Waarom dan in godsnaam de eyeliner wel als je de rest nooit gebruikt? Liggen je ogen soms 5 centimeter diep in je schedel verzonken en heb je dat nodig om ze naar voren te laten komenquote:
*zucht*quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:45 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Waarom dan in godsnaam de eyeliner wel als je de rest nooit gebruikt? Liggen je ogen soms 5 centimeter diep in je schedel verzonken en heb je dat nodig om ze naar voren te laten komen.
Wat als een vrouw van zichzelf te brede, bijna een doorlopende wenkbrauw heeft? Gewoon laten groeien, en houden zo?quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:37 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
en geepileerde wenkbrauwen heeft dan hoeft het van mij echt niet meer.
Nou ja, ik doel meer op de wenkbrauwen in de vorm van een regenboog met annorexia...quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:51 schreef Tierelier het volgende:
[..]
Wat als een vrouw van zichzelf te brede, bijna een doorlopende wenkbrauw heeft? Gewoon laten groeien, en houden zo?
Ok, true, zit wat in. Sommiggen kunnen overdrijven. Of scheren zelfs hun hele wenkbrauw weg.quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:53 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Nou ja, ik doel meer op de wenkbrauwen in de vorm van een regenboog met annorexia...
wat me vandaag ook opviel is dat ik best regelmatig in mijn ogen wrijf...ook niet erg handig als je eyeliner ophebtquote:Op woensdag 28 juni 2006 15:55 schreef duivelin1 het volgende:
het is ideaal, zelfs als je geen make up opdoet (warme dagen enz) zie je er verzorgd uit. Iemand hier noemde het dellerig en goedkoop, ik begrijp hieruit dat diegene nooit make up gebruikt en vrouwen die zich wel willen verzorgen blijkbaar dellerig vind. vreemde opvatting...
Zodra jij het goed gaat spellen mag jij er langsfietsen, ik ga wel naar de schoonheidsspecialistequote:Op woensdag 28 juni 2006 15:59 schreef Gluckskafer het volgende:
Ik zou gewoon even bij Tattoe-Bob langsfietsen.
mja ik beninmiddels 37 en heb al jaren dezelfde manier van opmaken, niet te opzichtig gewoon een eyelinertje beetje foundation, mascara meer niet... dus ik ben wel heel zeker van hoe ik de eyeliner wil. Ik laat 'm ook niet te dik opzetten, ik kan altijd als ik uitga de lijn wat zwaarder aanzetten.quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:21 schreef Suuz_ het volgende:
ik zou het echt nooit doen!
Je smaak veranderd en wat je nu mooi vind, vind je misschien volgend jaar afschuwelijk. Ik kijk alleen al naar mezelf bv de make-up die ik 3 jaar geleden ofzo droeg dat past nu niet meer bij me {niet dat het veel was maar het gaat om het idee}
dus zo iets definitiefs zou ik persoonlijk nooit doen, dan maar elke dag met een potloodje ofzo aan de slag.
maar succes ermee.
Het verdwijnt niet helemaal, bij de een meer als bij de ander natuurlijk. Het vervaagt eigenlijk meer en je hoeft het niet elk jaar bij te laten werken. Je laat het bijwerken wanneer je zelf vind dat het te vervaagd isquote:Op dinsdag 27 juni 2006 19:07 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
ja vooruit, ik bedoel permanente make-up jadat verdwijnt na een jaar of 5 en je moet het elk jaar bij laten werken?
als je volwassen bent heb je je eigen stijl en weet je wat je leuk vind; je smaak verandert niet zo snel meer.quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:21 schreef Suuz_ het volgende:
ik zou het echt nooit doen!
Je smaak veranderd en wat je nu mooi vind, vind je misschien volgend jaar afschuwelijk. Ik kijk alleen al naar mezelf bv de make-up die ik 3 jaar geleden ofzo droeg dat past nu niet meer bij me {niet dat het veel was maar het gaat om het idee}
dus zo iets definitiefs zou ik persoonlijk nooit doen, dan maar elke dag met een potloodje ofzo aan de slag.
maar succes ermee.
ehm ik ben 23...lijkt me toch wel dat ik volwassen benquote:Op woensdag 28 juni 2006 16:31 schreef duivelin1 het volgende:
[..]
als je volwassen bent heb je je eigen stijl en weet je wat je leuk vind; je smaak verandert niet zo snel meer.
Ik denk als ik jouw leeftijd had, ik het ook niet zo snel zou doen, ik heb het inmiddels een paar jaar en het bevalt prima
oh oke, nou ben benieuwd hopelijk doet het geen pijn en ben je er tevreden mee!quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:27 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
mja ik beninmiddels 37 en heb al jaren dezelfde manier van opmaken, niet te opzichtig gewoon een eyelinertje beetje foundation, mascara meer niet... dus ik ben wel heel zeker van hoe ik de eyeliner wil. Ik laat 'm ook niet te dik opzetten, ik kan altijd als ik uitga de lijn wat zwaarder aanzetten.
ow en het is niet definitief...het vervaagt na een jaar of 5
nou ik ben er toch vrij zeker van hoor.quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:34 schreef duivelin1 het volgende:
dat dacht ik ook op die leeftijd:-)
Je mag stemmen en autorijden....volwassen kan ik niet over oordelen, ik ken je verder niet.quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:33 schreef Suuz_ het volgende:
[..]
ehm ik ben 23...lijkt me toch wel dat ik volwassen ben![]()
haha ben 23, woon al 2 jaar samen en ben al 5 jaar met mijn vriend. Heb genoeg meegemaakt om mezelf volwassen te kunnen noemen. Dus vind het een beetje vreemd dat ze net doet of ik een kind van 14 ben.quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:37 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Je mag stemmen en autorijden....volwassen kan ik niet over oordelen, ik ken je verder niet.
maar thnx voor de succeswensen
Ik heb na bijna 20 jaar tattoos nog steeds geen spijt van ze, ik denk dat ik dit ook wel aankan
naar aanleiding van jouw reactie over het aldoor wisselen van make up stijl, concludeerde ik dat je nog niet helemaal volwassen bent, maar het wel denkt te zijn.quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:40 schreef Suuz_ het volgende:
[..]
haha ben 23, woon al 2 jaar samen en ben al 5 jaar met mijn vriend. Heb genoeg meegemaakt om mezelf volwassen te kunnen noemen. Dus vind het een beetje vreemd dat ze net doet of ik een kind van 14 ben.
heb zelf ook een tattoo deed ook geen pijn maar ben benieuwd hoe dat is op je ooglid, maar is het ook echt te vergelijken met hoe ze een "echte" tattoo zetten?
Ja.quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:57 schreef duivelin1 het volgende:
heb je 8 juli een afspraak puckzzz???
Haha bijna elke vrouw epileert welquote:Op woensdag 28 juni 2006 13:37 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Mooie vrouwen met make up zijn nog steeds geen echte vrouwen. Ik versier mijn maaltijd toch ook niet met allerlei onzin om het aantrekkelijker te maken. De maaltijd zelf is al lekker genoeg.
Ik ben iemand die dus echt afknapt op make up bij vrouwen, een klein beetje okay.. maar als iemand rouge, eyeliner, lippenstift en geepileerde wenkbrauwen heeft dan hoeft het van mij echt niet meer.
Eensch... Modje?quote:Op donderdag 29 juni 2006 08:54 schreef Koningin het volgende:
Misschien moeten we de topic titel veranderen????
Het is nl. niet echt tattoeren, maar permanente make-up. Er ontstaan hier nog al wat onduidelijkheden heb ik het idee.
Het is niet zo drastisch als sommige mensen hier denken. Er wordt gewoon een lijntje op je oog 'geschilderd', dat ongeveer 5 jaar blijft zitten......
Ja ik denk dat ik mijn vriendin ga vragen of ze meegaat en een paar foto's maken ofzo en mijn handje vasthoudenquote:Op donderdag 29 juni 2006 09:24 schreef Étoile het volgende:
Het lijkt me idd opzich best handig maar vooral heel eng. Het idee dat er een naald zo dicht bij je oog zit, ik krijg er zowat kippenvel van. Laat je wel een fotootje zien tzt?
dat ik het nieteens merkte wanneer mn ex wel of geen makeup op had, als ze mooi genoeg is maakt dat echt niet uit en let je dr ook niet opquote:Op woensdag 28 juni 2006 13:04 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Mja wat is er mis met een klein accentuerend lijntje?
Le-zen....het vervaagt na 5 jaar als je het niet bij laat werken.quote:Op zondag 2 juli 2006 23:39 schreef Ixnay het volgende:
Hier kan ik me dus echt niks bij voorstellen.
Je kunt dus de rest van je leven niet meer puur naturel uitzien. Of schaam je je voor jezelf zonder dat spul.
Niks tegen make-up ofzo, maar dat het een plicht is voor vrouwen vind ik te ver gaan.
JA!quote:
Charmant...quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:11 schreef Puckzzz het volgende:
maar ik verdorie een receptie die zondag erna! dat wordt een zonnebril op
och..het is een zootje bouwvakkers bij elkaar dus dat zal wel wat meevallenquote:
Ah, compleet met zichtbare butcrack?quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:46 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
och..het is een zootje bouwvakkers bij elkaar dus dat zal wel wat meevallen
maar dit keer wel met gestreken broekquote:Op woensdag 5 juli 2006 11:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ah, compleet met zichtbare butcrack?
Ordinair zuipenquote:Op woensdag 5 juli 2006 11:59 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
maar dit keer wel met gestreken broek
nah baas van mijn vriend wordt 50, zijn stukadoors, dus je kunt je misschien wel voorstellen wat voor 'receptie' dat gaat worden. Wij gaan iig met de taxi
ja dat moet dan maar ff die zwelling en korstjes....quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:33 schreef huishoudkluns het volgende:
Ik heb 10 jaar geleden mijn ogen gedaan. Een streepje boven en onder. Nog elke dag ben ik er blij mee. Laat het alleen doen bij een specalist waar je goede verhalen van kent. Er lopen veel beunhazen rond. Mijn eye-liner is wel iets vervaagd. In plaats van zwart is het nu antraciet. Het is net als een tattoe, die vervaagd ook in loop der jaren. Vergeet niet dat het voor altijd is. Bijwerken is niet nodig, het ziet er nog mooi uit.
Laat het doen door een specialist die er les in geeft. Dan heb je de beste.
Ik wens je veel geluk en veel sterkte. Hou er rekening mee dat je er 2 weken niet uitziet. Je ogen zijn opgezwollen en vol korstjes. En ja, het doet veel pijn.
ik kan niemand vinden die foto's wil maken. mijn vriendin kan nietquote:Op woensdag 5 juli 2006 13:41 schreef Étoile het volgende:
korstjes ook nog jaPuckzzz eigenlijk wil ik gewoon een volledige fotoreportage
Ik vind het stoer hoor!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |