Kan iemand dat checkenquote:Lumines Live
De maker van Rez™ heeft nu een nieuwe puzzelgame bedacht waarin muziek, video en gamen worden gecombineerd. Lekker dansen terwijl je blokken laat ontploffen, puzzels oplost en online gaat gamen met vrienden. Nu beschikbaar via Xbox Live Arcade.
jij nietquote:Op woensdag 7 juni 2006 15:01 schreef Wessiej het volgende:
Wat ik net las in de Xbox Live nieuwsbrief:
[..]
Kan iemand dat checken?
Zou wel geinig zijn.
gechecked, staat er niet opquote:Op woensdag 7 juni 2006 15:01 schreef Wessiej het volgende:
Wat ik net las in de Xbox Live nieuwsbrief:
[..]
Kan iemand dat checken?
Zou wel geinig zijn.
Waarom niet? LiveVision misschien, een combinatie van input door cam (dansen...), input met je handen door controller te gebruiken en lekker happy muziek die tijdens het spel afspeelt...quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:37 schreef devv05 het volgende:
Nee staat er niet op, nee komt (wrs) niet binnenkort. Is onzin.
Stond een bericht over op Xboxic.comquote:Op woensdag 7 juni 2006 15:51 schreef NX het volgende:
[..]
Waarom niet? LiveVision misschien, een combinatie van input door cam (dansen...), input met je handen door controller te gebruiken en lekker happy muziek die tijdens het spel afspeelt...![]()
quote:Lumines Live and LOTR2 demo out today… not!
And a most certain ‘not’ it is too. The Xbox guys screwed up today in their regional newsletters, as Italian, English, German and Dutch recipients at least have reported receiving announcements that Lumines Live and the demo for Lord of the Rings: Battle for Middle Earth II are available ‘now’ on Xbox Live Arcade and Marketplace respectively.
Obviously, neither of them is on there right now, and we’d be very surprised if they came out this week. Thanks for the false hope folks! Not.
Geintje zeker.quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Lelijker dan dit heb ik het nog niet gezien.
Waarschijnlijk as Vrijdag...quote:Op woensdag 7 juni 2006 16:09 schreef JoMo0 het volgende:
Een vraagje aan de kenners :
Wanneer komt MotoGP uit ?
Maar die is dan ook gecanceldquote:Op woensdag 7 juni 2006 16:06 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Geintje zeker.
http://images.xboxyde.com/gallery/public/2449/795_0026.jpg
Geile scheißequote:Op woensdag 7 juni 2006 16:33 schreef MMaRsu het volgende:
Ik hoop eind deze maand een 360 te hebben!!!
de demo is inderdaad af en toe een beetje vaag qua besturing maar opzich went het welquote:Op zondag 4 juni 2006 21:35 schreef Wessiej het volgende:
Ik heb hem besteld ja, door de MMO optie's lijkt mij het gewoon top.
Demo is een beetje vaag, maar toch lijkt mij het een coole game.
quote:Woensdag 07 juni 2006 - In een interview met de Amerikaanse krant Mercury News heeft Sony directeur Kaz Harai enkele opmerkelijke uitspraken gedaan. Zo bedankte hij Microsoft voor Microsoft's Live Anywhere platform. Doordat Microsoft de gamers bewust maakt van de online wereld, denk Sony daar absoluut een graantje mee van te kunnen pikken door in de toekomst een soortgelijke dienst op te starten.
Het zou Playstation 3 gamers tevens aanmoedigen om er een PSP handheld bij te kopen, om de apparaten zo aan elkaar te koppelen. Harai zei dat Microsoft heeft bedacht wat Playstation 3 in de toekomst aan zal gaan bieden.
Uiteraard kwam daarna ook de gebruikelijke praat zoals we die beter gewend zijn. Hij benadrukte namelijk wel dat de Playstation 3 een betere keuze is dan de Xbox 360.
Wel, ze zijn inmiddels wel zo eerlijk dat ze toegeven dat ze zelf geen flikker kunnen en alles van iedereen jatten. Er is dus vooruitgang.quote:
Ik moet er nu alleen nog maar heel hard om lachen. Voor de E3 was ik nog aan het twijfelen welke console ik ging halen. Maar toen eenmaal bekend werd dat de PS3 niets meer is dan wat bij elkaar geraapte ideeen, hij veel duurder zal worden als welke console dan ook en hij eigenlijk niet veel meer te bieden heeft dan de 360 was de keuze snel gemaakt. En die jongens bij Sony maar roepen... Ja maar wij hebben een blu ray speler...quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:06 schreef Strolie75 het volgende:
Die arrogantie van Sony begint me een beetje de keel uit te hangen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |