Heb ik iets gemist?quote:Op donderdag 15 juni 2006 00:12 schreef Wilfret het volgende:
Trouwens wat was er aan de hand tussen Rick en Menno ?na 3.00 ,leek erop dat ze ruzie hadden
vanwege dat boeren van Erik-Jan.
Wat ving je dan zo,n beetje opquote:Op donderdag 15 juni 2006 00:12 schreef Wilfret het volgende:
Trouwens wat was er aan de hand tussen Rick en Menno ?na 3.00 ,leek erop dat ze ruzie hadden
vanwege dat boeren van Erik-Jan.
Doe meisjes zijn inderdaad een beetje druk..quote:Op donderdag 15 juni 2006 00:18 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
wat een adhd dozen
Dat kon ik dus niet goed verstaan,ik was op het punt om de computer uit te gooien,en toen hoorde ik Menno iets tegen Rick zeggen waar die niet blij mee wasquote:
Je hoorde ze wel luidruchtig praten ?quote:Op donderdag 15 juni 2006 00:35 schreef Wilfret het volgende:
[..]
Dat kon ik dus niet goed verstaan,ik was op het punt om de computer uit te gooien,en toen hoorde ik Menno iets tegen Rick zeggen waar die niet blij mee was![]()
Ja Menno liet Rick niet uitpraten Menno was de baas leek het wel.quote:Op donderdag 15 juni 2006 00:36 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Je hoorde ze wel luidruchtig praten ?
Download hem maar is,en check hetzelf.quote:Op donderdag 15 juni 2006 00:51 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
Dat vind ik nou niet leuk dat je dat zegt...
Hahaquote:Op donderdag 15 juni 2006 00:57 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
ja ik geloof je wel, maar nu kan ik het nummer niet meer horen zonder aan Emillia te denken.
Ik vind het een zware kut nummer.quote:Op donderdag 15 juni 2006 02:33 schreef Type-R het volgende:
teeeering hoe vaak kan je La camisa negra draaien![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |