Een duurder pakje komt nog wel ben al hartstikke blij met deze.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:17 schreef torn_Machina het volgende:
Spaar maar vast geld voor 1.5k kurzick armor of 15k kurzick.
Mooiste armor voor warriors vind ik tot nu toe. Maar deze kan er natuurlijk mee door.![]()
PvP missies om Luxon of Kurzick factionpoints te farmen. Zijn random teams, en makkelijk toegankelijk. Helaas iets te makkelijk, want er zijn weer eens veel afk bots de laatste tijd die alleen maar joinen voor de factionpunten.quote:Op donderdag 15 juni 2006 15:08 schreef EricG het volgende:
Ik ben nou bij Fort Aspenwood en Jade Quarry, maar wat zijn dat voor missies? Kan iemand even uitleggen?
No way, elke keer wanneer ik een male warrior in Kurzick zie lopen, krijg ik dat liedje van Batman in mn kop. Tadadada Batman!quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:17 schreef torn_Machina het volgende:
Spaar maar vast geld voor 1.5k kurzick armor of 15k kurzick.
Mooiste armor voor warriors vind ik tot nu toe. Maar deze kan er natuurlijk mee door.![]()
gister dus 6 man die weggingen toen we net in de game zaten.quote:Op donderdag 15 juni 2006 16:44 schreef Ungeheuer het volgende:
[..]
PvP missies om Luxon of Kurzick factionpoints te farmen. Zijn random teams, en makkelijk toegankelijk. Helaas iets te makkelijk, want er zijn weer eens veel afk bots de laatste tijd die alleen maar joinen voor de factionpunten.
Toch leuke missie om te doen, ik ben er vaak.
Nou hier dus de 15k armor van de Kurzicks. De 1.5k versie verschilt vrij weinig qua uiterlijk. Alleen heeft de 15k meer details.quote:Op donderdag 15 juni 2006 17:19 schreef DarkY.NL het volgende:
[..]
gister dus 6 man die weggingen toen we net in de game zaten.
DUs ik ben maar wat drinken gaan halen etc. Kom ik terug zie ik 80 faction staan.
BLijkbaar zijn er dus al klachten over gekomen en is de faction reward er op aangepast. Want ik weet zeker dat je eerst wel de volle reward kreeg.
Ennuh had je ook een pic van je batman? misschien dat ik er over heen heb geleze.
Want een batman outfit, wie wil dat nou niet
Ik wil ook nooit assassins, de meeste zijn van die tankende n00bs die de hele tijd doodgaanquote:Op donderdag 15 juni 2006 20:18 schreef torn_Machina het volgende:
Mijn assassin laat ik even staan voorlopig, omdat ik het zat ben om om parties te gaan smeken. Het merendeel van de community zit nog steeds in de negeer alle assassins fase.
Ik had gisteren Urgoz's Warren gedaan (Kurzick elite). Dan zit je in een team van 12 man, tegen enorme hoeveelheden vijanden. Wij waren met 5 trappers, 1 spirit spammer, 3 healers, 2 necro's (1 ss en 1 blood geloof ik) en 1 warrior. Het werkte vrij goed, we kwamen best ver, maar op een gegeven moment kwam er een soort zone waarin je 15 health degen hebt en daar is moeilijk tegen te healen. Eer je bij Urgoz bent ben je trouwens wel 3 uur verder, maar dan maak je wel kans op een 100K + xx ecto item.quote:Ik wil ook nooit assassins, de meeste zijn van die tankende n00bs die de hele tijd doodgaan
Ik moet trouwens nog steeds een keer een van die elite missions gaan uitproberen. Iemand al enige ervaring hiermee opgedaan?
Ik weet wat je bedoelt, maar het is gewoon moeilijk om een party te vinden want niemand vertrouwt assassins meer.quote:Op donderdag 15 juni 2006 20:48 schreef EricG het volgende:
Ik wil ook nooit assassins, de meeste zijn van die tankende n00bs die de hele tijd doodgaan
Hoe meer punten je in Marksmanship stopt hoe meer damage je doet met je boog. Dus het beste is dat je minimaal 12 marksmanship hebt met lvl 20.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 09:17 schreef Ardenlyn het volgende:
Vraagje.
Ik heb een pijl en boog en daar heb ik 9 marksmanships pnt voor nodig. Heeft het wel nut om 10 pnt op die marksmanship te doen zodat de pijl en boog sterker word of heeft dat geen nut?
Ja.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 09:38 schreef Orcaman1984 het volgende:
Is level 20 nou het uiterste dat je kan halen? Ik heb namelijk nooit hoger gezien?
Ministers Cho's Estate is gewoon nog makkelijk omdat het de eerste missie is, als je al een beetje wat quests hebt gedaan dan moet je ongeveer al wel rond de lvl 10-12 zitten.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 09:55 schreef maduropa het volgende:
weet nooit percies hoe ik m'n assasin nu moet instellen op skillpoints in Hero.
Ik heb m'n insignia gehaald door alle punten op dagger-mastery te zetten zodat ik daar op negen kwam.
Bij de insignia heb je wat dubbel-gevechten en je wint pas als je je tegenstander op 50% health hebt. Met gespreide skill-points was ik een 10 minuten aan het vechten en het lukte me nooit. Aanpassing gedaan, en na twee seconden ongeveer (misschien iets langer) was ik klaar.
Ik denk dat voor assasin de Dagger Mastery en Shadow Arts de beste skills zijn, maar denk dat ik dan weer te zwak ben in direct combat.
Welk level moet je minimaal hebben om te slagen in minister Cho's estate?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |