Ah, ok, dan is dat het.quote:Op maandag 3 juli 2006 09:26 schreef Tokus het volgende:
nee das een re-release die onlangs uitkwam.
Zeker niet verkeerd..quote:Op zondag 2 juli 2006 23:44 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Wie kent hier Týr trouwens? Dé band van de Faroër Eilanden? Ik vind het ff wennen, maar daarna heb je ook wat.
Ah cool. Dus daarom komen ze naar de Baroeg.quote:Op maandag 3 juli 2006 20:15 schreef Laverne het volgende:
[..]
Zeker niet verkeerd..
..net als de nieuwe Eluveitie overigens![]()
Mustaine zelf doet er ook vrolijk aan mee hoor, die heeft al ik weet niet hoeveel gitaren geveild.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 09:30 schreef ThE_ED het volgende:
gee, What's with al die Megadeth en ex-Megadeth lui die steeds maar allerlei shit op eBay verkopen? Ik denk dat Mustaine heel slecht betaald ofzo?
Daar sluit ik me bij aan, ik ben best benieuwd naar dat nieuwe album.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 20:04 schreef ThE_ED het volgende:
Ik vond het laatste album anders niet onaardig hoor.
En het concert was zeker tof vorig jaar.
Ik zag ze in de 013 en op Graspop vorig jaar.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:59 schreef mr_cucumber het volgende:
Idd, alleen de eerste paar nummers van System has Failed waren goed te doen. De rest vond ik toch vrij matig. Toen ik ze op Waldrock zag vond ik ze ook vrij gezapig eigenlijk, weet niet of het aan mijn toestand toen lag, maar weet wel dat veel mensen om me heen die mening deelden.
Kansloos natuurlijk maar ik vraag me wel af waarom er relatief zo veel metal is in Rijssen, ik heb daar gewoond en ik heb niet het idee dat daar veel ruimte is voor een grote metal scène naast deze gristelijke kruisridders.quote:Op woensdag 12 juli 2006 11:13 schreef ThE_ED het volgende:
Wehehe, Elsrock, ik keek er om voor de handliggende redenen toevallig laatst nog naar samen met Black_Tulip. En wat horen we vandaag; music history repeating. Ik dacht dat dit Nederland 2006 was, maar het lijkt wel US in de 70's of 80's, of 90's.
Metal heeft het weer gedaan natuurlijk op dit relatief onschuldige festivalletje; Kerkenraden vragen kansloos verbod Elsrock
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |