abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 2 juni 2008 @ 23:42:41 #121
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_59080457
Mooi zo.
pi_59081423
pi_59087044
Tsja, jammer dat zo'n topspeler er niet bij is, maar ik ben er eerlijk gezegd niet rauwig om.

Scheelt toch een slok op een borrel, een Italië met of zonder Cannavaro.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  woensdag 4 juni 2008 @ 11:10:47 #124
148059 Pritt
Atheïst
pi_59110841
Prima nieuws toch. Wij missen weer Robin van Persie, die was bij ons het belangrijkst tijdens de kwalificatie.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_60255401
quote:
'Cannavaro wil terug naar Napoli'
Door Jeroen van den Kroonenberg
Maandag, 21 juli 2008, 21:45

Fabio Cannavaro verlaat Real Madrid na dit seizoen en keert dan terug bij zijn oude club Napoli, zo meldt L'Équipe. ``Fabio wil zijn carrière afsluiten bij de club waar het ooit allemaal begon: Napoli", verklaarde zijn zaakwaarnemer volgens de Franse sportkrant op een Italiaanse radiozender.

Verdediger Cannavaro is een kind van de stad Napels. Tijdens het seizoen 1992/93 maakte hij zijn debuut in het eerste elftal van de club. Parma kaapte Cannavaro in 1995 weg bij Napoli. Via Internazionale en Juventus belandde hij in 2006 bij Real Madrid.
pi_60259368
Paolo?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_60260139
Die speelt al in Napoli.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  dinsdag 22 juli 2008 @ 09:10:21 #128
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_68277077
quote:
Slechts details scheiden Cannavaro nog van Juve

Fabio Cannavaro staat op het punt een verrassende terugkeer naar Juventus te bezegelen. Beide partijen zijn het zo goed als eens over een hernieuwde samenwerking, onthult voorzitter Giovanni Cobolli Gigli.

Op grote lijnen is Juventus het al eens geworden met Cannavaro. De ervaren verdediger is transfervrij, aangezien zijn contract bij Real Madrid afloopt. "Er moeten slechts nog enkele details ingevuld worden", bevestigt Cobolli Gigli de vergevorderde gesprekken.

Trainer Claudio Ranieri uitte maandag al zijn vreugde over de aanstaande terugkeer van Cannavaro. "Dat is natuurlijk mooi om te horen", zegt de preses. Ook Napoli was geïnteresseerd in de overname van de verdediger.

De terugkeer van Cannavaro in Turijn mag met recht saillant worden genoemd. In 2006 kreeg hij de hoon van de Juve-supporters over zich heen toen hij de club na de gedwongen degradatie naar de Serie B in de steek liet.
pi_68282382
De Laurentiis wilde hem niet naar Napoli terughalen.
Op diverse sites werden acties georganiseerd om de president van gedachten te doen veranderen, maar ik ben blij dat hij kiest voor de toekomst, niet het verleden.

Dat ie dan naar Juve gaat. Tsja......
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_69184745
Nu definitief volgend seizoen spelend voor Juventus.
pi_69205822
Wel apart, tekenen terwijl een deel van de fans tegen is en de trainer net ontslagen is en dus onbekend wie het volgend seizoen wordt (Conte?)
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_69209488
Ik las "Caracciolo"
pi_69209820
Is Mellberg geen doorslaand succes bij Juve dat ze Cannavaro halen? Ik begreep ook dat Legrottaglie steeds meer speeltijd krijgt gedurende het seizoen.
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')