Een proloog is ook een soort tijdritquote:
Een proloog is wel een tijdrit ja, maar het krijgt die benaming niet. Alleen als het parcours langer is dan 8 km, dan heet het een tijdrit.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:28 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Een proloog is ook een soort tijdritDacht ik altijd hoor
is dat een harde grens ja, die 8 km?quote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:31 schreef RayMania het volgende:
[..]
Een proloog is wel een tijdrit ja, maar het krijgt die benaming niet. Alleen als het parcours langer is dan 8 km, dan heet het een tijdrit.
Dernier coureur : 166 GARZELLI (ITA, LIQ) - 55e à 00' 27"quote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:40 schreef Ambrosius het volgende:
GARZELLI (ITA, LIQ) - 140e à 1h 00' 11".
Ja hoor, ik denk dat dat het wasquote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:41 schreef maril het volgende:
boogerd awas zeker bang dat ze het weer over die ned. kampioenschap hadden "wat is er gebeurd dan"nou Michael doping verhaal of zo
grapjes wel, maar dit was gewoon te flauwquote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:47 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Ja hoor, ik denk dat dat het wasOf herken je nooit grapjes?
Iets over " (...) na wat er allemaal al gebeurd is deze Tour".quote:
Jahoor.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:50 schreef Zwansen het volgende:
Waarom zou O'Grady niet meesprinten de komende dagen? Lijkt me toch wel?
aan zn stuur trekken doet pijn, schijnbaarquote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:50 schreef Zwansen het volgende:
Waarom zou O'Grady niet meesprinten de komende dagen? Lijkt me toch wel?
EDdy Mazzoleni?quote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:53 schreef Ambrosius het volgende:
ED valt een beetje tegen vind ik.
Nou, idd...quote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:58 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Lang is wel debiel snel geweest zeg.
Zabriskie komt nogquote:Op zaterdag 1 juli 2006 16:01 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Wat te denken van O'Grady. Snelste man van CSC.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |