quote:Op maandag 3 juli 2006 23:16 schreef bluebit het volgende:
[tk]Sony trinitron tv kan dicht.....
verkocht en bezoekje van MaVeJuh was gezellig.
Je kan dit grappig vinden, maar ik vind het triest dat je niet in staat bent een paar simpele vragen te beantwoorden. Ik vond je een van de betere mods, maar nogmaals ik denk dat je er goed aan doet heeeeeel snel te stoppen, want dit nivo is echt om te huilen.quote:Op maandag 3 juli 2006 23:15 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Moet je doen; succes ermee
Vergeet niet ook te kijken waar dit wél en waar dit niet ter ondersteuning van een bod was, want anders is het valsspelen
Ik vind het niet grappig. Integendeel; ik vind het een triest dieptepunt. Werkelijk. Hoeveel duidelijker wil je het hebben? Moet ik het in drie talen schrijven of zo?quote:Op maandag 3 juli 2006 23:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Je kan dit grappig vinden, maar ik vind het triest dat je niet in staat bent een paar simpele vragen te beantwoorden. Ik vond je een van de betere mods, maar nogmaals ik denk dat je er goed aan doet heeeeeel snel te stoppen, want dit nivo is echt om te huilen.
Blijven hopen!quote:Uiteraard komt hier weer een gevatte oneliner op in de vorm van koffiepads ofzo, dus ik zal maar stoppen met reageren maar ik hoop dat je de boel nog eens goed overdenkt en je de kritiek aantrekt. En zo niet hoop ik echt dat je snel stopt.
Daar heb ik een uitleg over gegeven en nog enkele vragen over gesteld welke je stelsaelmatig weigerd te beantwoorden. Dus ja leg het dan maar eens uit in 3 talen, hoewel ik denk dat dat niet gebeurt omdat het je nog niet eens lukt om in één (1) taal de vragen te beantwoorden.quote:Op maandag 3 juli 2006 23:23 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik vind het niet grappig. Integendeel; ik vind het een triest dieptepunt. Werkelijk. Hoeveel duidelijker wil je het hebben? Moet ik het in drie talen schrijven of zo?
Nee ik kwam dat 1 keer melden, aangezien ik TS er eerder al op had gewezen dat zijn richtprijs ECHT te hoog was. En cik was niet de enige die dat vond. Ik wilde dus zijn reactie zijn op deze mededeling en aan de hand daarvan een bod plaatsen. Zover is het nooit gekomen omdat de post al verwijderd was voordat TS de kans had een reactie te geven. Ik geloof nou niet dat mijn ouvere in V&A aanleiding geeft voor dit soort acties, aangezien ik NOOIT op die manier topics aan het verstieren ben of iets dergelijks. Je actie vind ik dus overtrokken.quote:Je hebt geen bod geplaatst in het topic, maar kwam alleen twee (of drie) keer melden dat een ander product - in jouw ogen vergelijkbaar, maar daar zijn de meningen over verdeeld - goedkoper is.
Een gelijkwaardig product welke NIEUW goedkoper is dan de richtprijs van TS voor een product van 2 jaar oud. Ik vraag het dan nogmaals. Kan je dit uitleggen? Of geldt het stukje FAQ ALLEEN voor gelijkwaardige produkten??quote:Boeiend, maar voor dat topic verder niet relevant.
Je hebt niets verwijderd. Jij hebt post 1 geedit en het biertje post 2quote:De eerste post is blijven staan, de tweede (wederom een melding, zónder bod en zonder aan te geven dat er de intentie van een bod was) heb ik verwijderd.
Als je nietszeggende posts 'toelichten' wil noemen, dan heb je het toegelicht ja.quote:Na je vraag hier, heb ik dit toegelicht.
[..]
Blijven hopen!
Wie de neuk ben jij??quote:Op maandag 3 juli 2006 23:28 schreef Dizer het volgende:
Swetsedinges. We snappen je standpunt. Weet je... als je het nog steeds niet begrijpt, zet even al je frustraties in een mail naar forum@fok.nl.
Ik begin dit een beetje nutteloos te vinden. ElisaB heeft wel belangerijkere dingen aan der hoofd dan dit nutteloze gesprek.
Swets, je hebt gelijk.quote:Op maandag 3 juli 2006 23:32 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Daar heb ik een uitleg over gegeven en nog enkele vragen over gesteld welke je stelsaelmatig weigerd te beantwoorden. Dus ja leg het dan maar eens uit in 3 talen, hoewel ik denk dat dat niet gebeurt omdat het je nog niet eens lukt om in één (1) taal de vragen te beantwoorden.
[..]
Nee ik kwam dat 1 keer melden, aangezien ik TS er eerder al op had gewezen dat zijn richtprijs ECHT te hoog was. En cik was niet de enige die dat vond. Ik wilde dus zijn reactie zijn op deze mededeling en aan de hand daarvan een bod plaatsen. Zover is het nooit gekomen omdat de post al verwijderd was voordat TS de kans had een reactie te geven. Ik geloof nou niet dat mijn ouvere in V&A aanleiding geeft voor dit soort acties, aangezien ik NOOIT op die manier topics aan het verstieren ben of iets dergelijks. Je actie vind ik dus overtrokken.
Vervolgens heb ik deze informatie nog een keer gepost ja.
Tevens vraag ik me af waar je vandaan haalt dat de mening verdeeld zijn???
Het zijn beide portable navigatie systemene, met een een harddisk waarop de kaart van Europa op voor geinstalleerd is. Wat de neuk is er NIET gelijkwaardig? De een heeft navteq en de andere teleatlas? Kom nou toch.
[..]
Een gelijkwaardig product welke NIEUW goedkoper is dan de richtprijs van TS voor een product van 2 jaar oud. Ik vraag het dan nogmaals. Kan je dit uitleggen? Of geldt het stukje FAQ ALLEEN voor gelijkwaardige produkten??
Misschien dat je nu de moeite wil nemen om deze elementaire, maar zeer eenvoudige vraag te beantwoorden. Mag ik in een topic over een sony tv de prijs van een gelijkwaardige Philips posten??
[..]
Je hebt niets verwijderd. Jij hebt post 1 geedit en het biertje post 2.
[..]
Als je nietszeggende posts 'toelichten' wil noemen, dan heb je het toegelicht ja.
Ik heb de post nu weer geplaatst, met een bod erin. Ik zou natuurlijk niet willen dat ik afwijk van het wetboek van ElisaB
Hij is hier moderator.... Swetsenegger, dit is Dizer. Dizer, dit is Swetseneggerquote:
Ik had het gezien; topic is al even dichtquote:Op woensdag 5 juli 2006 01:44 schreef Mikkie het volgende:
Die flashdude met z'n dvdtopic heeft wel humor. Snel de vraagprijs aanpassen na het bieden
Je moet wat met deze hittequote:Op woensdag 5 juli 2006 01:46 schreef Mikkie het volgende:
Dat zag ik ook, maar ik kon het niet laten nog ff te posten
* aansluit in de rijquote:Op woensdag 5 juli 2006 01:50 schreef Mikkie het volgende:
's Nachts leven en productief zijn, omdat je overdag lamgelegd bent
Eigenlijk niet. Ik kan helemaal niet tegen alcoholquote:Op woensdag 5 juli 2006 01:51 schreef Mikkie het volgende:
En bier drinken, natuurlijk.
Zeg beeb, drink jij nou ook wel eens bier?
Nopequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |