Wij hebben ook nog nooit gewonnen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:34 schreef Isabeau het volgende:
De ijsprijs krijgt iedereen tzt van de postcodeloterij (ik ken bijvoorbeeld niemand die die nog niet heeft gewonnen) en volgens mij is dat een geweldige reclamestunt van B&J's. Iedereen die het ijs niet kent proeft nu het goddelijke spul en zal het dus vaker gaan kopen (op een enkele uitzondering na di ehet toch al nooit zou hebben gekocht).
* Isabeau heeft nog een bakje Cookie Dough staan
bij ons 5.50quote:Op donderdag 20 juli 2006 15:01 schreef Zwaffel het volgende:
ik heb zoooooooo'n zin in chunky munkey. Maar het is zooooooooo zonde om daar 5 euro voor neer te tellen
En? Istie al leeg?quote:Op donderdag 20 juli 2006 14:35 schreef Arcee het volgende:
[afbeelding]
Deze is toch ook wel erg goed.
4.57quote:Op donderdag 20 juli 2006 15:01 schreef Zwaffel het volgende:
ik heb zoooooooo'n zin in chunky munkey. Maar het is zooooooooo zonde om daar 5 euro voor neer te tellen
quote:
Vorige week nog in de bonus bij AH.quote:
quote:Op donderdag 20 juli 2006 20:21 schreef Kleffe_Dop het volgende:
New York Super Fudge Chunk![]()
Cookie Dough![]()
Da's best knap op zich. Wat een zelfdiscipline!quote:
Cool!quote:
Nooit in 1 dag leeg.quote:Op donderdag 20 juli 2006 22:37 schreef Urnie het volgende:
Da's best knap op zich. Wat een zelfdiscipline!![]()
Arcee
Fossil Fuelquote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:58 schreef snopprinses het volgende:
Vandaag fossil fuel gehad ^^
twee voor acht euro dus.. helaas heb ik geen super in de buurtquote:Op vrijdag 21 juli 2006 16:04 schreef maduropa het volgende:
Net de folder gelezen van de Super,
24 t/m 30 juli, Alle smaken van Ben & Jerry, 5,25
en de 2e voor halve prijs
tijdens de ijsprijs hadden ze een redelijke voorraad, dat werd daarna minder.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 16:34 schreef snellejelle het volgende:
[..]
twee voor acht euro dus.. helaas heb ik geen super in de buurt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |