FOK!forum / Stad & Streek / Maasbommel
Haaibaaikezaterdag 24 juni 2006 @ 19:47
Maasbommel
quote:
De gemeente West Maas en Waal ligt in het meest zuidelijke gedeelte van het Gelders Rivierengebied. Zoals de naam al aangeeft is onze gemeente te vinden in het meest westelijke deel van het Land van Maas en Waal en telt ruim 18.200 inwoners. De rivieren de Maas en de Waal vormen zowel in zuidelijke als in noordelijke richting de natuurlijke grens.

Verspreid over een oppervlakte van 8.584 ha. liggen de dorpen Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.
Deze dorpen hebben ieder hun eigen karakter, dat wordt bepaald door de rivier waaraan zij liggen.

Elk dorp heeft zijn eigen basisvoorzieningen zoals scholen, winkels, sportterreinen en dorpshuizen. Beneden-Leeuwen vervult een centrumfunctie op het gebied van bestuur, onderwijs en cultuur en biedt met een welvoorzien winkelbestand alles wat de moderne consument wenst.

Via de diverse bruggen zijn steden als Nijmegen, Tiel, 's Hertogenbosch en Arnhem, maar ook de Randstad en Duitsland, uitstekend te bereiken
Ik ben de eingste fok!ker die daar woont

[ Bericht 9% gewijzigd door Haaibaaike op 24-06-2006 20:10:07 ]
Conflictzaterdag 24 juni 2006 @ 19:51
Beetje meer moeite voor je OP doen aub

Paar leuke plaatjes en wat leuke cijfers of feitjes zal de boel wel opfleuren, ik zal 'm nog ff open laten zodat je er iets mooi's van kan maken

Deze topics hebben het wel gehaald
Haaibaaikezaterdag 24 juni 2006 @ 19:59

Het pontje Ham aan de steiger in Maasbommel. Het vaart door het recreatiegebied en legt op twee plaatsen aan.

Een zijaanzicht van de pont.

Duidelijk is de loopplank en de steiger te zien.
Haaibaaikezaterdag 24 juni 2006 @ 20:01
Dan pleur jij maar eraf Jammer
Conflictzaterdag 24 juni 2006 @ 20:04
quote:
Op zaterdag 24 juni 2006 20:01 schreef Haaibaaike het volgende:
Dan pleur jij maar eraf Jammer
Heb je het nou tegen mij?

Ik stel gewoon een vraagje. Zet die plaatjes ff in je OP en maak er iets leuks van.
Haaibaaikezaterdag 24 juni 2006 @ 20:10
Edit
Haaibaaikezaterdag 24 juni 2006 @ 20:12
Zet er maar een slotje op Dit is niks.
Conflictzaterdag 24 juni 2006 @ 20:14
quote:
Op zaterdag 24 juni 2006 20:12 schreef Haaibaaike het volgende:
Zet er maar een slotje op Dit is niks.
ok, als je zin hebt om wel iets leuks te maken dan kan je gewoon een nieuwe openen
rubbereendmaandag 26 juni 2006 @ 02:44
je woont bij me in de buurt