Risico?quote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:26 schreef Jeff89 het volgende:
Is het risico van die tattoo dat kleine rotbeetje moeite echt waard?
scheelt weer iets van die half uur die jullie bezig zijn voor de spiegel ^^, misschien dat het ooit in 10 minuten luktquote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:26 schreef Jeff89 het volgende:
Wtf... Ik zou echt niemand met een naald zo dicht bij mn oog laten komen eigenlijk, zet gewoon elke ochtend zelf dat streepje met een podloodje...
Is het risico van die tattoo dat kleine rotbeetje moeite echt waard?
mwah het is idd geen moeite om de eyeliner aan te brengen, maar ook dan zit ie niet altijd gelijk, je hebt tenslotte twee verschillend gevormde ogen (ook al is het minimaal), plus dat het altijd wegvaagt na een paar uurtjes en dan zit het lelijk, of het loopt tot onder je ogenquote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:41 schreef Jorie het volgende:
Echt waar, je moet het niet doen. Dan heb je dus zo'n tattoo en dan kijk je in de spiegel en dan zie je altijd wel dat het niet helemaal gelijk is. Dan lijkt het net of je ogen niet gelijk zijn. Echt waar, het is het niet waard. Kans op mislukken is daarvoor te groot. En wat is nou elke ochtend even 5 minuten eye-liner erop doen?![]()
Zal wel tegenvallen denk ik. En ieder oog is anders. Ik heb ook veel ervaring met eye-liner maar soms zit het er zo scheel opquote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:49 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
mwah het is idd geen moeite om de eyeliner aan te brengen, maar ook dan zit ie niet altijd gelijk, je hebt tenslotte twee verschillend gevormde ogen (ook al is het minimaal), plus dat het altijd wegvaagt na een paar uurtjes en dan zit het lelijk, of het loopt tot onder je ogen(en ja er komt ook een stukje gemak bij kijken, lijkt me ideaal dat ik dat niet elke ochtend hoef te doen
)
maar kom, die specialistes die dat doen hebben toch ervaring zat??
Ik breng al 16 jaar mijn eyeliner op dezelfde manier aan, ik heb ondertussen wel ervaring met het redelijk symmetrisch aanbrengen, maar altijd net op de momenten dat ik snel moet, of dat ik uitga gaat ie ongelijk en kan ik weer opnieuw beginnenquote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:50 schreef Jorie het volgende:
[..]
Zal wel tegenvallen denk ik. En ieder oog is anders. Ik heb ook veel ervaring met eye-liner maar soms zit het er zo scheel op![]()
Het hoeft voor jou maar één keer fout te gaan hè...?quote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:33 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Risico?![]()
Voor een beetje schoonheidssalon is dit dagelijkse kost en heb vooralsnog weinig problemen gehoord!
Vriendin werkt er nl.
Hoe waar...daarom twijfel ik en wil ik graag ervaringen horen.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:57 schreef Kwootzak het volgende:
[..]
Het hoeft voor jou maar één keer fout te gaan hè...?
ja vooruit, ik bedoel permanente make-up jaquote:Op dinsdag 27 juni 2006 17:39 schreef Xanzi het volgende:
Bedoel je echt tattoeren of permanente make-up. Permanente make-up wordt veel gedaan in schoonheidssalons. Zo ook in de salon waar ik stage loop. Ik heb al er veel mensen gezien die dit hebben laten doen en ze zijn erg tevreden. Het blijft ook niet heel je leven zitten als je permanente make-up gebruikt. Het vervaagd ongeveer na 3 tot 5 jaar maar, dan kun je het laten bijwerken.
mja pijn is toch iets relatiefs denk ik, ik hoor ook wel mensen dat tattoeren heel erg pijn doet, en ik vind eigenlijk van niet. Eerder een kick...je weet waarvoor je het doet en je lichaam maakt eigenlijk meteen endorfine aan om de pijn wat te stillen.quote:Op woensdag 28 juni 2006 09:05 schreef Koningin het volgende:
2 vriendinnen van mij hebben het ook gedaan.
Het doet heel erge pijn, de behandeling is gewoon NIET prettig.
Maar nu zien ze wel de voordelen ervan in hoor. Tis gewoon erg handig.
Ik heb een grote zonnebrilquote:Op woensdag 28 juni 2006 12:52 schreef Veroniek het volgende:
Een vriendin van mij heeft het ook. Ze is er heel erg tevreden mee en het ziet er ook heel erg mooi uit. Je hebt wel heel even rooie ogen, maar dat is ook niet zo gek. Ik zou het zelf ook wel graag willen want ik heb ook elke dag eyeliner op, ik durf de stap alleen niet te zetten beetje bang voor de pijnMaar het lijkt mij echt heerlijk als je het eenmaal hebt.
![]()
quote:Op woensdag 28 juni 2006 12:57 schreef SterkStaaltje het volgende:
Dat lijkt me raar, als je slaapt, zit je vriend constant naar een streep dwars over je ogen te kijken. Ik zou mooi zelf blijven tekeken! Geef je geld uit aan laser-ontharing, dat lijkt me als man zijnde een stuk vervelender om steeds te moeten doen. En dan kans dat het mode wordt om je beenhaar of okselhaar te laten staan is nihil denk ik zo.
Ja! ik hoor het graagquote:Op woensdag 28 juni 2006 12:58 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ik heb een grote zonnebril
mja ik heb eigenlijk wel de knoop doorgehakt. Ik ga kijken of ze zaterdag tijd hebben (of naja binnenkort dan ofzo )
verslag volgt nog wel dan
Mja wat is er mis met een klein accentuerend lijntje?quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:03 schreef Xebrozius het volgende:
Mooie vrouwen hebben geen make up nodig, dat je het even weet...
Nu nog niets, alhoewel het minder staat als je 78 jaar oud bent...quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:04 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Mja wat is er mis met een klein accentuerend lijntje?
Het is na 5 jaar al bijna weg...dus je zal er weinig van zien als je 78 bent.quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:05 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Nu nog niets, alhoewel het minder staat als je 78 jaar oud bent...
het vervaagt na 5 jaarquote:Op woensdag 28 juni 2006 13:05 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Nu nog niets, alhoewel het minder staat als je 78 jaar oud bent...
Wat een f*cking onzin zegquote:Op dinsdag 27 juni 2006 17:13 schreef Pikkebaas het volgende:
Ik zou het niet doen. Het staat goedkoop en dellerig. En als je oud wordt ziet het er helemaal niet uit.
Zoveel moeite is het toch niet om even een lijntje te zetten ?
Make up is niet zaligmakend. Alsof je er aantrekkelijk uitziet met eyeliner als je 's ochtends opstaat met een kater. De reden waarom ik geen epoxyhars in mijn haar smeer (hoef ik het nooit meer in model te brengen, verregent niet en zelfs met windkracht 12 blijft het in model) is vanwege het feit dat ik er ook wel eens anders bij wil lopen. Ik vind het soms prettig om een dag in m'n ochtendjas rond te lopen, ongeschoren kop en m'n haar niet in model. En zulke dagen moet jij ook ongetwijfeld wel kennen, dus daar zit je dan... Onopgemaakt, pluizig haar, wallen onder je ogen maarrrr... wel met eyeliner.quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:07 schreef Veroniek het volgende:
[..]
Het is na 5 jaar al bijna weg...dus je zal er weinig van zien als je 78 bent.
Ze kalken er ook niet zomaar een lijn op hoor, ze kijken wel degelijk hoe jij zelf je make-up aanbrengtquote:Op woensdag 28 juni 2006 13:06 schreef Biancavia het volgende:
Zelf weet je precies hoe je het moet doen om het recht te krijgen bij jouw ogen.
Volgens mij is de kans dat het echt helemaal mooi wordt erg klein.
En je zit er gelijk voor vijf jaar aan vast.
tenminste nog een beetje representatief als ik een kater heb en in mijn pyama door het huis slofquote:Op woensdag 28 juni 2006 13:11 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Make up is niet zaligmakend. Alsof je er aantrekkelijk uitziet met eyeliner als je 's ochtends opstaat met een kater. De reden waarom ik geen epoxyhars in mijn haar smeer (hoef ik het nooit meer in model te brengen, verregent niet en zelfs met windkracht 12 blijft het in model) is vanwege het feit dat ik er ook wel eens anders bij wil lopen. Ik vind het soms prettig om een dag in m'n ochtendjas rond te lopen, ongeschoren kop en m'n haar niet in model. En zulke dagen moet jij ook ongetwijfeld wel kennen, dus daar zit je dan... Onopgemaakt, pluizig haar, wallen onder je ogen maarrrr... wel met eyeliner.
Ja daar zal ik me dan heel erg druk om maken dat ik het heb..ik kalk er echt geen dikke lijn op ofzo..quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:11 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Make up is niet zaligmakend. Alsof je er aantrekkelijk uitziet met eyeliner als je 's ochtends opstaat met een kater. De reden waarom ik geen epoxyhars in mijn haar smeer (hoef ik het nooit meer in model te brengen, verregent niet en zelfs met windkracht 12 blijft het in model) is vanwege het feit dat ik er ook wel eens anders bij wil lopen. Ik vind het soms prettig om een dag in m'n ochtendjas rond te lopen, ongeschoren kop en m'n haar niet in model. En zulke dagen moet jij ook ongetwijfeld wel kennen, dus daar zit je dan... Onopgemaakt, pluizig haar, wallen onder je ogen maarrrr... wel met eyeliner.
Ja, kijk, dàn vind ik het een ander verhaal.quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:10 schreef es70 het volgende:
[..]
ze gebruikt het als ondergrond en om zich niet 'bloot' te voelen. Ze heeft alopecia totalis, geen enkele lichaamsbeharing en het geeft haar dus (meer) uitdrukking.
Ik vind vrouwen met make up meestal niet op hun mooist. Het is alsof je naar een ontzettend mooie auto kijkt maar zodra je instapt zie je hoe verlept het interieur is. Geef me dan maar een auto die aan de buitenkant een deukje of roestplek heeft, weet ik meteen waar ik aan toe ben dat waardeer ik ook nog wel eens. Zo krijgt die auto ook nog eens een eigen karakter.quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:17 schreef Veroniek het volgende:
[..]
Ja daar zal ik me dan heel erg druk om maken dat ik het heb..ik kalk er echt geen dikke lijn op ofzo..
We hebben duidelijk een meningsverschil![]()
Waarom heb je dan in godsnaam dit topic geopend?quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:30 schreef Puckzzz het volgende:
Ik heb een afspraak gemaakt
zaterdag 8 juli![]()
Onzekerheid?quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:32 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Waarom heb je dan in godsnaam dit topic geopend?
Om er een beetje over te kletsen en eventueel wat ervaringen te lezen. (die er ook staan)quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:32 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Waarom heb je dan in godsnaam dit topic geopend?
Mooie vrouwen met make up zijn nog steeds geen echte vrouwen. Ik versier mijn maaltijd toch ook niet met allerlei onzin om het aantrekkelijker te maken. De maaltijd zelf is al lekker genoeg.quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:36 schreef Puckzzz het volgende:
Dat kan kloppen maar zelfs mooie vrouwen dragen make-up.
Om haar ervaringen met ons te delen. Misschien wil nog iemand het laten doen.......quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:32 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Waarom heb je dan in godsnaam dit topic geopend?
Tja, dan moet je ook op die vrije dagen je haar doen, lippenstift op en rouge opplempen omdat je er anders niet uitziet. Maar het gemak dat je hebt is echt zóóó'n voordeel.quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:40 schreef MUUS het volgende:
Maar... maar... maar... wat nou op die vrije dagen dat je heerlijk met je blote billen gezicht en je haar in een droedel naar de Appie sloft? Dan ben je niet helemaal bloot meer, maar zitten er lijnen op je billen!.
.
ah gaaf! Ik hoor het welquote:Op woensdag 28 juni 2006 13:30 schreef Puckzzz het volgende:
Ik heb een afspraak gemaakt
zaterdag 8 juli![]()
nog meer?quote:Op woensdag 28 juni 2006 13:37 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
rouge nooit! geen gezicht..
eyeliner ja dat dus wel, maar verder geen oogschaduw
lippenstift nee, hooguit een lippenbalsem tegen droge lippen
geepileerde wenkbrauwen niet nodig, heb mooi gevormde wenkbrauwen van mezelf maar kan me voorstellen dat sommige vrouwen die borstels boven hun ogen niet mooi vinden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |