Dat is nou juist, ze worden zelden op tactiek of op scherpheid afgetroeft. Als je dan ook nog eens veruit de beste selectie hebt, dan ben je terecht favoriet.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:22 schreef mcyodogg het volgende:
Ja, echt iedereen noemt ze in de finale. Dat ze een van de favorieten zijn, lijkt me duidelijk. Maar echt elke 'voetbalkenner' zet Brazilie in de finale.
Ze zeggen het natuurlijk vanwege al die sterren in het team, maar missen andere aspecten die ook meespelen bij het voetbal. Zo kunnen ze ook op taktiek uitgeschakeld worden, of op scherpheid. En er zijn ook andere teams die kwalitatief gelijkwaardig zijn, tenminste in de basis 11.
Voor mij een halve finale voor ze.
Amenquote:Op donderdag 8 juni 2006 13:19 schreef FloggingMolly het volgende:
Helemaal mee eens, ze hebben individueel de beste spelers (aanvallend iig), maar ik denk niet dat ze ver komen. Tweede ronde verliezen ze van Italie gok ik.
uiteindelijk wel overtuigend gekwalificeerd, maar 18 gespeeld, 9 gewonnen, 7 gelijk en 2 verloren vind ik niet echt heel sterk overkomenquote:Op donderdag 8 juni 2006 13:03 schreef Falco het volgende:
Ik vind ook dat ze overrated zijn. Ik denk ook dat juist door de hooggespannen verwachtingen ze erg gaan tegenvallen op het WK. Overigens verliep de kwalificatie van Brazilië wel vrij gemakkelijk.
Ook die docu gezien?quote:Op donderdag 8 juni 2006 15:38 schreef MarkNMGN het volgende:
Brazilie is een team
Ze moeten eerst nog maar eens in de finale komen. Zo'n galleryplayvoorstelling tegen Nieuw-Zeeland is leuk en aardig, maar de kracht van dit Brazile als team moet nog maar blijken. Als het er echt om gaat spannen heb je weinig aan galleryplay-voetbal. Bovendien heeft Brazilie het nadeel van het favoriet zijn, behalve veel druk en spanning zorgt dat er ook voor dat lieden als ronaldinho en ronaldo flink gedekt gaan worden. Daarnaast zullen de meeste teams lijkt me op de verdediging en counter gaan spelen. Dan kan het ook nog lastig voor Brazilie worden, al hebben ze de beschikking over veel creatieve spelers zoals mijn gedoodverfde speler v an het toernooi Kaka.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:22 schreef mcyodogg het volgende:
Ja, echt iedereen noemt ze in de finale. Dat ze een van de favorieten zijn, lijkt me duidelijk. Maar echt elke 'voetbalkenner' zet Brazilie in de finale.
Ze zeggen het natuurlijk vanwege al die sterren in het team, maar missen andere aspecten die ook meespelen bij het voetbal. Zo kunnen ze ook op taktiek uitgeschakeld worden, of op scherpheid. En er zijn ook andere teams die kwalitatief gelijkwaardig zijn, tenminste in de basis 11.
Voor mij een halve finale voor ze.
Maar niet teveel, anders loopt Kaka vrij.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 09:23 schreef Tranceptor het volgende:
behalve veel druk en spanning zorgt dat er ook voor dat lieden als ronaldinho rn ronaldo flink gedekt worden.
Dat is waar natuurlijk, maar het blijft lastig om tegen een 'negatief ingestelde' ploeg te spelen. Het zou me ook niets verbazen dat Brazilie van een team als Duitsland zou kunnen verliezen. Dat is een team wat precies dat negatieve voetbal met veel strijd en weinig creativiteit goed tot uitvoer brengt. Ook Nederland heeft ruime ervaring op het gebied van het schip ingaan tegen verdedigende ploegen, neem bijvoorbeeld Italie met Rijkaard toen.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 09:25 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Maar niet teveel, anders loopt Kaka vrij.
Dubbel dekken kan, maar dan laat je andere wereldspelers vrij lopen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |