Firewire 400/800 gaat prima.quote:Op maandag 10 juli 2006 13:09 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Lijkt me niet.. Zit ie USB aangesloten, dan zal het namelijk helemaal neit gaan werken.. Of de hdd moet sata of ide aangesloten worden..
Grappig dat je een "Live Audigy 2 platinum" hebtquote:Op zaterdag 8 juli 2006 00:57 schreef neo2000 het volgende:
Vaag dat iedereen hier problemen heeft met Creative kaarten..Hier nergens last van. Verders is dat 3d gedeelte crap maar dat heeft iedereen ongeveer na 3 seconden door schat ik zo.. Drivers hier ook niet echt een probleem, maar ja, oude kudtbak waar het op draait, dus ja, ook al wat oudere hardware.. Heb bijvoorbeeld een wat oudere geluidskaart (Live Audigy 2 platinum) maar deze installeert bij mij dus onder vista met de Vista 32bit drivers zonder problemen.. Tevens, via analoge uitgangen gewoon mijn 5.1 speakersetje aan de praat, over alle speakers. (Fok!kers, eat your heart out..!)
Mij is wel opgevallen dat het bij het mediacenter gedeelte zwaar kudt instellen is de eerste keer, dat ze die reso niet standaard gewoon op 1024x768 zetten i.p.v. 720Dpi. Toch lullig als je monitor dat niet ondersteunt en elke keer op zwart scherm springt.Meeste mensen zullen de demo van Vista toch wel op een pc en niet op een mediacenter bak gaan draaien (daar is immers WIN MCE voor) dus vind het sowiezo raar. Verder ziet het er wel top uit. Iedereen die vind dat het net XP is met wat meer eye candy moet nog es ff wat beter kijken.. Is toch al wel heel ver uitgewerkt naar mijn idee..
Geen crack, maar er is wel ergens info over hoe je de clock in je BIOS kunt fucken. Als je die handleiding precies volgt kun je de beta gewoon blijven gebruiken. Ik heb Vista zelf draaien, maar dit weekend gaat toch weer XP erop. Heb het nu gezien, het is wel leuk, maar het is behoorlijk traag, dus ik ga maar terug naar XPquote:Op donderdag 13 juli 2006 10:39 schreef Palomar het volgende:
Gewoon via de microsoft-site een key gekregen, legaal dus. De trial duurt tot juni 2007 als ik me niet vergis. Daarna zal ie wel niet meer opstarten ofzo.Al zullen daar vast wel cracks voor zijn/komen voor de mensen die perse een beta OS willen blijven gebruiken
Ik heb nu een paar keer een BSOD gehad. dan zie ik em een Memory Dump doen en daarna reboot ie uit zichzelf. Dit heb ik alle keren gehad bij het branden van een cdtje (geen dvd) maar het is ook een paar keer goed gegaan. Hierbij heb ik gebruik gemaakt van de brandfunctionaliteit in Vista, omdat Nero niet geschikt is voor Vista.quote:Op donderdag 13 juli 2006 12:58 schreef Palomar het volgende:
Over die traagheid, bij mij maakte het een wereld van verschil toen ik de s-ata driver van Via installeerde ipv. de standaard microsoft driver voor mijn s-ata controlller. Telkens als er iets met de harddisk gebeurde ging mn muis schokken en werd alles traag. Met die nieuwe driver was dat niet meer zo. Ik vind hem zelfs sneller aanvoelen dan XP. Komt volgens mij omdat de venstertjes anders opgebouwd worden met die Aero-interface, waardoor het allemaal wat smoother aanvoelt. En ik heb niet eens een zo ontzettend snel systeem (athlon64 2800, 1GB ram, Ati X800). Maar vanwege de bugjes en incompatibiliteit met sommige software gebruik ik het voorlopig nog niet als hoofd OS.
Onzin hoor. Installeer het gewoon vanuit WXP.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 01:06 schreef ook_gek het volgende:
heb het zelfde gehad. Je hardware is niet geschrikt voor vista.
ik instaleerde het op een andere pc en dat liep direct door
Ja. Je moet de 32-bits versie hebben als je een 32-bits processor hebt, als je processor 64-bits is, dan moet je logischerwijs de 64-bit versie downloaden.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 01:47 schreef DrDentz het volgende:
maakt het verschil of ik de 32 of 64-bit versie download? qua hardware eisen dan
maar dat neemt niet weg dat je de 32bit ook gewoon ka gebruikenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 02:01 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ja. Je moet de 32-bits versie hebben als je een 32-bits processor hebt, als je processor 64-bits is, dan moet je logischerwijs de 64-bit versie downloaden.
64bit schijnt nog meer problemen te geven met drivers, en (nog) niet sneller te zijn.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 09:32 schreef mschol het volgende:
[..]
maar dat neemt niet weg dat je de 32bit ook gewoon ka gebruiken
(heeft iets te maken met backwards compatible)
Que..?quote:Op maandag 10 juli 2006 13:40 schreef mForce het volgende:
[..]
Grappig dat je een "Live Audigy 2 platinum" hebt![]()
Snel zat hoor! Het verschilt per type processor hoe snel een X aantal GHz is. De AMD 64 3000+ is bijvoorbeeld sneller dan een P4 3,0 Ghz.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 02:06 schreef DrDentz het volgende:
oh, dan moet ik denk ik toch de 64 bit versie hebben, die ik al had.. deze pc heeft een:
AMD Athlon 64 Processor
3000+
Kloksnelheid: 1.80 GHz, 1,00 GB <-- is dat veel te traag?
[ik kan met geen mogelijkheid het testprogrammatje installeren, om te kijken of je PC te traag is voor Vista]
ach beta, dus daar kan ik nog wel mee leven ik denk dattie zodra hij final is maar 100-200mb gebruiktquote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:30 schreef thedude0 het volgende:
Verbruikt de nieuwste versie van vista nou al eigenlijk minder geheugen? Zelfs met alle onnodige services uit gebruikte een van de vorige versies zo'n 600 mb
Dat denk ik niet, want XP vraagt volgens mij al minimaal 256mb, en als je dan Vista wil draaien met ook nog eens allemaal die Eyecandy dan denk ik dat 512mb het minimale is. Dat weet ik natuurlijk ook niet zeker, ik denk dat gewoonquote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:36 schreef mschol het volgende:
[..]
ach beta, dus daar kan ik nog wel mee leven ik denk dattie zodra hij final is maar 100-200mb gebruikt
Met andere woorden, vista is bagger.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:43 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat denk ik niet, want XP vraagt volgens mij al minimaal 256mb, en als je dan Vista wil draaien met ook nog eens allemaal die Eyecandy dan denk ik dat 512mb het minimale is. Dat weet ik natuurlijk ook niet zeker, ik denk dat gewoon![]()
Nee, dat is onzin. Een beetje pc heeft nu echt wel 512mb aan boord, en elke nieuwe pc (voor een beetje prijs) heeft 1 gig aan geheugen. Tel daarbij op dat Vista pas op zijn vroegst jan. 2007 uitkomt en ik denk dat je wel standaard aan die 1 gig zit (op de el cheapo instapmodellen die dan nog 512 hebben).quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:43 schreef thedude0 het volgende:
[..]
Met andere woorden, vista is bagger.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |