En die VoH. Waar was hij eigenlijk?quote:Op maandag 26 juni 2006 00:59 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Laten we dat maar hopen dan.
En anders moet er toch echt werk gemaakt worden van die naturalisatie van Gomes.![]()
quote:Op maandag 26 juni 2006 01:10 schreef Zyggie het volgende:
Niemand, het goal moet voor altijd leeg blijven als constante herinnering aan deze legende.
Verkeerde topicquote:Op maandag 26 juni 2006 01:18 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
euh...
dit ging toch over keepers?
Dus Vermeer gaat dan alvast mee als tweede keeperquote:Op maandag 26 juni 2006 10:09 schreef Hankster het volgende:
eerst Europeesch Kampioen worden, dan pas over vervanging van deze held praten![]()
quote:Op maandag 26 juni 2006 01:13 schreef Kerdaben het volgende:
Sander Boschker!
Stekelenburg is overschat en heeft eigenlijk nog nooit iets bijzonders goed laten zien.quote:Op maandag 26 juni 2006 13:24 schreef buzzer het volgende:
vd Sar zal nog even twee jaar doormoeten in ieder geval.
en wat is er mis met Stekelenburg ?
best een optie hoorquote:
quote:Op maandag 26 juni 2006 01:10 schreef Zyggie het volgende:
Niemand, het goal moet voor altijd leeg blijven als constante herinnering aan deze legende.
Timmer is bijna even oud als Van der Sar, dat is echt geen optie.quote:Op maandag 26 juni 2006 13:38 schreef ASroma het volgende:
al denk ik dat Timmer als ie alle vetrouwen krijgt best een held kan zijn![]()
Dan moet hij wel aan spelen toekomen en aangezien hij derde keeper van Ajax lijkt te worden zal dat komend seizoen nog niet gebeuren.quote:
Vermeer moet dan ook de voorkeur krijgen boven Stekelenburg bij Ajax.quote:Op maandag 26 juni 2006 14:21 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dan moet hij wel aan spelen toekomen en aangezien hij derde keeper van Ajax lijkt te worden zal dat komend seizoen nog niet gebeuren.
Dat zou kunnen, maar dat gaat vrijwel zeker niet gebeuren.quote:Op maandag 26 juni 2006 14:23 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Vermeer moet dan ook de voorkeur krijgen boven Stekelenburg bij Ajax.
is dat zeker ja?quote:Op maandag 26 juni 2006 16:15 schreef Da_Sandman het volgende:
Sar gaat nog door. Hij wil een prijs met het Nederlands Elftal, en die gaat ie in 2008 als aanvoerder omhoog mogen houden.
quote:Op maandag 26 juni 2006 19:06 schreef Wilfret het volgende:
Ed de Goey mag wel weer terugkomen.
[afbeelding]
Westerveld?quote:Op woensdag 28 juni 2006 14:05 schreef Perico het volgende:
Na van der Sar gaapt er echt een enorme kloof. Dat de onervaren Westerveld nu al tweede doelman is, zegt voldoende.
Dat wordt gewoon, wat meer tegengoals en niet meer iemand waar je altijd van op aan kon om dat punt voor je te redden. Toch zou ik er niet tegen zijn als hij nu plaats zou maken.
Eens.quote:Op woensdag 28 juni 2006 14:33 schreef Nywuob het volgende:
Van der Sar moet nog twee jaar door. Daarna kan Stekelenburg het wel overnemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |