
			
			Goed plan.quote:Op zondag 2 juli 2006 21:06 schreef nixxx het volgende:
[..]
ik zal proberen of ze me er in mijn proeftijd uit willen gooien ok?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik probeer nog steeds om hem op zijn onwetendheid te wijzen, maar dat helpt geloof ik niet echt.quote:Op zondag 2 juli 2006 21:07 schreef nixxx het volgende:
whehehe je hebt Meki toch nog niet helemaal opgegeven
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Het probleem is, zoals ik al zei, dat driekwart van de Arabische wereld net zo denkt als hij, en nog minder van het Palestijns-Israëlisch conflict af weet.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik kom hem gelukkig alleen in dit soort topics tegen.quote:Op zondag 2 juli 2006 21:13 schreef nixxx het volgende:
voor meki geld onwetendheid op nog wel meer gebieden
 
			 
			
			
			Jij ook al?quote:Op zondag 2 juli 2006 21:14 schreef liefie_ het volgende:
ik zal morgen vroeg ook nog even een postje doen voor ik naar de internetloze wereld verdwijn![]()
 
			 
			
			
			gezellig toch?quote:
quote:Gelukkig ga ik aan een 'zelfcursus' Portugees beginnen, eind augustus hoop ik die taal onder de knie te hebben.![]()
 
			 
			
			
			Waarom niet? Ik spreek al Engels en Duits en kan me in het Frans en Spaans verstaanbaar maken. Portugees spreek ik echter nog niet en ik kan het ook niet lezen. En dat gaan we veranderen. Iedere dag een uurtje of twee/drie studeren, ik heb er nu toch de tijd voor.quote:
 
			 
			
			
			sorry geen internet meer op mn kamer he...quote:Op zondag 2 juli 2006 21:16 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Jij ook al?
Dan zit ik hier morgen alleen met Pheno.![]()
Gelukkig ga ik aan een 'zelfcursus' Portugees beginnen, eind augustus hoop ik die taal onder de knie te hebben.![]()
 
			 
			
			
			ik vind het een NSB instellingquote:Op zondag 2 juli 2006 21:20 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Waarom niet? Ik spreek al Engels en Duits en kan me in het Frans en Spaans verstaanbaar maken. Portugees spreek ik echter nog niet en ik kan het ook niet lezen. En dat gaan we veranderen. Iedere dag een uurtje of twee/drie studeren, ik heb er nu toch de tijd voor.
 
			 
			
			
			Ik wil proberen uit te zoeken waarom ze zo gemeen doen tegen ons. En daarom moet ik worden zoals zij en daar zal ik hun taal voor moeten leren.quote:
 
			 
			
			
			portugezen moet je gewoon schoppen!quote:Op zondag 2 juli 2006 21:25 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik wil proberen uit te zoeken waarom ze zo gemeen doen tegen ons. En daarom moet ik worden zoals zij en daar zal ik hun taal voor moeten leren.![]()
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |