quote:
Op zondag 6 augustus 2006 22:03 schreef zoeperzazke het volgende:Ik heb een vraagje over gewone oorgaatjes, ik hoop dat dat hier ook gewoon mag
![]()
aangezien velen hie rwel ervaring hebben of verhalen kennen over piercings die vervelend doen.
Ik heb in ieder oor drie gaatjes. De voorste vier heb ik bij een andere juwelier laten schieten dan de achterste twee. De laatste juwelier deed het met een bredere oorbel. Omdat ik het mooier vond om de achterste twee gelijk te hebben heb ik toen in mijn middelste gaatjes ook met veel moeite deze wat dikkere oorbellen gewurmd. Toen ik dik twee maanden later andere smalle oorbelletjes in wilde doen zijn alle problemen begonnen. De gaatjes willen gewoon niet normaal doen. Ze hebben lange tijd wat ontstoken. Ik heb ze nu een poos rust gegund en op zich zien ze er goed uit. (de laatste zijn overigens geschoten in juli 04 alweer).
ik wil nu weer oorbellen indoen in alle 6 de gaatjes. Op zich geen probleem, ze zijn gewoon open, maar het doet zó'n pijn. De voorste gaatjes niet, maar de achterste twee dus wel bij ieder oor. Ik kan niet op mijn zij slapen, op geen van beiden, want de oorbellen geven gewoon een heel felle pijn. Ik heb eerst ringetjes geprobeerd en heb nu gewone in. Overdag heb ik weinig last, maar zodra ik eraan zit is het vreselijk geïrriteerd. slapen lukt dus ook niet echt.
Kan ik hier nog iets aan doen, is er nog hoop dat ik ooit pijnloos dag en nacht oorbelletjes in kan hebben?
Ik zou het anders even bij een piercingshop vragen, even voorleggen wat hun ervan vinden.
Misschien is het toch ergens nog ontstoken, dat kan ook, als het nog zo'n pijn doet.
Of ms een allergie voor bepaalde materialen?