Posticon kan je zelf aanpassen toch? Dat dingetje voor het topic kan ik niet aanpassen.quote:Op zondag 25 juni 2006 23:52 schreef Twisted_Logic het volgende:
Wie wil het PI even aanpassen?
Ja die van de post niet die van het topic. Dus eigenlijk de vraag of je de TI wil aanpassenquote:Op maandag 26 juni 2006 00:19 schreef Conflict het volgende:
[..]
Posticon kan je zelf aanpassen toch? Dat dingetje voor het topic kan ik niet aanpassen.
Dat staat in je quote dat die dat niet kan!quote:Op maandag 26 juni 2006 13:14 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Ja die van de post niet die van het topic. Dus eigenlijk de vraag of je de TI wil aanpassen.
Ja Conflict niet, misschien wel een forum admin. Die dingen moeten toch aan te passen zijn...quote:Op maandag 26 juni 2006 13:22 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Dat staat in je quote dat die dat niet kan!
Mijn stratenmaker komt uit Borne trouwens... lachen met die gast
misschien een topic report doen... volgens mij werkt dat beter dan een post hier..quote:Op maandag 26 juni 2006 18:08 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Ja Conflict niet, misschien wel een forum admin. Die dingen moeten toch aan te passen zijn...
Nee, ik kan dat niet aanpassen en die topicreports worden voornamelijk door mij gelezen hier. Ik zie het probleem niet zo. Volgende keer gewoon ff opletten.quote:Op maandag 26 juni 2006 18:29 schreef Mickeys het volgende:
[..]
misschien een topic report doen... volgens mij werkt dat beter dan een post hier..
Ja meestal let ik er ook wel op, maar gisteren toevallig niet, weet niet hoe dat kwam. Maakt opzich ook niet zo heel veel uit maar staat een beetje dom zoquote:Op maandag 26 juni 2006 19:00 schreef Conflict het volgende:
[..]
Nee, ik kan dat niet aanpassen en die topicreports worden voornamelijk door mij gelezen hier. Ik zie het probleem niet zo. Volgende keer gewoon ff opletten.
quote:BORNE - Personeel en winkelend publiek in de Albert Heijn supermarkt in Borne werden tijdens de hoosbui opgeschrikt door plafondplaten die naar beneden kwamen. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. ‘Er zijn een paar flessen wijn gesneuveld.
En we hebben wat omzet moeten missen’, reageert bedrijfsleider L. Sleurink. Uit voorzorg heeft hij de supermarkt een uur lang gesloten. Aan het begin van de avond, nadat alle brokstukken waren opgeruimd, ging de winkel weer open. Verspreid over de hele winkel zijn circa 40 platen van het systeemplafond naar beneden gekomen. De lichte platen van papierachtig materiaal hadden zich volgezogen met water en braken vervolgens topzwaar door midden.
Boven de supermarkt in hartje Borne bevinden zich appartementen. Hoe er water in de ruimte boven het winkelplafond heeft kunnen komen, is voor de bedrijfsleider een raadsel. ‘Dat laten we uitzoeken door een technische dienst.’
Ook het magazijn van de super kampte met wateroverlast. Het water kwam onder de buitendeur door. De opgetrommelde brandweer constateerde dat pompen in dit geval geen zin had.
Zag het in de Tubantia staanquote:Op zondag 6 augustus 2006 21:32 schreef Twisted_Logic het volgende:
Water overlast bij de AH in Borne afgelopen vrijdag:
[afbeelding]
En dit kranten bericht hoort erbij:
[..]
weet ik 't, verras me...in hengelo ook niet echt veel boeiends kunnen vinden, behalve uitgaanquote:Op donderdag 10 augustus 2006 18:48 schreef Twisted_Logic het volgende:
In Borne is naar mijn weten niet echt veel te doen. Aan wat voorn 'activiteiten' zat je trouwens te denken?
Uitgaan is hier alleen vrijdagavond in 't Steegje wat te doen, voor de rest is Borne niet zo veel. En voor activiteiten moet je misschien in het Kulterheus (?) kijken waar ook de bibiliotheek zit, daar is volgens mij ook wel eens wat te doen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 18:59 schreef wobbel het volgende:
[..]
weet ik 't, verras me...in hengelo ook niet echt veel boeiends kunnen vinden, behalve uitgaan
Blijft altijd leuk dat buitenstaanders denken dat iedereen uit Borne elkaar kentquote:Op woensdag 16 augustus 2006 22:29 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Een oud studiegenootje kwam uit Borne (ze was een van een tweeling): Judith heette ze...Een gezellige meid was dat. Ben wel benieuwd wat ze nu doet...
Je weet maar nooit; er hoeft er maar 1 te zijn die dr kent en die ook hier toevallig 'zit'quote:Op donderdag 17 augustus 2006 09:38 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Blijft altijd leuk dat buitenstaanders denken dat iedereen uit Borne elkaar kenter wonen 20.000 mensen hier!
![]()
Als je haar achternaam weet, ik ken wel een Judithquote:Op donderdag 17 augustus 2006 16:01 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Je weet maar nooit; er hoeft er maar 1 te zijn die dr kent en die ook hier toevallig 'zit'![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |