FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / "Heather Mills was pornoster en hoer"
staticdinsdag 6 juni 2006 @ 14:54
quote:
Heather Mills is een voormalige pornoster. Dat meldt de Engelse tabloid The Sun. De krant publiceerde vandaag pornografische foto's van Mills, die momenteel in scheiding ligt met Paul McCartney. Op de afbeeldingen verricht ze seksuele handelingen met een mannelijke pornoster. Volgens de boulevardkrant zijn enkele foto's 'te intiem' om te laten zien.

De afbeeldingen komen uit het pornoboek 'Die freuden der Liebe' uit 1988. Mills, die vijf jaar later beroemd werd nadat zij haar been verloor bij een ongeluk, werkte toen als model.

Schuld van roddelpers
Mills en ex-Beatle McCartney lieten vorige maand weten na een huwelijk van vier jaar uit elkaar te gaan. Ze geven de media de schuld van hun scheiding. De roddelpers zou voor zoveel druk en stress hebben gezorgd dat hun relatie eronder leed.

Mills heeft sinds haar huwelijk met McCartney in 2002 voortdurend negatieve publiciteit gekregen. Zo zou zij alleen met McCartney zijn getrouwd voor zijn geld, niet met zijn kinderen kunnen opschieten en alle beslissingen nemen binnen het huwelijk.
Kinky.
MrFl0ppYdinsdag 6 juni 2006 @ 14:57
pics?
staticdinsdag 6 juni 2006 @ 15:00
Staan op thesun.co.uk maar zijn niet echt spannend; zie ook de passage:
quote:
Volgens de boulevardkrant zijn enkele foto's 'te intiem' om te laten zien.
PsyChadinsdag 6 juni 2006 @ 15:02
zal me een worst wezen.
bouncingvictordinsdag 6 juni 2006 @ 15:03
Ik geloof het niet. Een krant als the sun zou die foto's toch gewoon plaatsen met een balkje her en der.
PeRidinsdag 6 juni 2006 @ 15:05
Die foto's . Ze zijn wel van lang terug geloof ik.
MrFl0ppYdinsdag 6 juni 2006 @ 15:08
hmmm das toch geen pr0n?
MrBadGuydinsdag 6 juni 2006 @ 15:09
Wat een grof schandaal oftewel boeiend

De enige vraag die mij te binnen komt is: wist Paul hier van? Zo ja, dan is er geen enkel probleem
staticdinsdag 6 juni 2006 @ 17:59
Deze staat op nieuws.nl

staticdinsdag 6 juni 2006 @ 18:16
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 15:09 schreef MrBadGuy het volgende:

De enige vraag die mij te binnen komt is: wist Paul hier van? Zo ja, dan is er geen enkel probleem
Nope.
quote:
Paul McCartney geschokt over seksfoto’s Heather.

Sir Paul McCartney is zich rot geschrokken van de pornografische foto’s van zijn ex Heather McCartney-Mills. De Britse tabloid The Sun publiceerde gisteren foto’s van Heather die ooit in een Duits pornoblaadje stonden.

Op de plaatjes is Heather in actie te zien met een naakte man. De meeste foto’s waren te expliciet om af te drukken. Paul reageert vol afschuw op de foto’s en zegt dat hij ‘buiten zijn zinnen’ is. De rocker heeft nooit iets geweten van het verleden van Heather als pornoster. Een bron zegt tegen The Sun: ‘Dit is een grote schok voor Paul en zijn familie. Hij is een lieve, aardige man en verdient dit niet.

Paul vindt het vreselijk dat de foto’s naar buiten zijn gekomen. Hij wil gewoon verder met zijn leven na zijn mislukte huwelijk met Heather.’ Het ex-fotomodel en de ex-Beatle zouden gisteravond met elkaar over de foto’s hebben gesproken, toen Heather terugkeerde van een reisje naar het buitenland.
MrBadGuydinsdag 6 juni 2006 @ 18:18
Ok, dan is dat niet netjes geweest van Heather om zoiets niet te vertellen.
the_legend_killerdinsdag 6 juni 2006 @ 18:45
Leuke rel
Heralddinsdag 6 juni 2006 @ 19:10
dus ze heeft Paul op het verkeerde been gezet
staticdinsdag 6 juni 2006 @ 19:21
!
Scandalousdinsdag 6 juni 2006 @ 19:24
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 19:10 schreef Herald het volgende:
dus ze heeft Paul op het verkeerde been gezet


Maarre, lekker belangrijk. Een model dat naakt poseerde voor ze bekend werd OMG
MrBadGuydinsdag 6 juni 2006 @ 19:29
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 19:10 schreef Herald het volgende:
dus ze heeft Paul op het verkeerde been gezet
Ericrdinsdag 6 juni 2006 @ 20:18
Wat een rel, dan was Koo Stark die een relatie had Prins Andrew van Engeland nog spraakmakender. Koo Stark had in een soft-porno film gespeeld, overigens erg soft die film.
Copycatwoensdag 7 juni 2006 @ 12:55
Het is een schok voor Paul:
quote:
Paul McCartney is volgens vrienden zwaar aangeslagen door de onthulling van het pornoverleden van Heather Mills, de vrouw waar hij van gaat scheiden, meldt de Duitse boulevardkrant Bild.

Vrienden zeggen dat hij teneergeslagen is. De na achttien jaar opgedoken foto's van Heather waren voor McCartney een grote schok, meldt de krant. Het gaat om honderd foto's van de latere mevrouw McCartney.


McCartney en Mills kondigden vorige maand aan uit elkaar te gaan. Ze lieten weten het steeds moeilijker te vinden hun relatie goed te houden door de constante bemoeienis met hun privélevens.

Het paar heeft samen een dochter van 2,5 jaar, Beatrice. Daar gaat McCartney voor zorgen.
staticwoensdag 7 juni 2006 @ 14:46
Tagje lenen?
Copycatwoensdag 7 juni 2006 @ 14:49
quote:
Op woensdag 7 juni 2006 14:46 schreef static het volgende:
Tagje lenen?
Ja
milagrodonderdag 8 juni 2006 @ 08:07
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006250730,00.html


Damn, ze kan met 200 miljoen pond wegkomen uit dit huwelijk?!!!
Wat bezielt die kerels toch, om een en ander niet beter te regelen, als je zoveel geld hebt?
Nee, ms niet romantisch en zo, maar for f*ck sake wees eens realistisch
4 jaar een beetje afzien en hoppa kassa
Heralddonderdag 8 juni 2006 @ 08:35
omdat die hebberige wijven dat niet willen, daarom!
Jumping-Skippydonderdag 8 juni 2006 @ 19:29
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 08:07 schreef milagro het volgende:
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006250730,00.html


Damn, ze kan met 200 miljoen pond wegkomen uit dit huwelijk?!!!
Wat bezielt die kerels toch, om een en ander niet beter te regelen, als je zoveel geld hebt?
Nee, ms niet romantisch en zo, maar for f*ck sake wees eens realistisch
4 jaar een beetje afzien en hoppa kassa
Als je alleen maar realistisch bent hoef je net zo goed ook niet te trouwen. Want hoe realistisch is de kans dat je huwelijk goed blijft? Of dat je überhaupt een huwelijk krijgt?
Die mensen mogen dan wel geld zat hebben, een beetje dromen voor hen kan ook geen kwaad. Paul vond het niet romantisch om op huwelijkse voorwaarden te trouwen, het huwelijk is niet gelukt, maar ik hoor hem nu ook niet klagen over dat ie geld moet betalen.
SunChaserdonderdag 8 juni 2006 @ 19:30
Ik zou zeggen Heather, get back from where you once belong
GMvrijdag 9 juni 2006 @ 08:06
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 19:10 schreef Herald het volgende:
dus ze heeft Paul op het verkeerde been gezet
Is van voor zijn tijd, is dat boeiend? Bovendien, ze gaan toch al scheiden, who cares?
Zolang ze er maar zelf lol in gehad heeft..boehoe wat shocking zeg... de hele wereld doet aan sex.. zij heeft het met camera's erbij gedaan.. big deal.
chibibovrijdag 9 juni 2006 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 19:10 schreef Herald het volgende:
dus ze heeft Paul op het verkeerde been gezet
En nu draait ze hem een poot uit.
SunChaservrijdag 9 juni 2006 @ 17:50
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 16:06 schreef chibibo het volgende:

[..]

En nu draait ze hem een poot uit.
Kom op zeg, niet elke vrouw is er op uit om haar ex pootje te lichten.
staticzondag 11 juni 2006 @ 21:29
Het wordt nog sappiger.
quote:
'Paul McCartney trouwde met hoer'

De echtgenote van Paul McCartney heeft als prostituee gewerkt voor rijke klanten. Dat schrijft de Britse krant News of the World zondag. Vorige week werd al in de media breed uitgemeten dat Heather Mills, die momenteel met McCartney in scheiding ligt, werkzaam is geweest als pornomodel.

Als prostituee zou Mills in de jaren tachtig en negentig soms duizend Britse pond (ongeveer vijftienhonderd euro) per sessie hebben ontvangen. Het zou onder meer zijn gegaan om orgies, waaraan ook andere dames van lichte zeden meededen.


Wapenhandelaar

Een van haar klanten was volgens de krant de Saudische wapenhandelaar Adnan Kashoggi. De bronnen van de tabloid zijn onder anderen Abdul Khoury, de ex-secretaris van de miljardair, en ex-prostituee Denise Hewitt.

De 37-jarige Mills, tegenwoordig een dierenactiviste, trouwde in 2002 met de ex-Beatle. Het echtpaar wijt de scheiding aan negatieve verhalen in de roddelpers. De nieuwe onthullingen hebben waarschijnlijk invloed op de hoogte van de geldsom die Heather meekrijgt na de scheiding van multimiljonair McCartney. De zanger zou niet op de hoogte zijn van haar verleden als prostituee.
Jumping-Skippyzondag 11 juni 2006 @ 21:34
quote:
Op zondag 11 juni 2006 21:29 schreef static het volgende:
Het wordt nog sappiger.
[..]
Of het nu waar is of niet, de Britse roddelpers doet haar uiterste best om Heather onderuit te halen
David Lettermanzondag 11 juni 2006 @ 21:36
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 15:02 schreef PsyCha het volgende:
zal me een worst wezen.
mee eens, maar ze is wel een vieze golddigger...
MrBadGuyzondag 11 juni 2006 @ 21:56
Ik ben benieuwd wat het volgende bericht zal zijn
Mylenezondag 11 juni 2006 @ 22:51


Bijhorende artikel: EXCLUSIVE: How Lady Macca hid secret vice past from Sir Paul - Heather, the £5,000 hooker
Sukomaandag 12 juni 2006 @ 08:03
Kan best zijn dat Paultje toch eerder achter haar verleden is gekomen en daardoor wil scheiden, is toch niet toevallig dat dit nieuws nu pas komt? Lijkt me best erg als je verneemd wat je partner vroeger zoal heeft uitgevreten en dat niet heeft verteld vóór de trouwerij. Wat een schijnheilig secreet zeg!
Aventuramaandag 12 juni 2006 @ 09:59
Waarschijnlijk wist ze dat als ze het hem zou vertellen, de trouwerij niet zou doorgaan.
Let wel een miljoenentrouwerij en deze dame liet al eerder zien niet vies te zijn van en veel te doen voor geld.
Wel een beetje stom trouwens, als je een van de meest beroemde mannen ter wereld trouwt en ook nog eens in de UK (die de ergste tabloidpers ter wereld heeft) dan weet je dat ze achter elk geheim komen, vroeger of later. Zeker als het is vastgelegd op foto en video. Het verbaast me dat het pas na vijf jaar gebeurde.
Ericrmaandag 12 juni 2006 @ 11:55
Ach Paultje is wel wat gewend, met de Beatles waren ze ook niet vies van een hoertje op zijn tijd. Hun carriere is zo'n beetje gestart op de Reeperbahn in Hamburg.
Liejannuhmaandag 12 juni 2006 @ 12:02
quote:
Op donderdag 8 juni 2006 08:07 schreef milagro het volgende:
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006250730,00.html


Damn, ze kan met 200 miljoen pond wegkomen uit dit huwelijk?!!!
Wat bezielt die kerels toch, om een en ander niet beter te regelen, als je zoveel geld hebt?
Nee, ms niet romantisch en zo, maar for f*ck sake wees eens realistisch
4 jaar een beetje afzien en hoppa kassa
Ze heeft wel lelijke borsten als je die foto's ziet in The Sun.

Owja, en Paul was waarschijnlijk gewoon verliefd en dacht dat het huwelijk voor de rest van zijn leven zou zijn. Hoe romantisch!
SunChasermaandag 12 juni 2006 @ 12:07
Paul zal wel balen dat ie niet gewoon 50 pond per uur heeft betaald zoals elk ander.
Sukomaandag 12 juni 2006 @ 12:27
quote:
Op maandag 12 juni 2006 12:07 schreef SunChaser het volgende:
Paul zal wel balen dat ie niet gewoon 50 pond per uur heeft betaald zoals elk ander.
quote:
Op maandag 12 juni 2006 11:55 schreef Ericr het volgende:
Ach Paultje is wel wat gewend, met de Beatles waren ze ook niet vies van een hoertje op zijn tijd. Hun carriere is zo'n beetje gestart op de Reeperbahn in Hamburg.
Maar dat wist zo ongeveer de hele wereld. Zou de eerste pornofilm/fotoshoot van 'brave' Paultje nou ook opduiken? Ik denk 't haast niet.
SunChasermaandag 12 juni 2006 @ 12:29
Toen de Beatles beroemd waren had niet iedereen een camera, nu kosten die dingen 300 euro.
LeBeaumaandag 12 juni 2006 @ 12:38
quote:
Op maandag 12 juni 2006 12:29 schreef SunChaser het volgende:
Toen de Beatles beroemd waren had niet iedereen een camera, nu kosten die dingen 300 euro.
Of 2,75 bij de Action.
MrBadGuymaandag 12 juni 2006 @ 13:00
quote:
Op maandag 12 juni 2006 12:02 schreef Liejannuh het volgende:
Owja, en Paul was waarschijnlijk gewoon verliefd en dacht dat het huwelijk voor de rest van zijn leven zou zijn. Hoe romantisch!
Zijn huwelijk met Linda heeft wel een heel leven geduurd, dus Paul is wel wat trouwer dan de gemiddelde rocker. Hij was ook de enige Beatle die nooit gescheiden is, tot nu dan

Hopelijk kan Heather nu naar haar geld fluiten, Paul staat iig een stuk sterker in de rechtzaal, al zal dat wel zijn minste zorg zijn op dit moment.
lady-wrbmaandag 12 juni 2006 @ 17:01
toch vreemd dat het boven tafel komt, nu er stront aan de knikker is.
je maakt mij niet wijs dat het niet eerder bekend was.
wat heeft paul er nou mee te maken wat heather tig jaar geleden uitspookte?
ze doet het nu toch niet meer? zou lekker zijn zeg als je iedereen op zn verleden zou mogen afrekenen.
MrBadGuymaandag 12 juni 2006 @ 17:06
quote:
Op maandag 12 juni 2006 17:01 schreef lady-wrb het volgende:
toch vreemd dat het boven tafel komt, nu er stront aan de knikker is.
je maakt mij niet wijs dat het niet eerder bekend was.
wat heeft paul er nou mee te maken wat heather tig jaar geleden uitspookte?
ze doet het nu toch niet meer? zou lekker zijn zeg als je iedereen op zn verleden zou mogen afrekenen.
Misschien is de relatie voorbij omdat Paul achter Heather's verleden kwam? En nu lekt dat verleden ook uit naar het grote publiek. En ik vind dat voor je gaat trouwen je zulke dingen wel aan elkaar vertelt, zeker als zo bekend bent en je er van uit kunt gaan dat het vroeg of laat uit gaat lekken.
lady-wrbmaandag 12 juni 2006 @ 19:15
quote:
Op maandag 12 juni 2006 17:06 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Misschien is de relatie voorbij omdat Paul achter Heather's verleden kwam? En nu lekt dat verleden ook uit naar het grote publiek. En ik vind dat voor je gaat trouwen je zulke dingen wel aan elkaar vertelt, zeker als zo bekend bent en je er van uit kunt gaan dat het vroeg of laat uit gaat lekken.
tja, over de reden valt te speculeren. alleen vind ik het vreemd dat zoveel mensen er vanaf wisten en hun mond hielden en nu ineens krijgt ze een bak stront over zich heen.
vind ik gewoon niet netjes.
ik krijg er een naar gevoel van in elk geval. misschien is er onenigheid over de voogdijregeling en wordt het wat makkelijker als men de "wandaden" van moe aan de kaak stelt. (ik speculeer gezellig mee)
Sukomaandag 12 juni 2006 @ 22:40
Heather: "Ik ben geen hoer!"
AMSTERDAM - Heather Mills McCartney zegt dat zij nooit in de prostitutie heeft gewerkt. De toekomstige ex van Beatles-legende Paul McCartney beweert dat de aantijgingen uit de lucht gegrepen zijn.

De 38-jarige Miss McCartney ligt behoorlijk onder vuur sinds de 63-jarige Sir Paul vorige maand heeft aangekondigd van zijn vrouw te gaan scheiden. Zo zou ze alleen met hem getrouwd zijn vanwege zijn geld en niet met zijn kinderen op kunnen schieten. Een van de meest recente beschuldigingen is dat Heather in de 'high class' prostitutie haar geld verdiende.

Vorige week publiceerde de Engelse krant The Sun foto's van Heather uit 1998 waarop zij druk bezig is een mannelijke pornoster te vermaken. De krant beweert over nog veel meer beeldmateriaal te beschikken maar zegt dat de foto's te schokkend zijn voor publicatie.

Paul McCartney was volgens vrienden zwaar aangeslagen door het vermeende pornoverleden van de vrouw aan wie hij in 2002 zijn ja-woord gaf en tevens de moeder van zijn dochtertje Beatrice is.

Wat voor verklaring de mode-ontwerpster voor de foto's heeft, is niet bekend. Maar Heather roept nu wel in reactie op alle aantijgingen: "Ik ben geen hoer!" telegraaf.nl

Misschien heeft zij er een ander woord voor?
X-Nautmaandag 12 juni 2006 @ 23:26
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 17:50 schreef SunChaser het volgende:

[..]

Kom op zeg, niet elke vrouw is er op uit om haar ex pootje te lichten.
Ach kom nou ! Als jij als ex van Paul McCartney er flink wat uit kan slepen, dan zou je hetzelfde doen. De man kan wel wat missen
Jumping-Skippymaandag 12 juni 2006 @ 23:37
quote:
Op maandag 12 juni 2006 23:26 schreef X-Naut het volgende:

[..]

Ach kom nou ! Als jij als ex van Paul McCartney er flink wat uit kan slepen, dan zou je hetzelfde doen. De man kan wel wat missen
Ik denk dat je karakter daarin ook een grote rol speelt. Kijk bijvoorbeeld maar eens naar het eerste huwelijk van Elton John. Renate Blauel had helemáál een goede reden om hem bij de scheiding financieel totaal uit te kleden (trouwen op basis van een leugen, al had hij destijds wel de goede intenties), maar dat heeft ze niet gedaan. En als ze bij iemand bakzeil had kunnen halen was hij het wel.

Vandaag de dag schijnen ze nog steeds bevriend te zijn en ik vraag me af of dat bij Paul en Heather ook zo zal zijn.
milagromaandag 12 juni 2006 @ 23:40
bakzeil halen? je bedoelt 'haar slag had kunnen slaan"
Jumping-Skippydinsdag 13 juni 2006 @ 00:26
quote:
Op maandag 12 juni 2006 23:40 schreef milagro het volgende:
bakzeil halen? je bedoelt 'haar slag had kunnen slaan"
Ja, dat bedoel ik inderdaad.
Magicminddinsdag 13 juni 2006 @ 12:23
quote:
Op maandag 12 juni 2006 12:07 schreef SunChaser het volgende:
50 pond per uur
Beetje overdreven voor een hoer met 1 been..

Haar in mijn glas. *hips*
lady-wrbdinsdag 13 juni 2006 @ 12:26
quote:
Op dinsdag 13 juni 2006 12:23 schreef Magicmind het volgende:

[..]

Beetje overdreven voor een hoer met 1 been..

Haar in mijn glas. *hips*
ze was toen nog compleet
Sukodinsdag 13 juni 2006 @ 16:43
Heather Mills klaagt krant aan



LONDEN (ANP) - Heather Mills, bijna ex van Paul McCartney, gaat juridische stappen ondernemen tegen News of the World. Dat lieten haar advocaten dinsdag weten.

De krant meldde dat Mills als twintiger werkte als prostituee. Het 38-jarige ex-model noemt de beweringen ,,onjuist en zeer schadelijk.''

Mills ligt momenteel in scheiding met de voormalige Beatlesster. Als de scheiding rond is, begint ze de procedure tegen de krant. Haar advocaten verklaren dat Heather erg overstuur is door het artikel. ,,Ze krabbelt op dit moment langzaam weer op na een hersteloperatie die ze moest ondergaan voor haar geamputeerde been. Ze verloor veel gewicht en heeft slaapproblemen als gevolg van de scheidingsperikelen. Dit artikel heeft het allemaal alleen maar erger gemaakt.''

Mills mist een onderbeen sinds ze in 1993 betrokken was bij een verkeersongeluk. In 2002 trouwde ze met Sir Paul. Samen hebben ze een dochter: Beatrice. Planet.nl

Scandalouswoensdag 14 juni 2006 @ 09:35
Oh heather toch

lady-wrbwoensdag 14 juni 2006 @ 09:52
oeh, schokkend

SunChaserwoensdag 14 juni 2006 @ 09:53
Hier heeft ze ook al één been!
milagrowoensdag 14 juni 2006 @ 09:59
en maar 1 tiet op die bovenste

wat een ongeile foto's, die vent
Scandalouswoensdag 14 juni 2006 @ 10:00


milagrowoensdag 14 juni 2006 @ 10:07


geen poot om op te staan blijkbaar
chibibowoensdag 14 juni 2006 @ 10:08
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 10:00 schreef Scandalous het volgende:
[afbeelding]

Was ze die dag met het verkeerde been uit bed gestapt?
chibibowoensdag 14 juni 2006 @ 10:09
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 09:59 schreef milagro het volgende:
wat een ongeile foto's, die vent
Volgens mij is dat Gerard Joling.
milagrowoensdag 14 juni 2006 @ 10:22
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 10:09 schreef chibibo het volgende:

[..]

Volgens mij is dat Gerard Joling.
die heeft een grotere... neus
lady-wrbwoensdag 14 juni 2006 @ 12:57
ik vond het ook net gerard joling met een dooie cavia op zijn buik.
maar wat me nou de hele tijd al intrigeert: wat is nou dat rooie met die touwtjes eraan?
PsyChawoensdag 14 juni 2006 @ 17:49
die foto's zelfs toen was ze lelijk.
rubywoensdag 14 juni 2006 @ 19:23
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 12:57 schreef lady-wrb het volgende:
ik vond het ook net gerard joling met een dooie cavia op zijn buik.
maar wat me nou de hele tijd al intrigeert: wat is nou dat rooie met die touwtjes eraan?
Een stringetje waar Heather semi-geil aan zit te trekken met haar gebit?

Ja, het lijkt op wat anders in eerste instantie. Eén of ander vlezig, glibberig lel, maar dat is het niet.
staticwoensdag 14 juni 2006 @ 23:40
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 10:09 schreef chibibo het volgende:

[..]

Volgens mij is dat Gerard Joling.
Cliff Richard volgens mij.
MrBeanwoensdag 14 juni 2006 @ 23:42
Paul McCartney? Die is allang dood man.
mrsjzondag 18 juni 2006 @ 08:05
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 10:00 schreef Scandalous het volgende:
[afbeelding]

Jumping-Skippyzondag 18 juni 2006 @ 14:31
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 23:42 schreef MrBean het volgende:
Paul McCartney? Die is allang dood man.
The rumors of my death have been greatly exaggerated.
Q_Oriankazondag 18 juni 2006 @ 15:20
quote:
Op maandag 12 juni 2006 12:07 schreef SunChaser het volgende:
Paul zal wel balen dat ie niet gewoon 50 pond per uur heeft betaald zoals elk ander.
Zo...
LeBeauzondag 18 juni 2006 @ 15:22
Dat haar ook, zo vreselijk jaren 80.
Jumping-Skippyzondag 18 juni 2006 @ 16:55
quote:
Op zondag 18 juni 2006 15:22 schreef LeBeau het volgende:
Dat haar ook, zo vreselijk jaren 80.
Wat verwacht je dan?
lady-wrbzondag 18 juni 2006 @ 21:38
quote:
Op zondag 18 juni 2006 15:22 schreef LeBeau het volgende:
Dat haar ook, zo vreselijk jaren 80.
volgens mij zijn ze ook gemaakt in de jaren tachtig
dus dat is niet zo gek.
Radegastzondag 18 juni 2006 @ 22:28
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 10:00 schreef Scandalous het volgende:
[afbeelding]

Jumping-Skippyzondag 18 juni 2006 @ 23:31
quote:
Op zondag 18 juni 2006 21:38 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

volgens mij zijn ze ook gemaakt in de jaren tachtig
dus dat is niet zo gek.
Precies, je kunt op een foto uit de jaren '80 geen hedendaags kapsel aantreffen.
En als het in de zin van 'vreselijk fout' was bedoeld (de opmerking waar wij beiden op hebben gereageerd dan) -> over twintig jaar zegt ook iedereen dat wat we nu dragen vreselijk fout was, en zo kun je wel blijven gaan.
Je moet niet het verleden in het heden willen plakken.
Sukowoensdag 28 juni 2006 @ 22:47
Heather Mills draait door!
AMSTERDAM - De toekomstige ex van Paul McCartney lijkt een beetje de weg kwijt te zijn. Heather Mills heeft namelijk het idee dat iemand haar wil vermoorden.



Vrienden van de mode-ontwerpster maken zich ernstig zorgen. Zo zou Heather hebben verklaard te worden gevolgd. Ook zouden de daders haar dochter willen ontvoeren.

In een Engelse krant zegt een bron dat Heather overal foto's van maakt om bewijsmateriaal te verzamelen en aan te tonen dat haar theorie klopt.

De 38-jarige Miss McCartney raakte vorige maand in opspraak nadat The Sun liet weten porno-foto's van haar te hebben.

Ex-Beatle Paul McCartney was volgens vrienden zwaar aangeslagen door het vermeende pornoverleden van de vrouw aan wie hij in 2002 zijn ja-woord gaf en tevens de moeder van zijn dochtertje Beatrice is. telegraaf.nl

Misschien wil Paul daarom wel scheiden, mens is knettergek.


lady-wrbdonderdag 29 juni 2006 @ 07:52
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 22:47 schreef Suko het volgende:
Heather Mills draait door!
AMSTERDAM - De toekomstige ex van Paul McCartney lijkt een beetje de weg kwijt te zijn. Heather Mills heeft namelijk het idee dat iemand haar wil vermoorden.

[afbeelding]

Vrienden van de mode-ontwerpster maken zich ernstig zorgen. Zo zou Heather hebben verklaard te worden gevolgd. Ook zouden de daders haar dochter willen ontvoeren.

In een Engelse krant zegt een bron dat Heather overal foto's van maakt om bewijsmateriaal te verzamelen en aan te tonen dat haar theorie klopt.

De 38-jarige Miss McCartney raakte vorige maand in opspraak nadat The Sun liet weten porno-foto's van haar te hebben.

Ex-Beatle Paul McCartney was volgens vrienden zwaar aangeslagen door het vermeende pornoverleden van de vrouw aan wie hij in 2002 zijn ja-woord gaf en tevens de moeder van zijn dochtertje Beatrice is. telegraaf.nl

Misschien wil Paul daarom wel scheiden, mens is knettergek.


jeetje, die is echt de weg kwijt
Sukomaandag 3 juli 2006 @ 13:45
Heather Mills eist tien miljoen pond van Paul

AMSTERDAM - Ex-model Heather Mills lijkt niet te kunnen wachten tot ze haar handtekening onder de scheidingspapieren kan zetten. Om haar scheiding van Paul McCartney 'snel en pijnloos' te laten verlopen, eist ze van de Beatle een bedrag van slechts tien miljoen pond in plaats van tweehonderd miljoen pond!

Een vriend van Heather vertelt in een Britse krant: "Heather is tevreden met een twintigste deel van de tweehonderd miljoen, waar ze eigenlijk recht op heeft. Ze wist dat ze er meer uit zou kunnen slepen, maar daar heeft ze geen zin in. Heather is kapot van verdriet en kan de strijd om meer miljoenen niet aan."

Paul en Heather kondigden afgelopen mei hun scheiding aan. Hoewel Heather nu genoegen neemt met veel minder geld, heeft Paul van meet af aan laten weten voor zijn dochtertje Bea diep in de buidel te willen tasten. "Haar mag het aan niets ontbreken," aldus de bron. telegraaf.nl
Jumping-Skippymaandag 3 juli 2006 @ 15:07
Zoveel poeha als er op de vooravond van het huwelijk was, zo snel wil ze er nu vanaf. 't Kan verkeren...
Roelliomaandag 3 juli 2006 @ 15:09
quote:
Op woensdag 14 juni 2006 10:00 schreef Scandalous het volgende:
[afbeelding]

Ze heeft Paul McCartney in ieder geval een flinke poot uitgedraaid.
Sukodonderdag 13 juli 2006 @ 23:00
Heather Mills McCartney in strijd met stiefdochter

AMSTERDAM - Heather Mills McCartney is de wanhoop nabij. En als mensen wanhopig zijn, gaan ze rare dingen doen. De ex-vrouw van Sir Paul McCartney verbiedt haar stiefdochter, modeontwerpster Stella McCartney, contact te hebben met Heathers 2-jarige dochtertje Beatrice.

Een geheime bron verklapt aan de Britse krant Sunday Mirror: " Tussen Heather en Stella is het oorlog. Zo simpel is het. Die twee haten elkaar al jaren, maar hielden altijd de schijn op voor Paul . Sinds de scheiding wil Heather haar dochtertje uit de buurt houden van Stella."

De ruzie is geëscaleerd nadat Stella haar ex-stiefmoeder heeft uitgemaakt voor leugenaar. Ook zou de succesvolle modeontwerpster tegen haar vader hebben gezegd dat het haar niets zou verbazen als Heather vroeger inderdaad een prostituee is geweest.

"Stella vertelde haar vader dat ze er heilig van overtuigd is dat haar stiefmoeder heeft gelogen over haar verleden."

Paul McCartney heeft er veel moeite mee dat zijn ex-vrouw ruzie heeft met zijn dochter. De Beatle is volgens vrienden zwaar aangeslagen door het feit dat hij zijn twee dochters nooit meer tegelijkertijd kan zien. telegraaf.nl

Artikel in The Sundaymirror.

lady-wrbvrijdag 14 juli 2006 @ 11:51
waarom zou paul zijn dochters nooit tegelijkertijd meer kunnen zien? hij heeft toch omgangsrecht?
milagrovrijdag 14 juli 2006 @ 11:58
damn, ze neemt genoegen met 10 miljoen pond
alsof het een geste is van haar naar hem, zeg.
Haaibaaikevrijdag 14 juli 2006 @ 13:30
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 11:51 schreef lady-wrb het volgende:
waarom zou paul zijn dochters nooit tegelijkertijd meer kunnen zien? hij heeft toch omgangsrecht?
Dat lijkt mij ook zo voor de hand dat hij zijn dochters gelijk kan zien
milagrovrijdag 14 juli 2006 @ 14:04
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 11:51 schreef lady-wrb het volgende:
waarom zou paul zijn dochters nooit tegelijkertijd meer kunnen zien? hij heeft toch omgangsrecht?
ws zal Heather eisen dat het kind alleen dan bij Pa thuis kan komen als dochter 1 er niet is, of zo, alsof ze dat kan eisen, maar goed, a woman scorned, hè, ze zal de eerste niet zijn die een kind weghoudt bij papa om oneigenlijke redenen, met als gevolg dat pa omwille van het kind afstand houdt.
Sukozondag 30 juli 2006 @ 10:00
TORMENTED Sir Paul McCartney has filed for divorce from Heather Mills — sparking a bitter £200million legal battle.

Macca has cited the ex-model’s “unreasonable behaviour” for the end of their four-year marriage.
But furious Heather, 38 — dubbed Lady Mucca over her porn pictures shame — has vowed to go to war with the ex-Beatle, 64, by filing counter claims. Sir Paul’s papers allege she was “rude” to Macca’s loyal staff and “argumentative”.

Pals of Heather say she is livid at the accusations and will be putting her side of the story in legal papers in the UK and United States.

Macca — worth £825million — has hired lawyer Fiona Shackleton, who represented Prince Charles in his divorce from Diana. He was hoping for a civilised split despite the couple NOT signing a pre-nuptial agreement to safeguard his pop fortune.

Macca — furious details have leaked out — is desperate to keep things cordial for the sake of the couple’s two-year-old daughter Beatrice. A source close to the family said: “Paul wanted a clean break for the sake of Beatrice.


Band on the run ... Macca was spotted
yesterday not wearing his wedding ring

“He was determined these details would remain private and he’s very disappointed that somebody in a position of trust has revealed all.” Just yesterday Macca appeared to finally be putting his marriage behind him — after splitting in May.

He was pictured for the first time without a wedding ring in public at a graduation ceremony of his Liverpool Institute of Performing Arts. And he also appeared to have ditched dyeing his hair.

Heather was rumoured to have been behind the chestnut brown transformation of his greying locks. Last month The Sun exposed Heather’s seedy porno past. She posed naked and covered in oil for a German “sex manual”. One shot shows her performing a sex act on a nude male porn star. The man is then photographed performing an act on her with a sex toy.

The porn shoot was published in 1988 — five years before the blonde became famous after losing her leg when hit by a police motorbike.

Heather, a campaigner against land mines and fur, could claim up to £200million in the divorce. A spokeswoman for her said yesterday: “Heather’s going to be filing her own counter claims about matters both in this country and America. Any views she has on her divorce will be handled discretely.

“She does not feel the need to repudiate claims that she may be headstrong or feisty. She is hugely disappointed that matters of such a confidential nature should be aired in public and feels it is inappropriate to speak about such matters with a child involved.”

Lawyers will try to battle out a deal once Heather has filed her grounds for divorce.But the matter could take up to a year if it goes to court. Bron

Ongeveer hetzelfde : McCARTNEY EXCLUSIVE: GOLD-DIGGER en hier: EXCLUSIVE: MACCAS AT WAR
Sukovrijdag 4 augustus 2006 @ 21:19
Paul McCartney slaat door
AMSTERDAM - Arme Paul McCartney, de scheiding met Heather gaat hem duidelijk niet in de koude kleren zitten. Kwalijk is wel dat de ex-Beatle er een ander de dupe van laat worden... Zeven anderen welteverstaan! In een driftige bui ontsloeg hij zeven van zijn medewerkers in New York, omdat hij alle banden met ex-vrouw Heather wil verbreken.

Volslagen onverwacht werden de werknemers van de winstgevende platenmaatschappij op de keitjes gezet. Noch zij, noch de woordvoerder van Paul willen iets over het geval zeggen.

Gefluisterd wordt dat Paul in een razende bui besloot letterlijk schoon schip te maken en alles en iedereen, die ook maar iets met Heather te maken had, uit zijn leven te bannen...

Kan dan nog 'leuk' worden want:

Heather kan geen afstand nemen van Paul
AMSTERDAM - Het liefst wil Heather Mills McCartney niets meer met bijna ex Paul te maken hebben, zégt ze... Het eenbenige model heeft namelijk voor een slordige 750.000 euro een nieuw optrekje gekocht... op enkele minuten afstand van Paul!

Een verbaasde buurman klapt uit de school: "We zijn met stomheid geslagen dat Heather een woning zo dicht bij de man die ze zo veracht, heeft gekocht. Aan de andere kant begrijpen we het ook wel. Het is een prachtige plek."

Heather gaat er wonen met het twee jaar oude dochtertje dat ze met de ex-Beatle kreeg, Beatrice.

Eergisteren werd bekend dat Heather een bod van 41 miljoen euro van Paul heeft afgeslagen. Hoewel ze aanvankelijk verkondigde nog geen stuiver van hem te willen, heeft ze zich nu bedacht. Het model wil toch liever wat meer geld op haar rekening zien...telegraaf.nl
MrBadGuyvrijdag 4 augustus 2006 @ 23:47
Ik hoop dat dit gedoe snel is afgelopen en dat Paul zich weer op leuke dingen kan richten.
Jumping-Skippyzaterdag 5 augustus 2006 @ 11:31
Kan nog wel eens een 'gezellige' scheiding worden...
Nataliezaterdag 5 augustus 2006 @ 11:50
Het zou me niet eens verbazen als ze toch ineens weer bij elkaar komen. Je kan het zo gek niet bedenken in celeb-land of het gebeurt.
MrBadGuyzaterdag 5 augustus 2006 @ 15:18
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 11:50 schreef Natalie het volgende:
Het zou me niet eens verbazen als ze toch ineens weer bij elkaar komen. Je kan het zo gek niet bedenken in celeb-land of het gebeurt.
Dat zie ik dus echt niet gebeuren, Heather zal er wel toe in staat zijn, maar McCartney zeker niet.
Ivatjezondag 6 augustus 2006 @ 00:25
Heather heeft gewoon op een slimme manier veel geld gekregen! Dat zou ik ook kunnen doen...Paul moest minder naief zijn...Ah die naieve mannen...
Sukozondag 6 augustus 2006 @ 12:38
quote:
Op zondag 6 augustus 2006 00:25 schreef Ivatje het volgende:
Heather heeft gewoon op een slimme manier veel geld gekregen! Dat zou ik ook kunnen doen...Paul moest minder naief zijn...Ah die naieve mannen...
Volgens mij is alles nog niet geregeld, of ik moet me erg vergissen.

'Echtscheidingsstrijd McCartney steeds bitterder'
LONDEN - De echtscheidingsstrijd van ex-Beatle Paul McCartney en Heather Mills wordt steeds bitterder, volgens berichten in de Britse kranten van zondag. De 64-jarige McCartney noemde het ex-fotomodel (38) een 'verraadster' nadat zij in het openbaar had geklaagd dat zij zich 'in de steek gelaten' voelde, meldde de boulevardkrant News of the World.

Tot dusver had 'Macca' zich stilgehouden over de scheiding, afgezien van het feit dat hij Heather na onthullingen over haar verleden als pornofotomodel aanvankelijk in bescherming nam. Maar verhalen over de uitspraken van Heather dat zij zich 'verlaten en eenzaam' voelt en dat zij zich 'nooit meer wil inlaten met een gepensioneerde', leidden bij hem tot grote woede, aldus de krant. Hij zei tegen vrienden: „Ik voel me verraden. Alles wat ik heb gedaan is van haar houden. Maar nou wil ze me kwetsen. Dat is erg pijnlijk voor mij en mijn familie.”

McCartney heeft de sloten van de echtelijke woning in Londen vervangen en hij liet de gezamenlijke bankrekening blokkeren, meldde de krant Sunday Mirror. telegraaf.nl

Macca: Heather is traitor - and I've been betrayed (New of the World)
McCARTNEY'S EXCLUSIVE: IT'S GOT DIRTY (SundayMirror)
Sukozondag 20 augustus 2006 @ 19:25
Heather Mills filmt zichzelf tijdens echtscheiding
quote:
Heather Mills is bezig de verwikkelingen rond haar scheiding van Paul McCartney vast te leggen met een videocamera. De 64-jarige ex-Beatle is bang dat zij daarvan een televisieprogramma maakt. Dat meldt de Britse krant Daily Mail. Mills en haar team filmen niet alleen de journalisten die haar volgen, maar ook belangrijke momenten in het scheidingsdrama. Zo werd vastgelegd dat Paul haar letterlijk had buitengesloten door de sloten van hun huis te vervangen.

De krant vermoedt dat Mills de film gebruikt om een groter deel van McCartneys vermogen, dat wordt geschat op meer dan een miljard euro, op te eisen. Heather zelf zegt dat zij de opnamen maakt om te bewijzen dat de pers haar opjaagt. zijonline > Daily Mail
rameijermaandag 21 augustus 2006 @ 12:23
Wat een gestoord wijf zeg
Naief_And_Nastydinsdag 22 augustus 2006 @ 11:15
quote:
Op maandag 12 juni 2006 12:07 schreef SunChaser het volgende:
Paul zal wel balen dat ie niet gewoon 50 pond per uur heeft betaald zoals elk ander.
Wie zegt dat? Tenslotte is ie na de dood van Linda Eastman o.a. eigenaar geworden van het fotorolletjes bedrijf Kodak dus aan geld geen gebrek, verder heeft ie de rechten van alle Beatles-songs aan Wacko Jacko Michael Jackson verkocht, dus 50 euro p/u kan hij ook wel missen.
MrBadGuydinsdag 22 augustus 2006 @ 12:51
quote:
Op dinsdag 22 augustus 2006 11:15 schreef Naief_And_Nasty het volgende:

[..]

Wie zegt dat? Tenslotte is ie na de dood van Linda Eastman o.a. eigenaar geworden van het fotorolletjes bedrijf Kodak dus aan geld geen gebrek, verder heeft ie de rechten van alle Beatles-songs aan Wacko Jacko Michael Jackson verkocht, dus 50 euro p/u kan hij ook wel missen.
1. Linda was geen familie van de Eastman/Kodak familie, ze was alleen fotograaf en maker van vegetarische menutjes
2. Paul McCartney heeft de rechten niet aan Jackson verkocht, dat zou hij ook nooit doen.

Maar 50 euro/uur is waarschijnlijk goedkoper dan wat hij nu aan haar kwijt is.
staticmaandag 28 augustus 2006 @ 00:07
quote:
Heather Mills poseert weer naakt.

De met ex-Beatle Paul McCartney in een bittere echtscheidingsstrijd verwikkelde Heather Mills is uit de kleren gegaan om te poseren voor foto's die op een kalender van dierenbeschermingsorganisatie PETA moeten komen.

De opnamen werden volgens de Britse zondagskrant Sunday Mirror gemaakt in het chalet op McCartneys landgoed Peasmarsh, waar Mills verblijft sinds haar echtgenoot liet weten van haar te willen scheiden omdat zij voor hem had verzwegen dat zij in het verleden heeft geposeerd voor naaktfoto's.

Een goede kennis van Mills vertelde aan de Sunday Mirror dat ze was ingegaan op het verzoek van PETA, omdat zij 'iets leuks wilde doen'. De woordvoerder van Mills zei dat het niet gaat om obscene foto's maar om kunstzinnige opnamen.

Wanneer de kalender met de foto's van Mills verschijnt, is niet bekend. Zij wil volgens de krant zelf niet dat dat tijdens de echtscheidingsprocedure gebeurt.
MrBadGuymaandag 28 augustus 2006 @ 00:11
quote:
Op maandag 28 augustus 2006 00:07 schreef static het volgende:

[..]
Nouja het is voor het goede doel

Paul is ook een belangrijk gezicht van PETA, maar ik weet niet of hij deze actie erg kan waarderen. Dus of deze actie van PETA nou zo slim is betwijfel ik.
staticwoensdag 18 oktober 2006 @ 22:22
quote:
Paul McCartney probeerde Heather Mills te wurgen.

De vechtscheiding tussen Paul McCartney en Heather Mills heeft een nieuw triest hoogtepunt bereikt. Mills beschuldigt de ex-Beatle ervan haar geslagen te hebben. Dat schrijft de Britse krant Daily Mail woensdag.

Volgens de krant wordt McCartney in het echtscheidingsdossier omschreven als een "wraakzuchtige" man en heeft hij zelfs geprobeerd om Mills te wurgen. Hij zou zijn echtgenote ook tijdens haar zwangerschap hebben aangevallen. De woordvoerder van de voormalige Beatle weigert alle commentaar.

Enkele maanden geleden schreef de krant nog dat het bekvechtende stel van plan was om de strijdbijl te begraven. Maar daar lijkt niets van in huis te komen. Mills en McCartney maakten in mei bekend dat ze een punt zetten achter hun vierjarig huwelijk. Samen hebben ze een tweejarig dochtertje, Beatrice. Zowel Paul als Heather wil het hoederecht over het meisje.
milagrowoensdag 18 oktober 2006 @ 22:23
nou, en?

als het gelukt is, reageer ik wel wat uitgebreider
staticwoensdag 18 oktober 2006 @ 22:26
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 22:23 schreef milagro het volgende:
nou, en?

als het gelukt is, reageer ik wel wat uitgebreider


Je zit er weer boveniop.
MrBadGuywoensdag 18 oktober 2006 @ 22:29
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 22:22 schreef static het volgende:

[..]
Zometeen zegt ze ook nog dat ze invalide is geworden door Paul
Sukowoensdag 18 oktober 2006 @ 23:10
In de Daily Mail staat het allemaal zeer uitgebreid beschreven, met links naar de aanklacht en Paul's reactie :

In an extraordinary escalation of their dispute, Miss Mills claims in the documents that the ex-Beatle:

* Subjected her to four violent attacks, including one in which he stabbed her in the arm with a broken wine glass.
* Continued to use illegal drugs and drink excessively, despite promises made before they married.
* Hurled abuse at his wife, calling her an 'ungrateful bitch'.
* Tried to prevent her breastfeeding, saying: 'They are my breasts.'
* Made her cancel a crucial operation because it interfered with his holiday plans.
* Objected 'vociferously' when she asked to buy an antique bedpan to save her crawling to the toilet at night.

Ik kan me het eerlijk gezegd niet voorstellen, hij had zo'n liefdevol huwelijk met Linda Eastman. Ik zag Heather Mills vanmorgen even op de BBC, ze ziet er echt niet uit, broodjemager.
Wickedangelwoensdag 18 oktober 2006 @ 23:14
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 23:10 schreef Suko het volgende:
Ik kan me het eerlijk gezegd niet voorstellen, hij had zo'n liefdevol huwelijk met Linda Eastman.
Ongelooflijk, wat die Mills durft te beweren. Ze wordt steeds gekker
milagrowoensdag 18 oktober 2006 @ 23:21
quote:
Made her cancel a crucial operation because it interfered with his holiday plans
oe oe die is te makkelijk, gewoon

nou, kom maar op met de lijstjes mogelijke cruciale operaties
staticwoensdag 18 oktober 2006 @ 23:25
Nounou.

  • 'Crawling on hands and knees..dragging her wheelchair'
  • 'Physically violent'
  • 'Poured red wine over her head'
  • 'Ungrateful bitch'
  • Sukozaterdag 21 oktober 2006 @ 11:58
    Heather Mills bezit opname van mishandeling
    quote:
    De echtgenote van Paul McCartney is in het bezit van een audio-opname die bewijst dat de ex-Beatle haar mishandelde. Dat meldt de Britse krant Daily Mail zaterdag, terwijl de Britse pers volop de echtscheidingsprocedure uitmelkt. De Daily Mail laat een naaste bron van Heather Mills-McCartney aan het woord, waarin verklaard wordt dat dit audiofragment 'dynamiet' is. Mills-McCartney zou eveneens in het bezit zijn van video-opnamens van hun ruzies, meldt dezelfde bron.
    De reden waarom de documenten op straat liggen:
    Mills lekte documenten omdat Macca het hoederecht vraagt
    Heather Mills lekte bewust de ‘explosieve’ rechtbankdocumenten waarin haar ex, sir Paul McCartney beschuldigd wordt van geweld tegen haar te gebruiken. Mills deed dat om te verhinderen dat McCartney het hoederecht over hun dochter Beatrice zou krijgen. Dat McCartney ook maar een verzoek indiende om de hoofdverzorger van de tweejarige te zijn, maakte Heather zo kwaad dat ze de geheime informatie doorgaf.

    Losgeslagen
    “Paul heeft zeer sterk het gevoel dat ze een beetje losgeslagen is. Daarom wil hij de zorg voor Beatrice dragen, al wil hij wel dat ze een hechte relatie onderhoudt met haar moeder. Maar hij vindt het beter dat ze bij hem woont.”

    Vernietigen
    Genoeg om Heather furieus te maken, met het bekende gevolg. “Ze wil hem echt vernietigen,” verklaarde een vriend. Op de papieren staat een verklaring van Mills waarin ze getuigt over hun huwelijk. Volgens Mills zou McCartney fysiek geweld tegen haar gebruikt hebben, haar gestoken hebben met een stuk glas en zou hij vaak dronken en stoned geweest zijn.

    McCartney heeft de aantijgingen formeel ontkend maar weigert verder te reageren. “Ik wil dit uitvechten in de rechtbank, niet in de pers,” aldus de ex-Beatle. Bron
    milagrozaterdag 21 oktober 2006 @ 12:03
    en toch heeft Paul de echtscheiding aangevraagd destijds en niet zij
    Jeanne_Darczondag 22 oktober 2006 @ 22:47
    wie gelooft die golddigger nou nog?
    staticwoensdag 25 oktober 2006 @ 21:53
    quote:
    Heather Mills sleept tabloids voor de rechter.

    Heather Mills klaagt twee Britse kranten aan wegens 'valse, schadelijke en ongelooflijk kwetsende' berichtgeving over haar scheiding van Paul McCartney. Het gaat om de London Evening Standard en de Daily Mail, zeggen de advocaten van de 38-jarige Mills. Ook worden stappen ondernomen tegen The Sun.

    Onlangs beweerde een groot aantal Britse kranten dat Mills haar man beschuldigt van mishandeling. Mills zou volgens de kranten een relatie hebben met haar fitnesstrainer. Ook zou de schatrijke McCartney de scheiding met haar willen schikken voor een bedrag van 45 miljoen euro.

    Het liefst had het ex-model en dierenactiviste alle kranten die belastende stukken over haar hebben gepubliceerd aangeklaagd, maar dat is volgens haar advocaten onmogelijk. Er is gekozen voor de Evening Standard en de Daily Mail omdat zij beweerden hun verhaal op correcte journalistieke wijze te hebben verkregen. Ook noemden zij hun berichtgeving exclusief.

    De scheiding van Mills en McCartney is in Groot-Brittannië uitgegroeid tot de meest sensationele sinds prins Charles en prinses Diana in 1996 een eind maakten aan hun huwelijk.
    staticmaandag 30 oktober 2006 @ 18:52
    quote:
    Dochter Paul dreigde Heather te vermoorden.

    Stella McCartney heeft naar verluidt gedreigd haar stiefmoeder Heather Mills te vermoorden. De dochter van de ex-Beatle, die op dit moment zwanger is van haar tweede kindje, zegt dat bijna ex-stiefmoeder Heather heeft beweerd dat Paul zijn overleden vrouw Linda had mishandeld tijdens hun huwelijk. 'Heather wilde alles binnen ons gezin kapot maken. En dan vooral de herinneringen aan mijn moeder.'

    Volgens News of the World heeft Stella in razernij tegen haar vader geroepen: 'Ik vermoord dat mens nog eens. Ik kan er niet tegen hoe ze tegen je doet. Waarom ben je in godsnaam met haar getrouwd? Ik heb je toch gezegd dat ze een regelrechte bitch is? Ze wil ons allemaal kapot maken en ook de herinneringen aan Linda.'
    MrBadGuymaandag 30 oktober 2006 @ 20:18
    Ik kan Stella geen ongelijk geven
    staticzondag 12 november 2006 @ 18:44
    quote:
    Kashoggi: ja, ik betaalde vrouwen.

    De geruchten gingen al jaren, maar nu heeft miljardair Adnan Kashoggi het toegegeven: de Saudische wapenhandelaar huurde prostituees in voor zijn luxe feesten. Of de latere echtgenote van Paul McCartney door hem werd ingehuurd als escortdame, wil hij echter niet zeggen. De Britse krant Daily Mail wist de hand te leggen op een nog niet uitgezonden interview met de 71-jarige miljardair.


    In juni werd Kashoggi in News of the World genoemd als een van de klanten van Heather Mills, die in een smerige echtscheiding met de vroegere Beatle is verwikkeld. Als sjieke prostituee voor rijke klanten zou Mills in de jaren tachtig en negentig soms duizend Britse pond (ongeveer vijftienhonderd euro) per sessie hebben ontvangen. Het zou onder meer zijn gegaan om orgies, waaraan ook andere dames van lichte zeden meededen.

    Zo zou Mills zijn ingehuurd om Kashoggi's gasten te vermaken tijdens een feest in Marbella. Talloze beroemdheden, onder wie Hollywood-ster George Hamilton, waren aanwezig. De miljardair was beroemd om zijn grote feesten. Vrouwen kregen grote sommen geld om aanwezig te zijn. Of Heather een van die dames was? "Wat maakt het uit?", aldus Kashoggi.
    staticwoensdag 22 november 2006 @ 16:44
    quote:
    Heather Mills praat over scheiding.

    Heather Mills verliest liever de rest van haar ledematen dan dat ze nog een keer de traumatische scheiding van Paul McCartney moet meemaken. Dat zei het 38-jarige ex-model tijdens de uitzending van het Amerikaanse tv-programma Extra. Mills verloor bij een motorongeluk in 1993 haar onderbeen.

    De ex-Beatle en Mills waren vier jaar getrouwd en hebben een 3-jarige dochter, Beatrice. In mei van dit jaar lieten ze weten te gaan scheiden. "Ik heb liever dat iemand mijn ledematen afhakt dan dat ik nog een keer moet meemaken wat ik nu doormaak", zei Mills.


    "Er wordt zoveel kwaad over mij gesproken, terwijl ik niets anders heb gedaan dan verliefd worden op een icoon." Een scheiding is altijd zwaar volgens het voormalige model, maar die publiekelijk doormaken noemt ze "verschrikkelijk".

    Liefde

    Diverse roddelbladen verweten haar dat ze achter het geld van de 64-jarige ex-Beatle aan zat. In het tv-interview benadrukte ze dat "onvoorwaardelijke liefde" de enige reden was om te trouwen met McCartney.

    Mills liet desgevraagd weten dat ze nooit meer wil trouwen. "Ik sluit niet uit dat ik weer verliefd word, maar trouwen doe ik niet meer."
    milagrowoensdag 22 november 2006 @ 16:46
    quote:
    "Ik heb liever dat iemand mijn ledematen afhakt dan dat ik nog een keer moet meemaken wat ik nu doormaak",
    ik had gehoopt op een tweede maar nu geslaagde wurgpoging, maar dit is ook prima en zo geregeld
    staticdinsdag 28 november 2006 @ 20:16
    quote:
    Heather Mills overspoeld met haatmails.

    De website van Heather Mills is overladen met hatemail, waaronder doodsbedreigingen. De Britse krant 'Daily Mirror' citeerde een aantal hatelijke boodschappen. "Je had in de porno-industrie moeten blijven", schrijft iemand uit Zweden. "Ga naar je rottige mijnenvelden, het liefst zonder detector", schrijft een Brit. Eén boodschap luidt: "Eenbenig kreng! Hoe durf je dit Paul aan te doen! Sterf, lelijke hond!"

    Nadat zanger Paul McCartney en de 38-jarige Mills in mei aankondigden uit elkaar te gaan na vier jaar huwelijk, barstte een mediaspektakel los. Volgens de roddelpers beschuldigde Mills, die in 1993 haar been verloor bij een motorongeluk, de 64-jarige ex-Beatle van mishandeling. Verder kwam haar verleden als pornomodel boven water.

    Veel steun?
    Na alle grove e-mails is de mogelijkheid om Mills een bericht via haar website te sturen uitgeschakeld. Ook fans kunnen nu niet meer in contact komen met de blondine, die zich inzet in de strijd tegen landmijnen.

    Naar buiten toe blijft het ex-model volhouden dat ze veel steun krijgt. Ze zou zelfs op straat worden omhelsd. De waarheid is anders, weet een bron dichtbij Heather. "Ze wordt vaak op straat uitgescholden."
    staticmaandag 11 december 2006 @ 16:40
    quote:
    'Paul McCartney schikt voor 178 miljoen euro'

    Paul McCartney heeft ermee ingestemd voor een bedrag van 178 miljoen euro te schikken met zijn vrouw Heather Mills. Dat melden verschillende Britse media maandag.

    De ex-Beatle zou, onder druk van zijn dochters, een schikking treffen omdat zijn gezondheid lijdt onder de stress die met de scheidingsprocedure gepaard gaat. De zanger heeft sinds de breuk met de 38-jarige Mills hartklachten en loopt bij een psycholoog.

    De dochters van de 68-jarige McCartney, Stella en Mary, zouden erop hebben aangedrongen Mills het bedrag te betalen waarop ze aast. Ze maken zich zorgen om hun vader en benadrukken dat zijn gezondheid belangrijker is dan geld.

    Woning

    Volgens de krant News of the World zal niet het gehele bedrag dat Mills krijgt openbaar worden gemaakt. Naast het bedrag dat wordt vrijgegeven aan de pers, waarvan Mills het grootste deel aan een liefdadigheidsinstelling zou schenken, krijgt ze onder meer geld om een woning aan te schaffen en om in haar levensonderhoud en dat van dochtertje Beatrice te voorzien.

    McCartney en Mills kondigden in mei aan na een huwelijk van vier jaar te scheiden. Daarop barstte een mediaspektakel los dat zijn weerga niet kende. Niet alleen kwam het pornoverleden van Mills en haar vermeende relatie met haar fitnessleraar boven water, ook werd McCartney er van beschuldigd alcoholist te zijn Mills te hebben mishandeld.
    milagromaandag 11 december 2006 @ 17:21
    178 miljoen euro, dat is 44,5 miljoen per huwelijksjaar

    Paul, schat, 1 woord : pollonium.
    Valt nu toch niet op
    staticmaandag 11 december 2006 @ 17:24
    PimDmaandag 11 december 2006 @ 17:33
    Volgens mij is Paul 'pas' 64 hoor, en niet 68.
    Radegastmaandag 11 december 2006 @ 17:35
    quote:
    Op maandag 11 december 2006 17:33 schreef PimD het volgende:
    Volgens mij is Paul 'pas' 64 hoor, en niet 68.
    Hij is spontaan vier jaar ouder geworden door dat gezeik met dat wijf.
    Gajusmaandag 11 december 2006 @ 19:10
    quote:
    Op maandag 11 december 2006 17:33 schreef PimD het volgende:
    Volgens mij is Paul 'pas' 64 hoor ...
    hoe profetisch:
    Will you still need me, will you still feed me, when I'm sixty-four?
    in 1967 gezongen door Paul McCartney.
    staticdinsdag 19 december 2006 @ 17:42
    quote:
    Onderwereld bedreigt Heather Mills.

    De politie heeft Heather Mills gewaarschuwd dat criminelen uit Liverpool het op haar gemunt hebben, omdat ze boos zijn dat ze het haar ex Sir Paul McCartney zo moeilijk maakt. Agenten brachten een bezoek aan de ex van Paul en vertelden haar dat er een serieuze dreiging is.

    Ook Sir Paul is op de hoogte gebracht. Hij zou echter geweigerd hebben bodyguards in te schakelen voor Heather. Die had ze nog wel toen ze nog met Paul samen was, maar sinds juni toen het scheidingsdrama in volle gang was, heeft de zanger ze teruggetrokken.

    Heather is nu erg boos op Paul en is bang dat het leven van hun kindje Beatrice in gevaar is. De politie heeft het ex-model meegedeeld dat er een directe telefoonlijn is als ze zich bedreigd voelt. Agenten kunnen dan in enkele minuten bij haar zijn. Vrienden van Heather geloven dat de bedreigingen van mensen komen die op internet al bezig zijn geweest met het sturen van 'haat-emails'.
    Sukomaandag 22 januari 2007 @ 10:58
    'Paul McCartney schikt voor 49 miljoen euro'
    (Novum) - Paul McCartney en Heather Mills hebben een schikking getroffen in hun echtscheidingszaak. Dat melden verschillende Britse media. De ex-Beatle zou ermee in hebben gestemd zijn voormalige geliefde een bedrag van bijna 49 miljoen euro mee te geven. Ook wordt zij de eigenaresse van zijn huizen in Londen en Beverly Hills. Deze optrekjes zouden samen goed zijn voor ruim vijftien miljoen euro.

    McCartney en Mills kondigden vorig jaar mei aan te gaan scheiden, na een huwelijk van vier jaar. Daarop barstte een mediaspektakel los. Niet alleen kwam het pornoverleden van Mills en haar vermeende relatie met haar fitnessleraar boven water, ook werd McCartney ervan beschuldigd alcoholist te zijn en zijn 39-jarige echtgenote te hebben mishandeld. nieuws.nl
    MrBadGuymaandag 22 januari 2007 @ 11:00
    Zo is dat ook weer klaar. Dan kan McCartney zich nu concentreren op de nieuwe tour en de nieuwe cd
    Wickedangeldinsdag 23 januari 2007 @ 23:19
    Opgeruimd staat netjes. Dat ze mag stikken in al dat geld
    milagrodinsdag 23 januari 2007 @ 23:40
    quote:
    Op dinsdag 23 januari 2007 23:19 schreef Wickedangel het volgende:
    Opgeruimd staat netjes. Dat ze mag stikken in al dat geld
    en van de ratten bezeken, en door brandende netels omgeven drie maal drie maal kruipend door de drek en weer terug haar tong afbijtend en nooit weer om.
    staticdonderdag 8 maart 2007 @ 21:33
    quote:
    'Heather Mills eist 15.000 euro per dag'

    Heather Mills eist vijftienduizend euro alimentatie per dag van haar voormalige geliefde Sir Paul McCartney. Dat meldt de Britse krant The Sun.

    De 39-jarige Mills zou op het bedrag zijn uitgekomen nadat ze haar jaarlijkse uitgavenpatroon had bekeken. Ze zou ruim vijf miljoen euro per jaar nodig hebben om 'rond te komen'. Het stel heeft een 3-jarig dochtertje, Beatrice.

    Vrienden van McCartney onthullen verder aan de krant dat Mills een schikkingsvoorstel bij haar voormalige geliefde heeft neergelegd. Als hij een bedrag van zestig miljoen euro ophoest, laat ze de alimentatie-eis vallen en is de scheiding wat haar betreft rond. Naar verluidt heeft De ex-Beatle geweigerd om met het astronomische bedrag over de brug te komen.

    Huwelijk

    De 64-jarige McCartney en de 39-jarige Mills gingen in mei vorig jaar na een huwelijk van vier jaar uit elkaar. De echtscheidingsprocedure startte in juli. Toen werd in de media een schikkingsbedrag van veertien miljoen euro genoemd.

    In januari deden geruchten de ronde dat het paar geschikt zou hebben voor 49 miljoen euro, maar dat werd door Mills ontkend.
    lady-wrbvrijdag 9 maart 2007 @ 06:53
    5 miljoen nodig hebben om rond te komen

    hoe deed ze dat dan toen ze paul nog niet kende?
    MrBadGuyvrijdag 9 maart 2007 @ 10:33
    Ze moer maar heel goed betaald werk gaan zoeken of in haar uitgavenpatroon gaan snijden. ¤ 15.000 per dag nodig hebben om rond te komen
    sannivrijdag 9 maart 2007 @ 10:36
    Yo TS, dus wat segt dit nou? Ex-Beatle Paul doet het met voormalige hoertjes?
    Volgens mij doet de hele showbizz dat
    Wickedangelvrijdag 16 maart 2007 @ 00:11
    quote:
    "Mills moet ophouden 999 te bellen"
    De Engelse politie heeft de bijna ex- vrouw van Paul McCartney, Heather Mills, gewaarschuwd dat ze eens moet ophouden onnodig het alarmnummer 999 te bellen. Ze doet dat om de haverklap als er weer paparazzi om haar huis scharrelen.

    Sinds de huwelijkscrisis tien maanden geleden in het nieuws kwam, is Mills het mikpunt van veel persmuskieten. Ze grijpt constant naar de telefoon om de politie te bellen en "dat gaat zo niet langer", aldus de politie.

    "Het risico bestaat dat we haar niet meer serieus nemen. En het is ook niet de bedoeling dat we zoveel aandacht aan één persoon besteden."
    Bron
    staticwoensdag 28 maart 2007 @ 08:14
    quote:
    Heather Mills woest om nieuwe vriendin McCartney.

    Heather Mills kan slecht tegen een grapje... Ze ging volledig door het lint toen haar kleedkamer bij Dancing with the Stars was volgestouwd met Guinness-bier. Deze verwijzing naar Sabrina Guinness, de nieuwe vriendin van haar ex Paul McCartney, schoot helemaal in het verkeerde keelgat.

    Heather was furieus. Ze smeet de flesjes kapot tegen de muur. Ook eiste ze het ontslag van de medewerker die de grap uithaalde. "Heather laat het niet los", zegt een bron. "Iedereen vond het hilarisch, maar ze lijkt het niet te kunnen verdragen dat ze geconfronteerd wordt met de nieuwe vriendin van Paul." Sabrina Guinness, erfgename van de biergigant, had in de jaren zeventig een relatie met de Britse prins Charles.
    TheThirdMarkwoensdag 14 november 2007 @ 02:18
    Wow. Kickje voor de liefhebbers.

    Maarre, 1M voor een moordenaar, of $50 2 pakjes shag en een gram wiet voor een junk en je bent er ook vanaf.
    milagrowoensdag 14 november 2007 @ 08:02


    Laten we hopen dat na Heather's tirade op GMTV waar ze claimde, gilde, jankte dat ze on the verge of suicide was geweest door al die negatieve media aandacht, "look what happened to Princes Diana!!!!" , de rechter tzt beslist in het voordeel van Paul en hun dochtertje aan hem toewijst. Ik bedoel, ze geeft tenslotte zelf toe dat ze labiel is
    Dat ze zelf steeds diezelfde media opzoekt om allerlei vuil te spuien over haar ex is natuurlijk hilarisch.

    Paul heeft hier echt een makkie aan, hij kan rustig achterover leunen en toekijken hoe Heather zich keer op keer compleet belachelijk maakt on national and international television en zo haar eigen 'custody graf' graaft.
    Janezondag 18 november 2007 @ 00:42
    Ah, dit is dus de plek waar ik ongestoord mag schelden en kotsen op Heather Mills ? Fijn!
    Stomme, labiele, golddiggende kutsnol! Zo, dat is er uit.

    Laat Paul alsjeblieft Beatrice toegewezen krijgen, idd. Hij zal het zich anders hebben voorgesteld op zijn leeftijd, maar hij wil het en van hem weten we tenminste dat hij het kan. Hij heeft tenslotte - ondanks de hectiek van de roem - zijn andere 4 kinderen ook opgevoed tot leuke, normale mensen, die goed in het leven staan. Bewonderenswaardig. Dat kan niet elke rockster zeggen. En ik zie het Heather al helemaal niet doen. Labiele bitch!

    [ Bericht 3% gewijzigd door Jane op 18-11-2007 01:15:29 ]
    staticzondag 18 november 2007 @ 00:56
    quote:
    Heather Mills haalt uit naar Stella McCartney.

    Heather Mills blijft maar om zich heen slaan in haar (v)echtscheiding van Paul McCartney. Nu moet zijn dochter Stella het ontgelden.

    Volgens Heather (39) is modeontwerpster Stella 'een krent'. " Toen ik een liefdadigheidsactie op touw zette, wilde zij geen geld geven. In plaats daarvan bood zij donateurs tien procent korting op haar collectie. MAAR tien procent!", briesde Heather.


    De dochter van de 65-jarige Paul haalde eerder deze week uit naar haar ex-stiefmoeder. "Ik heb haar nooit gemogen!"
    Janezondag 18 november 2007 @ 01:27
    Stella McCartney een krent? Die heeft tenminste haar geld eigenhandig verdiend, met een succesvolle carriere. Die houdt haar hand niet op bij pappie, ondanks zijn miljarden. Heel anders dan Heather , die probeert even snel rijk te worden door Paul een poot uit te draaien!
    Logisch wel, dat die twee elkaar niet mogen. Iig zal de bitch zich hierdoor niet geliefder maken bij Paul.

    milagrozondag 18 november 2007 @ 10:43
    Wat een kutwijf is het ook, hè, maar aan de andere kant, laat ze het maar doen, Paul en zijn gezin door het slijk halen, laat ze zichzelf maar lekker opjutten, gaan haten, gaan krijsen , gaan janken, dan weten we zeker dat Beatrice aan papa toegewezen zal worden..
    misselijk wijf, zoals ze ook over Linda begon, beweren dat het huwelijk destijds 1 grote ellende voor haar , Linda dus, was, en Paul haar sloeg, en dat als ze niet ziek geworden was , ze van hem afgegaan was, maar dat de dood eerder kwam .

    Mijn hele systeem komt in verzet als je die kop maar ergens ziet verschijnen... altijd fijn ook vrouwen die beweren "devastated" te zijn, maar er wel om door ringetje te halen uitzien, hun haar nog effe hebben laten highlighten, botoxje hier, nip tuckje daar, spray tan erbij en ooh wat is mama kapot van verdriet en aan het eind van haar latijn, het is ook zo onwaarschijnlijk wreed als je dreigt afgescheept te worden met maar 40 miljoen pond.
    staticzondag 18 november 2007 @ 17:30
    quote:
    Paul McCartney voert de druk op.

    De (v)echtscheiding tussen Paul McCartney en Heather Mills wordt nóg lelijker. Paul, die meer dan genoeg heeft heeft de hysterische Heather, heeft het schikkingsbedrag terug gebracht naar zeven miljoen pond.

    Heather (39) zal zich wel achter de oren krabben, omdat de ex-Beatle vóór haar mediacampagne nog 50 miljoen pond bood, meldt News of the World.


    Toch zegt Heather, die last heeft van paniekaanvallen, hard terug te zullen slaan met haar geheime tapes, waaruit moet blijken dat ze tijdens haar huwelijk met Paul verschrikkelijk geleden heeft.

    Zo zou McCartney haar voor eenbenige hoer hebben uitgemaakt en moest hij Viagra slikken om hun seksleven op gang te houden.
    Janezondag 18 november 2007 @ 20:40
    Ja, kan het wel blijven zeggen. Wat een kutwijf is het toch!
    Trouwt met een 60-plusser en gaat vervolgens zeiken dat haar seksleven niet spannend genoeg is. Ja, nú dan, he?
    Het is zo overduidelijk dat ze alleen maar bezig is om McCartneys naam door het slijk te halen. En ook dat ze het daarbij niet altijd even nauw neemt met de waarheid.

    Paul is toch wel een enorme flapdrol geweest om met dat mens te trouwen, zeg!
    milagrozondag 18 november 2007 @ 21:22
    nou, het is wat inderdaad, schande dat je viagra nodig hebt!
    zou het zo zijn, dan mag ze blij zijn dat hij tenminste nog iets deed om het sexleven weer leven in te blazen, dat is bij vrouwen wel eens anders, daar mag je blij zijn als je eens per kwartaal een beetje mag lopen raggen bovenop haar passieve lijf .... en denk daar nog een houten been in de hoek van de kamer bij en geen wonder dat er viagra aan te pas moet komen.

    en als haar huwelijk van begin tot eind zo'n ramp was , waarom heeft het dan toch nog zo lang geduurd?
    stond er iets in de clausules of zo , voor ieder jaar 10 miljoen?

    dom wijf, 50 miljoen had ze kunnen hebben, 10 miljoen meer dan ik dacht, een verschil waarvoor ik an sich al zonder mitsen en maren en ingehouden YES!!! genoegen mee zou nemen
    Janezondag 18 november 2007 @ 23:21
    quote:
    Op zondag 18 november 2007 21:22 schreef milagro het volgende:
    en denk daar nog een houten been in de hoek van de kamer bij en geen wonder dat er viagra aan te pas moet komen.
    Whahaha! Heerlijk!
    Wat zou FOK! toch zijn zonder jouw geweldige quotes, milagro...
    Janezondag 18 november 2007 @ 23:28
    Hij heeft haar, btw, wel binnen een poep en een scheet zwanger weten te krijgen. Half jaar na het huwelijk, zo'n beetje.
    Ik wist trouwens niet dat ze haar verloving met een ander had afgebroken om met Macca te trouwen! Lees het net op Wikipedia:
    quote:
    While Mills was engaged to be married to Chris Terrill, a film maker, she met Paul McCartney and abandoned her fiancé only days before the wedding.[22] McCartney eventually proposed with a diamond and sapphire ring he had purchased in India.[23] Heather Mills married McCartney on 11 June 2002, four years after his first wife Linda McCartney died of breast cancer. Their wedding was an elaborate ceremony at Castle Leslie (once home of Shane Leslie) in the village of Glaslough in County Monaghan, Ireland.

    As a result of this marriage, Mills became stepmother to McCartney's children: Heather, Mary, Stella, and James. On 28 October 2003, Mills gave birth to the couple's only child together, a daughter, Beatrice Milly McCartney. The baby was named after Heather's late mother Beatrice and McCartney's Aunt Milly.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Heather_Mills
    Mardoek50maandag 3 december 2007 @ 17:59
    Ik weet niet of deze foto al bekend is, maar het is iig nu in het showbizz nieuws...

    milagromaandag 3 december 2007 @ 18:03
    GADVERDAMME

    zo
    Mardoek50maandag 3 december 2007 @ 18:06
    quote:
    Op maandag 3 december 2007 18:03 schreef milagro het volgende:
    GADVERDAMME

    ...
    Dat ook, ja
    Copycatmaandag 3 december 2007 @ 18:49
    Die tepelhoven!!! En dan vooral de linker, voor de kijker rechts. Of is dat een wijnvlek???
    cinnamongirlmaandag 3 december 2007 @ 20:07
    Wat een pannenkoeken. Ik kan zelf de gelijkenis niet echt zien; dit kan net zo goed een andere dame zijn wat mij betreft!
    Wickedangelmaandag 3 december 2007 @ 23:27
    "But I never did any porn!"
    milagrodinsdag 4 december 2007 @ 12:27
    quote:
    Op maandag 3 december 2007 20:07 schreef cinnamongirl het volgende:
    Wat een pannenkoeken. Ik kan zelf de gelijkenis niet echt zien; dit kan net zo goed een andere dame zijn wat mij betreft!
    nou, kijk nu nog eens goed dan .....
    Malahidedinsdag 4 december 2007 @ 14:01
    Gut, dat videootje is wel erg rioolratterig, maar ik moet er toch om grinneken. En ik zeg het niet gauw, maar die tieten...
    Mardoek50woensdag 5 december 2007 @ 13:08
    Nog één...

    http://pichoarder.com/files/shu6xw0668qw9ivluwy2.jpg



    [ Bericht 18% gewijzigd door cinnamongirl op 05-12-2007 13:16:36 (Foto achter linkje gezet; het is hier geen KPD!) ]
    cinnamongirlwoensdag 5 december 2007 @ 13:15
    quote:
    Op dinsdag 4 december 2007 12:27 schreef milagro het volgende:

    [..]

    nou, kijk nu nog eens goed dan .....
    OK!!!.....OK!!!

    Je hebt me helemaal overtuigd
    lady-wrbwoensdag 5 december 2007 @ 13:24
    dat paul m niet overeind kon krijgen zonder viagra vind ik niet zo gek.
    wat een eng wijf.
    Wickedangelmaandag 17 maart 2008 @ 22:59
    Laat Mills die 24 miljoen pond lekker in d'r holle been stoppen
    Hopelijk komt McCartney nu een leuke vrouw tegen die niet op z'n geld uit is.
    milagrodinsdag 18 maart 2008 @ 08:28
    quote:
    700 for every hour of the marriage ... and Heather Mills is STILL moaning

    By PAUL HARRIS - More by this author »

    Last updated at 01:29am on 18th March 2008

    She was less than four minutes into the rant when everyone started to pray for another gagging order.

    Surely Heather Mills couldn't drag out much longer a simple statement to convey her joy that the case was over and that she was more than £24million richer?

    Oh yes she could. She was centre stage now and she wasn't going to let the moment pass.

    In a remarkable performance on the steps of the High Court, she gave a triumphant wave for the cameras - and delivered her account of the settlement with barely concealed venom for the way it had come about.

    It brought to a close the secretive and acrimonious wrangling over their broken marriage and Heather's financial future.

    Or rather it would have done, had not the 40-year-old ex-model announced her determination to appeal today against the judge's decision to make details of the case public.

    So her obvious anger was directed mostly at that, and not at the amount of money she managed to cream from the Macca fortune for herself and their daughter Beatrice.

    But good grief, it took her long enough to say it.

    Across the marble floor of the High Court came the Fab One, down the front steps with a catwalk wiggle and a flick of her hair.

    She wore a blood-red blouse and a satisfied smile. She was pleased the case was over and she had secured "an incredible result". But she was clearly furious at the way details of the judgement were being released.

    Poor old Heather. Here she was with a mere £24million settlement, probably enough to buy only a few streets in her native Tyne and Wear.

    Who could blame the girl if she felt bitter? But no. She was "very, very happy" with the financial settlement, she told us - even though it emerged that she had sought nearly £125million, and that her former husband had offered £15.8million.

    From the Heather Mills manual of marriage guidance came this advice: couples should always do their best to resolve their problems instantly.

    "Anybody wanting to go through a divorce, try your hardest, man or woman, to settle it immediately.

    "And if you're in an impossible situation - which anybody listening will know that, people don't see eye to eye, things get out of hand - you can be a litigant in person."
    Heather

    De hele Veluwe, om maar niet te spreken over 'the wiley, windy moors', in 1 keer voor het leven bezoedeld door dit mens
    Malahidedinsdag 18 maart 2008 @ 12:36
    quote:
    De hele Veluwe, om maar niet te spreken over 'the wiley, windy moors', in 1 keer voor het leven bezoedeld door dit mens
    Prachtig doordenkertje, en so true...
    staticdinsdag 18 maart 2008 @ 16:32
    quote:
    Heather Mills gooit water over advocate Paul McCartney.

    Heather kreeg 29.4 miljoen euro voor haar scheiding van Paul, maar was al met al zo ontevreden dat ze het nodig vond na de rechtszaak een glas water over Paul´s advocate Fiona Shackleton te gooien.

    Calculerende Heather was wel zo dapper om te wachten met haar natte actie nádat de hoorzitting was afgelopen. Anders had de rechter haar kunnen veroordelen wegens minachting van het gerecht, en dat had gevolgen kunnen hebben voor het bedrag dat ze zou vangen. Heather zelf ontkent het glas water over Fiona te hebben gegooid, maar was zo intelligent opschepperig te doen tegen de media met de uitspraak: "Ms Shackleton werd gedoopt in de rechtzaal." Bovendien hebben verschillende bronnen haar actie bevestigd.

    Heather, die na de rechtszaak haar beklag deed over het onrecht dat haar was aangedaan vanwege het lage bedrag (!) dat haar werd bedeeld, had ook één en ander te klagen over hoe gemeen Fiona, dus de advocate van de tegenpartij , tegen haar was geweest. "Fiona Shackleton heeft deze zaak helaas op de meest verschrikkelijke manier aangepakt. Ze heeft me elke scheldnaam mogelijk genoemd voordat ze me ontmoette en ik nog in mijn rolstoel zat."
    staticdinsdag 18 maart 2008 @ 16:33
    quote:
    Vonnis McCartney-Mills wordt volledig openbaar.

    Het vonnis in de echtscheidingszaak tussen Heather Mills en ex-Beatle sir Paul McCartney wordt volledig openbaar. Dit heeft een rechtbank dinsdag beslist.

    Rechter Hugh Bennett oordeelde maandag dat Mills recht heeft op 24,3 miljoen pond (31 miljoen euro) van haar ex-man. Ook moet McCartney jaarlijks een bedrag van 35 duizend pond (45 duizend euro) betalen voor de 4-jarige dochter van de twee, plus de kosten voor school en een au pair.

    Toekomst

    Mills betuigde zich 'heel blij' met het bedrag dat haar is toegekend. "Ik ben blij dat het voorbij is. Het is een ongelooflijk resultaat, dat de toekomst veiligstelt voor mij, mijn dochter en alle goede doelen waar ik me nog voor ga inspannen -want dat is wat ik al twintig jaar doe", aldus Mills maandag.

    Mills ging echter in beroep tegen de beslissing van Bennett om de gehele overeenkomst, inclusief de regelingen omtrent hun dochter Beatrice, openbaar te maken. Dat beroep werd dinsdag afgewezen.
    renadinsdag 18 maart 2008 @ 16:33
    quote:
    Op dinsdag 18 maart 2008 08:28 schreef milagro het volgende:

    [..]

    Heather

    De hele Veluwe, om maar niet te spreken over 'the wiley, windy moors', in 1 keer voor het leven bezoedeld door dit mens
    Het is echt ongelovelijk bizar dat ze zo veel krijgt , ze heeft vast die rechter gemanipuleerd of zo Achterlijk rotwijf, alleen al de manier waarop ze praat in interviews etc maakt me aan het walgen.
    renadinsdag 18 maart 2008 @ 16:34
    quote:
    Mills betuigde zich 'heel blij' met het bedrag dat haar is toegekend. "Ik ben blij dat het voorbij is. Het is een ongelooflijk resultaat, dat de toekomst veiligstelt voor mij, mijn dochter en alle goede doelen waar ik me nog voor ga inspannen -want dat is wat ik al twintig jaar doe", aldus Mills maandag.


    Ik vind het echt heel erg sneu voor Paul.
    Janedinsdag 18 maart 2008 @ 16:47
    Wat een vreselijk ranzig wijf is het toch.
    milagrodinsdag 18 maart 2008 @ 17:38
    als ze een land was, zou ik haar vlag verbranden

    hoerrrrrrrr, haat, haat , haat , kots ende braak, gargel, stinkende wonden, pooiers en proleten, zeurende soa's, hardnekkige roos en drizzly rain, en alles wat naar is.


    zo, dat lucht op, voor nu dan, ik ga lekker douchen
    renadinsdag 18 maart 2008 @ 17:48
    quote:
    Op dinsdag 18 maart 2008 17:38 schreef milagro het volgende:
    als ze een land was, zou ik haar vlag verbranden

    hoerrrrrrrr, haat, haat , haat , kots ende braak, gargel, stinkende wonden, pooiers en proleten, zeurende soa's, hardnekkige roos en drizzly rain, en alles wat naar is.


    zo, dat lucht op, voor nu dan, ik ga lekker douchen
    milagrowoensdag 19 maart 2008 @ 07:54
    Het is een hele hoop leesvoer, maar worth it, for anyone who loves to hate Heather...

    http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=539069&in_page_id=1770&ct=5

    http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=538149&in_page_id=1770&ct=5

    voor de onwetenden

    dit is Heather



    en dit is wat Heather wilde



    en dit is wat Heather kreeg



    en dit is hoe ze reageerde naar buiten toe op dat resultaat



    en dit is hoe ze zich vandaag voelt, na bovenstaande 'revelations'



    en dit is wat we nodig hebben



    want dit is hoe we Heather het liefste zien

    Haaibaaikewoensdag 19 maart 2008 @ 10:33
    quote:
    Op dinsdag 18 maart 2008 17:38 schreef milagro het volgende:
    als ze een land was, zou ik haar vlag verbranden

    hoerrrrrrrr, haat, haat , haat , kots ende braak, gargel, stinkende wonden, pooiers en proleten, zeurende soa's, hardnekkige roos en drizzly rain, en alles wat naar is.


    zo, dat lucht op, voor nu dan, ik ga lekker douchen
    staticwoensdag 19 maart 2008 @ 15:49
    Ze zat te miepen dat hun kind nu niet meer 1st class kan vliegen, maar hun vader wel.

    Letterlijk zo op televisie gisteren.
    Wickedangelwoensdag 19 maart 2008 @ 22:19
    Wereldkop van Het Parool gisteren: "Heather krijgt 3 procent" (van Pauls vermogen)
    Mardoek50donderdag 20 maart 2008 @ 09:36
    Deze kwam ik net tegen:



    Ericrdonderdag 20 maart 2008 @ 15:36


    Heather is even lekker gaan shoppen nu ze een leuke smak geld heeft.

    [ Bericht 24% gewijzigd door Ericr op 21-03-2008 11:06:26 ]
    milagrovrijdag 21 maart 2008 @ 10:22
    quote:
    Op woensdag 19 maart 2008 15:49 schreef static het volgende:
    Ze zat te miepen dat hun kind nu niet meer 1st class kan vliegen, maar hun vader wel.

    Letterlijk zo op televisie gisteren.
    quote:
    Heather Mills liegt opnieuw

    Heather Mills vliegt zelf first class, terwijl ze haar dochtertje Beatrice in economy laat plaatsnemen. Dat schrijft The Sun. Mucca vliegt dit weekend in de Upper Class van Virgin Air naar New York, terwijl haar dochtertje - apart van haar moeder, maar begeleid door een nanny - aan de verkeerde kant van het gordijn zit.

    Eerste klas

    De rechter bepaalde begin deze week dat Paul McCartney jaarlijks 35.000 pond moet ophoesten voor het onderhoud van zijn dochter Beatrice. Een schijntje volgens Mills: "Dat betekent dat ze in de tweede klas moet reizen, terwijl haar vader eerste klas reist. Maar dat zal niet gebeuren, want ik zal ervoor betalen." Dat bleek dus een leugen
    huh huh huh hoe......... bitch
    Janevrijdag 21 maart 2008 @ 10:57
    Paul wilde toch custody krijgen over Beatrice? Daar heb ik niks meer over gehoord.
    Als ik dat verhaal hierboven lees, dan hoop ik maar dat dat doorgaat. Elke normale moeder zou bij haar kind gaan zitten, al was het in de bagageruimte. En over Paul kun je veel zeggen, maar niet dat hij ooit een slechte vader voor z'n kinderen geweest is...

    Hij is juist zo leuk met z'n kinderen. Zie ook footage uit de jaren 70 met Mary en Stella (met name deel 2).

    Paul McCartney & Wings Behind the Scenes Part 1
    Paul McCartney & Wings Behind the Scenes Part 2

    Hij is nu wel een dagje ouder natuurlijk, maar nog steeds beter dan die hysterische Heather imo.

    [ Bericht 45% gewijzigd door Jane op 21-03-2008 11:26:49 ]
    Juweelvrijdag 21 maart 2008 @ 14:06
    Ik vind het triest voor Paul. Triest dat z'n vrouw Linda zo ziek werd en hij haar moest missen, en triest dat hij tegen deze inhalige rothoer is aangelopen. Bah.
    staticzondag 23 maart 2008 @ 02:51
    quote:
    Heather Mills hangt vuile was buiten.

    Heather Mills hangt alsnog de vuile was buiten. De scheidingsovereenkomst verbiedt haar over het voorbije huwelijk met Paul McCartney te praten, maar ze heeft een list verzonnen.

    De 40-jarige blondine is van plan haar zus Fiona het woord te laten doen. Zij hoeft zich namelijk niet te houden aan de deal.

    Heather heeft haar zinnen gezet op de show van Larry King bij CNN. Maar omdat ze geen geld zou kunnen krijgen voor dat interview heeft het eenbenige ex-model meerdere ijzers in het vuur, weet een ingewijde.
    milagrozondag 23 maart 2008 @ 11:41
    ik hoop dat ze vlam vat, met al die ijzers in het vuur...

    hè, bah, milagro wat een onzalige gedachte op deze Paasmorgen
    nou, hè, gaarne het slechte voorbeeld volgen
    Miracle_Drugzondag 23 maart 2008 @ 15:44
    quote:
    Op vrijdag 21 maart 2008 14:06 schreef Juweel het volgende:
    Ik vind het triest voor Paul. Triest dat z'n vrouw Linda zo ziek werd en hij haar moest missen, en triest dat hij tegen deze inhalige rothoer is aangelopen. Bah.
    Ik zou het niet beter kunnen verwoorden
    staticzondag 23 maart 2008 @ 22:23
    Hij was er toch echt zelf bij.
    knepzondag 23 maart 2008 @ 22:51
    Wat een teringhoer zeg
    Janezondag 23 maart 2008 @ 22:54
    De ware golddigger laat haar ware aard natuurlijk pas zien nádat de wedding bells hebben geklonken en er het liefst ook nog een kind is verwekt.
    lady-wrbmaandag 24 maart 2008 @ 10:16
    wat is het toch een klerewijf
    Sukomaandag 24 maart 2008 @ 19:40
    quote:
    "Heather is erg gefrusteerd", vertelt haar advocaat. "Ze vindt het erg oneerlijk dat de uitspraak wel gepubliceerd mag worden terwijl ze zichzelf niet kan verdedigen. Daarom wil ze nu een verzoek indienen waardoor het spreekverbod opgeheven kan worden." Heather wil dat ieder woord dat tijdens de negen dagen in de rechtbank is gezegd openbaar mag worden gemaakt zodat ze publiekelijk haar mening daarover kan geven. Als de rechter haar gelijk geeft ziet het er naar uit dat Heather veel meer dan 29,4 miljoen euro aan de scheiding zal overhouden...Dit meldt Daily Star. telegraaf.nl
    Wat een mega-nutter, really!
    milagrowoensdag 26 maart 2008 @ 07:52
    en ja, hoor
    quote:
    Heather calls in the experts to prove Paul DOES have £800million
    By RICHARD SIMPSON - More by this author »

    Last updated at 01:08am on 26th March 2008

    Heather Mills has told friends she is employing a team of forensic accountants to examine her former husband's finances

    Heather Mills is trying to prove Sir Paul McCartney is worth much more than the £400million he claimed in their divorce battle.


    She has told friends she is employing a team of forensic accountants to examine her former husband's finances.

    Such information, she hopes, will lead to the divorce ruling being overturned and see more money go to their daughter Beatrice, four.

    In her impromptu press conference after the divorce hearing at the High Court, Miss Mills said: "We all know he's worth £800million. He's been worth £800million for the last 15 years."

    The Sunday Times Rich List put the former Beatle's wealth last year at £825million.

    Miss Mills, who was awarded a £24million settlement, had recruited accountancy firm Lee and Allen in an attempt to discredit Sir Paul's own valuation of his wealth.

    In the judgment last week, Mr Justice Bennett confirmed that many of the requests for information made by Lee and Allen were declined by the court.

    Miss Mills intends to take on another accountancy firm to examine Sir Paul's music rights, business assets and properties such as his Peasmarsh estate in East Sussex.

    She claims to have recordings of her ex-husband telling her he is worth at least £800million.

    Dr Philip Beresford, who compiles the Sunday Times Rich List, said: "All I would say is that we were surprised that the valuation of the music rights and business assets were so low.

    "Also we wonder what has happened to Linda McCartney's money - she was worth some £150million when she died.

    "Also the (McCartney) children all seem to have gone very quiet. They were bleating before about money.

    "We were wondering whether he had given them some slabs of money first to keep them quiet and then to keep them off his balance sheet. We were certainly surprised by the figures.

    "Obviously it is in the interest of his accountants and himself to keep the figure as low as possible."

    In her impromptu press conference after the divorce hearing at the High Court, Heather said of Sir Paul McCartney: 'We all know he's worth £800million'

    Miss Mills has told friends she cannot look after Beatrice on £35,000 a year, the sum awarded at the High Court.
    One said: "Heather says she can prove the amount of money that is being given to look after Bea will not last over the year. She is putting it to the test.

    "Even with Bea travelling in economy Heather says it's not enough. She is keeping every receipt - including her invoice to her security team - to show that £35,000 is just not sufficient.

    "Heather's thinking is that Bea should not be seen to have a different lifestyle when she is with Heather compared to Paul - and she is going about proving that is not possible.


    "Heather is hoping Paul will discretely make a payment to her annually rather than want to go back to court and rake all this up again."
    Echt, ik zou iemand "op haar zetten" , gewoon wat een rancuneuze, inhalige, hysterische heks is het toch.
    lady-wrbwoensdag 26 maart 2008 @ 09:18
    kunnen ze dat kunstbeen niet even afschroeven en oraal inbrengen.
    misschien dat ze dan een keer dr bek houdt
    milagrowoensdag 26 maart 2008 @ 09:20
    quote:
    Op woensdag 26 maart 2008 09:18 schreef lady-wrb het volgende:
    kunnen ze dat kunstbeen niet even afschroeven en oraal inbrengen.
    misschien dat ze dan een keer dr bek houdt
    kunnen ze Heather niet even afschroeven en enkel dat been houden?
    volgens mij is dat houten been wel tof namelijk
    Copycatwoensdag 26 maart 2008 @ 09:22
    quote:
    Op woensdag 26 maart 2008 07:52 schreef milagro het volgende:
    Echt, ik zou iemand "op haar zetten" , gewoon wat een rancuneuze, inhalige, hysterische heks is het toch.
    Een hitman uit voormalig Joegoslavië.
    Janewoensdag 26 maart 2008 @ 10:27
    quote:
    Op woensdag 26 maart 2008 09:22 schreef Copycat het volgende:

    Een hitman uit voormalig Joegoslavië.
    Yes, please!

    Beatrice mag bij haar moeder geen andere levensstijl hebben dan bij haar vader? Wat een bullshit-argument ook weer. Als er nou 1 megaster is die er bekend om staat dat hij 'zo gewoon' is gebleven er er een normaal leven op nahoudt, is het juist Paul McCartney wel.
    quote:
    Op woensdag 26 maart 2008 07:52 schreef milagro het volgende:
    In her impromptu press conference after the divorce hearing at the High Court, Miss Mills said: "We all know he's worth £800million. He's been worth £800million for the last 15 years."
    Ah,, prima argument om die inhalige hoer helemaal niks te geven! Want dan heeft hij in die 15 jaar dus niks verdiend.
    quote:
    "Also we wonder what has happened to Linda McCartney's money - she was worth some £150million when she died.
    En van Linda's geld moet ze al helemáál afblijven, lijkt me!!!!!
    milagrowoensdag 26 maart 2008 @ 10:31
    ja, erg, hè, het gore lef om ook nog eens over Linda's geld te beginnen

    en over die verschillende levensstijl, dat is zo'n typische luie verwende vrouwelijke ex praat, hè, waarom zou je in godsnaam recht hebben op het voortzetten van exact dezelfde levensstijl, qua luxe, als voorheen?

    doe er dan zélf wat voor, of in haar geval, laat je ex voor je dochter zorgen dan, als het je werkelijk enkel om de levensstijl en de rare link die je legt met levensgeluk van je dochter te doen is.... da's toch een offer die een dergelijke moeder makkelijk moet kunnen maken, ALLES voor het kind, desnoods ten koste van jezelf... afstaan dus, je dochter, Heather
    Heraldwoensdag 26 maart 2008 @ 11:31
    quote:
    Op woensdag 26 maart 2008 10:27 schreef Jane het volgende:
    Als er nou 1 megaster is die er bekend om staat dat hij 'zo gewoon' is gebleven er er een normaal leven op nahoudt, is het juist Paul McCartney wel.
    je bedoelt dat hij de Frans Bauer van Engeland is?
    Jerruhwoensdag 26 maart 2008 @ 11:44
    gadver, ik word gewoon onpasselijk van dat mens en haar streken! heeft ze naast haar been toevallig ook d'r herseninhoud verloren toen ze dat ongeluk had? ik vind het maar sneu voor Paul...
    tbl1966woensdag 26 maart 2008 @ 12:11
    Zou ze niet doorhebben dat ze zelf ook moet bijdragen in de kosten van de opvoeding, of denkt ze dat Paul alles voor die kleine moet betalen en zij niets?
    Janewoensdag 26 maart 2008 @ 16:50
    quote:
    Op woensdag 26 maart 2008 11:31 schreef Herald het volgende:

    je bedoelt dat hij de Frans Bauer van Engeland is?
    OMG, wat zeg ik nu??!



    Ik bedoel natuurlijk te zeggen dat hijzelf helemaal niet zo'n luxepaardje is. Hij en Linda hebben de andere kinderen juist helemaal geen Glitter & Glamour-opvoeding gegeven. Ik kan me niet voorstellen dat hij sinds die tijd zoveel veranderd is dat hij dat voor Beatrice wel nodig zou vinden.
    Ik denk ook niet dat hij er bijvoorbeeld problemen mee heeft als zijn dochter (of hijzelf, for that matter) niet 1e klas vliegt, zolang het veilig is. Alleen wel dat ze in de steek gelaten wordt door haar moeder.
    milagrowoensdag 26 maart 2008 @ 17:38
    wat kost een retourtje NY eerste klas? 3000 pond of zo?

    lijkt me makkelijk te doen van haar alimentatie, van de rente alleen al ws
    of ze moet dagelijks op en neer vliegen
    er zijn vast wel hele leuke hippe en dure eerste klas bezemstelen te krijgen, Millls..
    Queen_Beedonderdag 27 maart 2008 @ 08:44
    Ik word echt misselijk van dat smerige wijf En wtf dacht die rechter wel niet
    Smallishwoensdag 2 april 2008 @ 15:35
    Heather Mills wil McCartneys nieuwe liefde vergallen
    Heather Mills. Paul McCartney. Nancy Shevell.Heather Mills is van plan de nieuwe romance van Paul McCartney in de kiem te smoren. Mills, die enkele weken geleden ruim 31 miljoen euro opstreek toen de scheiding werd uitgesproken, wil McCartneys nieuwe vlam Nancy Shevell opbellen en haar waarschuwen voor Paul. Een bron in de Daily Mirror: "Heather wil aan Nancy vertellen dat het gevaarlijk is om met een Beatle in zee te gaan. Zelf heeft ze de toorn van het grote publiek over zich gekregen en ze neemt aan dat dit ook met Nancy zal gebeuren. Heather denkt echt dat ze Nancy daarmee een dienst bewijst".

    Bedrogen en verraden
    Mills voelde zich naar verluidt "bedrogen en verraden" toen gisteren foto's opdoken van Paul en Nancy die op vakantie zijn op Antigua. Paul (65) en Nancy (47) verblijven in een villa op het exclusieve Jumba Bay resort. Heather is ook bang dat Paul een kind wil met Nancy en dat hij zo minder tijd zou doorbrengen met Beatrice, hun dochter van vier.

    Zwijgplicht
    Intussen zou Mills ook van plan zijn terug naar de rechter te stappen om de zwijgplicht die haar werd opgelegd te laten opheffen. Ze wil de wereld vertellen hoe slecht McCartney haar zou behandeld hebben. (bang/lb)


    Hij is nog steeds niet van die griezel af........
    milagrowoensdag 2 april 2008 @ 16:18



    Smallishwoensdag 2 april 2008 @ 16:21


    Ik wist het, Milagro!

    Hij is fijn!!
    Janewoensdag 2 april 2008 @ 22:17

    Paul en Nancy
    quote:
    Op woensdag 2 april 2008 15:35 schreef Smallish het volgende:

    Mills voelde zich naar verluidt "bedrogen en verraden" toen gisteren foto's opdoken van Paul en Nancy die op vakantie zijn op Antigua. Paul (65) en Nancy (47) verblijven in een villa op het exclusieve Jumba Bay resort. Heather is ook bang dat Paul een kind wil met Nancy en dat hij zo minder tijd zou doorbrengen met Beatrice, hun dochter van vier.
    Echt, compleet van de pot gerukt, die heks!
    Gezien Pauls reputatie denk ik dat hij met liefde zijn tijd doorbrengt met Beatrice. Alleen niet met haar moeder!!!




    Beatrice en haar pappa.
    milagrowoensdag 2 april 2008 @ 22:24
    Wow, mooie vrouw, en ze is 47? ze lijkt 27 zo
    En ze heeft geen houten poot en ze is niet blond en ze is niet Heather

    Beatrice is schattig, ondanks die loedermoeder, dus dankzij sir papa
    staticzaterdag 5 april 2008 @ 00:11
    quote:
    Yoko Ono steunt Heather Mills.

    Heeft Heather dan toch iemand dan tóch nog iemand gevonden die zich in haar situatie kan verplaatsen?

    Yoko Ono, de weduwe van John Lennon kan wel begrijpen dat Heather Mills het moeilijk heeft. Niet alleen heeft Heather geleden omdat de Britse roddelbladen haar pornoverleden steeds weer oprakelden, getrouwd zijn met een popster is ook niet altijd leuk: "Het is niet erg makkelijk om als vrouw geassocieerd te worden met The Beatles. Ik denk dat alle vrouwen hebben geleden, maar het hebben doorstaan in stilte."

    Yoko's advies aan Heather: haar best doen en proberen te overleven.
    lady-wrbzaterdag 5 april 2008 @ 10:16
    wel een leuk stel, heather en yoko: het duo houten poot en looprek
    Sukozondag 6 april 2008 @ 21:41
    Een mooie tribute vandaag van Paul over zijn overleden vrouw Linda: "She was always very beautiful. That picture of Linda on the Tube shows her perfectly: beautiful hands, absolutely no make-up, just the structure of the face. The argyle socks that everyone used to make fun of. She had two pairs and used to wear a red one with a green one. She was a very natural girl, naturally blonde. It was a very casual look." Het complete verhaal in The Sunday Times.

    Toeval of niet, Heather (de grootste fout van Paul) is nu rood, ook vandaag maar dan in de Daily Mail:

    staticzondag 6 april 2008 @ 22:15
    Er schijnen ook weer naaktfoto's te zijn opgedoken.
    staticvrijdag 11 april 2008 @ 18:00
    quote:
    'Paul McCartney heeft drie geliefdes'.

    Heather Mills lijkt zich weinig aan te trekken van het spreekverbod dat de rechter haar oplegde. Hoewel ze niks over haar ex-man Paul McCartney mag zeggen, kon ze het toch niet laten om in te gaan op de nieuwe vrouwen in zijn leven.

    "Ik denk dat hij drie verschillende vriendinnen heeft", vertelde ze vrijdag via een satellietverbinding vanuit Las Vegas in de Britse ochtendshow GMTV. "Ik wens alle meiden het beste toe."

    De afgelopen tijd werd de 65-jarige McCartney gelinkt aan actrice Rosanna Arquette en de Amerikaanse zakenvrouw Nancy Shevell. De voormalige Beatle was onlangs met Shevell op de Cariben.

    Glas water

    De 40-jarige Mills zegt ook geen spijt te hebben van het feit van het inmiddels befaamde 'waterincident'. Op de dag dat de rechter uitspraak deed in de scheidingszaak, schonk ze haar glas water leeg over het hoofd van McCartney's advocaat.

    "Mevrouw Shackleton mompelde iets gemeens, dus ik heb haar even gedoopt", aldus het voormalige model in de ochtendshow. "Ze zag er fantastisch uit na dat glas water. Het heeft haar ongetwijfeld goed gedaan."

    Eind

    Vorige maand kwam er een eind aan de langslepende echtscheidingszaak tussen Mills en McCartney. De rechter oordeelde dat Mills recht heeft op 24,3 miljoen pond (31 miljoen euro).

    Mills is het echter niet eens met de beslissing dat ze niet mag spreken over haar huwelijk met McCartney. "Ik wil vrijuit kunnen spreken, zodat ik mijn naam kan zuiveren", aldus Mills.

    Zelfmoord

    Enkele maanden geleden beklaagde Mills zich over het feit dat de Britse roddelpers een 'haatcampagne' tegen haar gevoerd zou hebben. "Ze hebben complete onzin over me geschreven. Ze hebben me een hoer genoemd, een goudzoeker en een fantast. Ik zat dicht tegen zelfmoord aan", zo zei ze eerder.
    milagromaandag 14 april 2008 @ 14:35
    quote:
    Heather Mills' wonky cleavage scores low marks as she's booed at Miss USA pageant




    She's not exactly Miss Congeniality, and if there were a Miss USA Pageant category for fabulous cleavage, Heather Mills would have been passed over for that sash too.
    The former model's overzealous attempt to lift and separate turned heads for all the wrong reasons over the weekend.
    Her plunging green velvet dress revealed her rather uneven bust line as she walked the red carpet in Las Vegas.
    But the night went from bad to worse for the 39-year-old, was later booed and jeered as she was introduced on the judging panel.

    Heather has previously claimed that public opinion of her in the US was "99 per cent positive," and was left visibly upset when part of the audience at the Planet Hollywood hotel began to heckle as she took to the stage with hosts Donny and Marie Osmond.
    The live TV contest was Mills's first major public appearance since her £25 million divorce settlement from Sir Paul McCartney.



    Clearly not perturbed by the frosty reception, she said: "In England, people don't like me. But I'm going to move to America, Los Angeles hopefully. I love England but everything that has happened makes me realise I'll be better off in the States."

    Onlookers later spotted her deep in conversation with famed Hollywood publicist Elliot Mintz at the show's after party - his clients include Paris Hilton - fuelling speculation she's planning to recruit him to help bolster her image in the States.


    Heather has previously claimed Sir Paul would not allow her to live in America with their 4-year-old daughter Beatrice.
    After the contest Mills attempted to shrug off the heckling: "I really enjoyed myself. It was a great contest. If there was some negative reaction, what can you do? There will always be some people like that."

    Mills was on a panel of ten judges on Donald Trump's Miss U.S.A beauty contest.

    Wonky cleavage
    Smallishmaandag 14 april 2008 @ 16:22
    quote:
    Heather Mills uitgejouwd tijdens verkiezing Miss USA
    Heather Mills werd verwelkomd door een joelende menigte toen ze werd voorgesteld als jurylid in de Miss USA wedstrijd. De ex van Paul McCartney maakte in de VS haar eerste openbare verschijning nadat haar scheiding van Paul McCartney begin maart werd uitgesproken.

    Vrijdag werd ze op boegeroep onthaald in het Planet Hollywood Hotel in Las Vegas, waar de tv-show werd opgenomen. Dat raakte echter haar koude kleren niet. "Ik heb me geamuseerd, het was een schitterende wedstrijd. Ja, er waren wat negatieve reacties, maar wat doe je eraan? Er zullen altijd mensen klaar staan om me te beschimpen".
    Klopt.
    milagrodinsdag 15 april 2008 @ 13:02
    even een positieve noot in dit topic



    mooi, hè

    en lelijk is Heather, hè
    Jakobwdinsdag 15 april 2008 @ 16:12
    Kan dat was in de topictitel ook vervangen worden door is?