quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:54 schreef 4.2Quattro het volgende:
[..]
Ja ik ben er nog nooit geweest eigenlijk.![]()
Overleg gewoon samen even over die OP en dan kan de TS hem gewoon ff aanpassenquote:Op woensdag 21 juni 2006 16:59 schreef robert-dirksen het volgende:
[..]
we hebben ook geen dierenmarkt en de vogelweken
![]()
Anoeld, beetje mijn tekst jatten he en plaatjes![]()
Heb ik jou toestemming gegeven?quote:Op woensdag 21 juni 2006 17:41 schreef arnold-d het volgende:
[..]
Overleg gewoon samen even over die OP en dan kan de TS hem gewoon ff aanpassen
Omgquote:Op woensdag 21 juni 2006 15:34 schreef arnold-d het volgende:
Wat vooral bekend staat om: Vlegelhangen
Hoekelum is nog wel Bennekom.quote:Op donderdag 22 juni 2006 14:34 schreef Tyler..Durden het volgende:
Hoekelum, is dat al Bennekom?
Ik dacht dat het nog bij Ede hoorde?
Bij ons staat Bennekom bekend als de dorp met één kroeg, pure rust en bünders die in het centrum hangen. Je kan er mijn inziens best rustig en mooi wonen.
Hoekelum is Bennekom.quote:Op donderdag 22 juni 2006 14:43 schreef tralalala het volgende:
[..]
Hoekelum is nog wel Bennekom.
En ze hebben 3 kroegen volgens mij![]()
Kruidvat hequote:Op zaterdag 24 juni 2006 23:56 schreef marinus_huissoon het volgende:
ja dat is dat café dat naast de kruitvat zit en tegen over van wonderen
in bennekom hebben we een nieuwe werknemer bij de c1000quote:Op zaterdag 24 juni 2006 23:56 schreef marinus_huissoon het volgende:
ja dat is dat café dat naast de kruitvat zit en tegen over van wonderen
vervanger van Maikuuul tijdens de vakantiequote:Op maandag 3 juli 2006 20:44 schreef arnold-d het volgende:
[..]
in bennekom hebben we een nieuwe werknemer bij de c1000
het is MARINUS![]()
zeik niet, zeikerdquote:Op maandag 3 juli 2006 23:37 schreef arnold-d het volgende:
die woont nieteens in de buurt :S
Niks, je bent vrijwilligerquote:Op dinsdag 4 juli 2006 15:14 schreef marinus_huissoon het volgende:
ja dat ben ik ja ik werk nu bij de c1000 dat is geen fratsen ik werk gewoon bij de c100 weet iemand hoeveel ik ga vedienen [afbeelding]
Voor feedback kan je terecht in het topic bovenaan in dit forum. Mijn mailadres staat in mijn profiel, kijk dus eerst ff rond voortaan. Ik wil bij deze vragen in dit topic gezellig te houden. Wat mensen voor foto's plaatsen moeten ze zelf weten, als jij besluit ze online te zetten dan moet je toch weten dat ze dan door anderen gebruikt kunnen worden. Daar is niks illegaals aan in mijn ogen en daarvoor moet je anders maar naar de politie ofzo. Het is niet de bedoeling dat je hier dan maar reclame komt maken, dat is namelijk gewoon niet toegestaan.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 00:25 schreef bennekom het volgende:
Sorry dat was op deze wijze niet de bedoeling, maar op Bennekom staan foto's van ons vermeld waar wij geen toestemming voor gegeven hebben. Als men dan wel deze foto's op uw site illegaal mag plaatsen volgens u, lijkt me op ze minst een vermelding van de eigenaar van deze foto's ook op zijn plaats en dat is Bennekom Digitaal. Bennekom Digitaal is een site voor en door mensen uit Bennekom en wordt gemaakt door vrijwilligers. Hopelijk is het u nu duidelijk wat de achtergrond is van ons schrijven. Ons urladres is u ondertussen bekend. Jammer dat wij uw e-mailadres niet weten anders hadden wij u persoonlijk kunnen mailen, want spammen is niet wat wij doen, nergens.
nouja..... het dorp is groterquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |