ik heb hem ook pas sinds vorige week gehoord, en het is gewoon irritant hoe dat liedje in je hoofd blijft zitten....quote:Op zondag 2 juli 2006 11:28 schreef veldmuis het volgende:
Dat had ik een half jaar geleden inderdaad ook. In welk gat woon jij?
Woon jij in hetzelfde gat als TS?quote:Op zondag 2 juli 2006 11:32 schreef Manu82 het volgende:
[..]
ik heb hem ook pas sinds vorige week gehoord, en het is gewoon irritant hoe dat liedje in je hoofd blijft zitten....
quote:
quote:
dat is de clip hoor.. zo komt ie ook op tmfquote:Op zondag 2 juli 2006 12:29 schreef Thrilled het volgende:
wat deze ermee gedaan heeft is wel leuk
Lief Klein Konijntje
Dronken maat van me zong t gister ook heel de tijd, kon m wel wurgenquote:Op zondag 2 juli 2006 11:27 schreef paultjuhhh het volgende:
""Lief klein konijntje heeft een vliegje op zijn neus "ik word echt gek van dat baggernummer overal in elke kroeg ( ja ikom soms ook wel in breezahkroegjes
) wordt dat nummer gedraaid, echt ziek word ik er van en mensen in m'n omgeving beginnen het ook spontaan te zingen
!!!
Hebben jullie daar nu ook last van![]()
dit was de minst erge die ik kon vindenquote:
Ja je moet wat hèquote:Op zondag 2 juli 2006 13:16 schreef Markster het volgende:
Denk zeg maar wat
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |