* Asmooh haat auto kennersquote:Op zondag 18 juni 2006 03:42 schreef JMS00 het volgende:
[..]
Maak je nou een grap? Hij post namelijk een plaatje van een als Ferrari 355 vermomde MR2![]()
Anyhow zou ik toch gewoon deze wagen kopen en je vrienden laten lopen.quote:Op zondag 18 juni 2006 04:00 schreef Asmooh het volgende:
[..]
* Asmooh haat auto kenners
ontopic:
bodykit kost al snel 4000 pond
dus auto blijft alsnog aardig duur
Deze kit ken ik al een tijdje en heb zelf ook wel eens foto's gepost hiervan. Ik herken de foto dus direct. Daarnaast kan je het zien aan de C-stijl van de auto. Die klopt niet met de originele. Maar goed, Ferrari kenners zullen het verschil snel zien, n00b's niet.. Als je de interior-kit er ook nog bij neemt zal bijna niemand merken dat het een neppert is... Totdat je hem startquote:Op zondag 18 juni 2006 11:16 schreef zoalshetis het volgende:
hoe zien jullie in godsnaam dat dat geen echte ferrari is?
die witte miami vice ferrari was toch ook een neppert? met fiat motor oid?quote:Op zondag 18 juni 2006 11:22 schreef SIGMA-X10 het volgende:
[..]
Deze kit ken ik al een tijdje en heb zelf ook wel eens foto's gepost hiervan. Ik herken de foto dus direct. Daarnaast kan je het zien aan de C-stijl van de auto. Die klopt niet met de originele. Maar goed, Ferrari kenners zullen het verschil snel zien, n00b's niet.. Als je de interior-kit er ook nog bij neemt zal bijna niemand merken dat het een neppert is... Totdat je hem start
In Miami Vice hadden ze 3 witte Ferrari's vanaf seizoen 3. 2 van de 3 waren originele Ferrari Testarossa's en de derde was een omgebouwde Tomasso De Tomaso geloof ik. Deze werd als stuntauto gebruikt.quote:Op zondag 18 juni 2006 11:24 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
die witte miami vice ferrari was toch ook een neppert? met fiat motor oid?
ik hoor of zie dat verschil niet zo goed.
Was die auto in Miami Vice geen Latarossa?quote:Op zondag 18 juni 2006 11:35 schreef SIGMA-X10 het volgende:
In Miami Vice hadden ze 3 witte Ferrari's vanaf seizoen 3. 2 van de 3 waren originele Ferrari Testarossa's en de derde was een omgebouwde Tomasso geloof ik. Deze werd als stuntauto gebruikt.
In de eerste 2 seizoenen hadden ze een Chevrolet die omgebouwd was zodat deze leek op een Ferrari Daytona.
van tubbs idd.quote:Op zondag 18 juni 2006 11:35 schreef SIGMA-X10 het volgende:
[..]
In Miami Vice hadden ze 3 witte Ferrari's vanaf seizoen 3. 2 van de 3 waren originele Ferrari Testarossa's en de derde was een omgebouwde Tomasso De Tomaso geloof ik. Deze werd als stuntauto gebruikt.
In de eerste 2 seizoenen hadden ze een Chevrolet die omgebouwd was zodat deze leek op een Ferrari Daytona.
dat is een echte, kijk maar naar het driehoek ruitje aan de zijkant...quote:Op zondag 18 juni 2006 11:27 schreef Skimmer het volgende:
is dit dan ook geen echte?
[afbeelding]
ik zie het niet....![]()
nee, bodykit zorgt er voor dat hij precies de juiste afmetingen heeftquote:Op zondag 18 juni 2006 12:22 schreef Wojworshebn het volgende:
Die neppert is toch ook gewoon veel kleiner, qua afmetingen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |