Dat zijn meestal van die uitgerangeerde bejaarden die niets nuttigs meer kunnen doenquote:Op vrijdag 16 juni 2006 14:30 schreef IkWilbert het volgende:
Ik denk niet dat hij gaat flitsen, dat zijn toch BOA's die dat doen? Niet elke agent mag zo maar langs de weg staan om te flitsen volgens mij.
Idd..quote:Op vrijdag 16 juni 2006 14:55 schreef Xilantof het volgende:
ThAMystery1:
onderschat het niet.
voor niveau 5 zijn weinig plekken per korps. ik werd met mijn HBO opleiding al "afgewezen" omdat er andere mensen zijn die beter in het profiel paste.
ik zelf ga nu eerst niveau 4 doen (zit momenteel in de selectieprocedure).
Jij doet toch rechten erbij op de Uni?quote:Op zaterdag 17 juni 2006 01:23 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Idd..
5 plekken en 250 sollicitanten.
Waarvan er zeer veel met een academische titel op zak.
Met ´slechts´ jouw mbo4 verwacht ik niet dat je er doorheen komt.
Het zijn echt de allerbesten die hiervoor in aanmerking komen, ga voor jezelf na of jij hier qua eisen onder valt op een heleboel gebieden (opleidingsniveau, taalvaardigheden, psychologisch, stressbestendigheid, fysiek etc.)
Probeer het anders op niveau 4.
Ik, momenteel ook nog studerend aan de universiteit, kan qua vooropleiding zelfs voor de politiemaster studie gaan, ik doe niveau 4.
Idd.quote:Op zaterdag 17 juni 2006 07:19 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Jij doet toch rechten erbij op de Uni?
En naar ik weet zijn er wel iets meer plekken voor niveau 5. Alleen voor het korps dat ik wilde waren er wat weinig. Precies aantallen weet ik niet.
Voor niveau 6 zijn het er over het hele land maar 4-5 volgens mij. Maar nu zijn ze ook weer bezig met die reorganisatie enzo. Direct voor rechercheur.
Achja, ik ga wel eerst niveau 4 doen.
Ik heb voor dezelfde keus gestaan.. maar vind je niveau 4 niet een wat erg grote stap terug? In principe komt het er op neer dat je met een HBO papiertje op zak aan een 4 jarige MBO opleiding begint. goed, het is wat zwartwit, maartoch..quote:Op vrijdag 16 juni 2006 14:55 schreef Xilantof het volgende:
ThAMystery1:
onderschat het niet.
voor niveau 5 zijn weinig plekken per korps. ik werd met mijn HBO opleiding al "afgewezen" omdat er andere mensen zijn die beter in het profiel paste.
ik zelf ga nu eerst niveau 4 doen (zit momenteel in de selectieprocedure).
De keuze is heel objectief genomen omdat ik ook niet gelukkig wordt met mijn huidige opleiding.quote:Op maandag 19 juni 2006 11:04 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Ik heb voor dezelfde keus gestaan.. maar vind je niveau 4 niet een wat erg grote stap terug? In principe komt het er op neer dat je met een HBO papiertje op zak aan een 4 jarige MBO opleiding begint. goed, het is wat zwartwit, maartoch..
hahaha! die ga ik niet beantwoorden omdat het bij mij wat anders liepquote:Op vrijdag 23 juni 2006 20:01 schreef ThAMystery1 het volgende:
hoeveel dagen na het verzenden van een sollicitatiebrief krijg je antwoord? ongeveer :p
Niks zo ergerlijk mensen die anderen verbeteren maar het zelf niet kunnen. Niet CV, maar cv.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 00:39 schreef Leandra het volgende:
Dit topic had ik (met jouw woorden) als volgt geopend:
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |