Sterker nog: het is bij wet verboden. Ik vermoed dat de piercer het er destijds bijgezegd heeft omdat het wel een soort prikkelend gevoel gaf en om mij gerust te stellen of zo. Zijn acrylstaafjes uberhaupt wel goed bij tongpiercings? En brengt een acryl balletje wel schade toe aan je glazuur of niet?quote:Op zaterdag 17 juni 2006 11:21 schreef Evil-Cherry het volgende:
Verdoving vind ik echt krankzinnige bullshit. Net zoiets als dat witte spul wat je als kind krijgt (of als volwassene, geen idee) voordat je een infuus in je hand krijgt. Het doet toch ontiegelijk veel zeer![]()
Balletjes maken niet uit, maar genezen met een acrylstaafje is niet handig. Acryl is poreus, hoef verder niet uit te leggen waarom dat erg is? :p Plastic balletjes kun je overal vinden, van de Six tot aan je eigen shop.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |