Dat werkt dus niet. Ik heb al vanalles geprobeerd maar het lukt me gewoon niet. Kan iemand me even op weg helpen?quote:8. To parse a Log, use "Your server"->"parse" in tmos_admin.php or load the
tmos_parser.php in browser (http://localhost/tmos/tmos_parser.php)
For automatic parsing use 'crontab' in linux, like this:
0 * * * * php /usr/home/myaccount/htdocs_tmos/tmos_parser.php or scheduler in windows
0-59 * * * * = iedere minuutquote:Op zaterdag 1 juli 2006 22:02 schreef Oldbie het volgende:
Oke, crontab is gelukt denk ik
Maar nu de vraag: wanneer wordt mijn commando uitgevoerd met 0 * * * * ?
[edit]
Zoals ik het nu kan zien gebeurt het ieder uur. Is er een mogelijkheid om het vaker te laten doen? Zeg ieder kwartier?
[/edit]
Ik zit op dit moment achter mandriva met een draadloze netwerkkaart van LinkSys. Die heb ik werkend gekregen met een WEP-Key, en zowel Mandriva als SUSE herkenden hem perfect, dus geen gezeur met DriverLoader of NDisWrapperquote:Op woensdag 28 juni 2006 22:58 schreef Lod het volgende:
Een simpele vraag die hoogstwaarschijnlijk al eens gepost is:
Hoe kan ik achterhalen of bepaalde hardware Linux-geschikt is?
Ik wil namelijk binnenkort voor mijn laptop een wireless kaartje gaan aanschaffen. Bij mijn vorige laptop zat er een waarvan het installeren een ware hel was (ben het merk vergeten) en dat wil ik nu voorkomen.
Dan doe je het toch gewoon zo:quote:Op zondag 2 juli 2006 09:10 schreef wdn het volgende:
[..]
15,30,45,59 * * * * werkt ook iedere 15 minuten (wel de laatste op 14 minuten)
Ok, ik kan inderdaad in de console komen als ik via de Save graphics mode opstart.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 12:56 schreef devzero het volgende:
Nvidia wordt op zich prima ondersteund door X, zelfs zonder de binary driver van nvidia zou X gewoon moeten werken. Ik heb een vergelijkbare kaart in een van mijn machines zitten en die werkt prima.
Grote kans dat het iets anders is. Als je beeld zwart wordt, kun je dan naar een console gaan met alt+shift+f1 (of f2,....) en dan naar het einde van de uitvoer van dmesg kijken of naar de log van X in /var/log ?
Kan ookquote:Op zondag 2 juli 2006 15:04 schreef whoops het volgende:
[..]
Dan doe je het toch gewoon zo:
"0,15,30,45 * * * * "
Gebruikquote:Op zondag 2 juli 2006 15:56 schreef Nathox het volgende:
[..]
Ok, ik kan inderdaad in de console komen als ik via de Save graphics mode opstart.
Een huisgenoot van me heeft me geholpen, hij was erachter gekomen dat mn monitor niet gevonden werd door X. Hij had iets verandert in xorg.conf en toen startte ubuntu gewoon op. Nu is t probleem dat ik t nog een keer zelf moet doen, omdat mn pc uitgeweest is.
Dus mn probleem nu is hoe ik het bestand xorg.conf kan editten. Ik heb t bestand gevonden met locate maar volgens mij moet ik ingelogd zijn als root of superuser (of is dat niet hetzelfde?) want: ed xorg.conf geeft een 4cijferig getal als uitkomst en sommige andere commando's worden ook beantwoord met you must be root to do that. Is 'ed' het commando dat ik moet gebruiken om het bestand aan te passen en hoe maak ik mezelf root? Ik dacht eerst dat sudo ervoor typen genoeg was maar blijkbaar niet.
Excuus voor de (te) uitgebreide beschijving, ik moet nog een hoop leren, wel leuk
Kijk eens of je nano hebt. Da's een makkelijkere editor.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 17:47 schreef Nathox het volgende:
Ok,
De commando ed werkt blijkbaar niet maar met vi is het inderdaad gelukt.Ik hoefde trouwens geen password in te voeren. Maar nu.. hoe kom ik die editor weer uit en hoe save ik het bestand??
en moet ik dan X opnieuw laten opstarten of iets dergelijks?
*ok even googlen kan ook geen kwaad natuurlijk, ZZ zou t moeten doen of anders :wq
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |