omdat dat in de wet staat.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:25 schreef moussie het volgende:
[..]
kan jij mag ajb even uitleggen waarom ik de koningin niet mag beledigen .. of een van haar ambtenaren in functie
ik moet het nl niet in mijn hoofd halen om tegen de politieagent die mijn boete uitschrijft te zeggen dat die een klootzak is .. en dat is dan toch echt mijn mening !
die jongeren discrimineren jou, tegen dat soort figuren moet dus echt iets ondernomen worden, maar de politiek heeft het te druk met de buitenlandse economie joh.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:37 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
omdat dat in de wet staat.
de wet stelt algemene regels.. en uitzonderingen op de regels op
daarom dus..
in de wet staat niet dat je geen moslims of homo’s mag beledigen.. wel staat in de wet het verbod op discriminatie
maar goed, we hebben het nu over de vrijheid van religie en meningsuiting
uhm .. in nederland is blasfemie strafbaar hoor ..quote:Op zondag 21 mei 2006 18:37 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
omdat dat in de wet staat.
de wet stelt algemene regels.. en uitzonderingen op de regels op
daarom dus..
in de wet staat niet dat je geen moslims of homo’s mag beledigen.. wel staat in de wet het verbod op discriminatie
maar goed, we hebben het nu over de vrijheid van religie en meningsuiting
tja.. de politie doet haar best, maar kan ze niet te pakken krijgen.. ..maar goed.. we voelen ons inderdaad niet meer veilig.. jammer inderdaadquote:Op zondag 21 mei 2006 18:39 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
die jongeren discrimineren jou, tegen dat soort figuren moet dus echt iets ondernomen worden, maar de politiek heeft het te druk met de buitenlandse economie joh.
binnenland interreseert de stropdassen allang niet meer.
(alleen de opositie doet daar nog wat aan namelijk)
nou, dan kun je naar de rechter gaan..quote:Op zondag 21 mei 2006 18:47 schreef moussie het volgende:
[..]
uhm .. in nederland is blasfemie strafbaar hoor ..
en volgens het islam was/is dat naakte lijf met teksten dus blasfemie ..
maar dan kom je weer op het punt.. wie bepaald welke beledigingen wel en niet mogenquote:Op zondag 21 mei 2006 18:50 schreef BaajGuardian het volgende:
nee, want beledigen is een voeding voor aggressie.
mensen horen met respect naar elkaar om te gaan, daar is een discussie met groepen altijd handig in.
Mensen 'horen' helamaal niets te doen.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:50 schreef BaajGuardian het volgende:
nee, want beledigen is een voeding voor aggressie.
mensen horen met respect naar elkaar om te gaan, daar is een discussie met groepen altijd handig in.
ben het helemaal met je eensquote:Op zondag 21 mei 2006 18:59 schreef Lithion het volgende:
[..]
Mensen 'horen' helamaal niets te doen.
Feit is dat niemand het recht heeft om niet beledigd te worden. Alleen de suggestie al dat een dergelijk recht zou bestaan of zou moeten bestaan is te belachelijk voor woorden.
de koran is een heel oud boek, waar wetten in staan die uit heel erg oude tijden komen,quote:Op zondag 21 mei 2006 18:52 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
maar dan kom je weer op het punt.. wie bepaald welke beledigingen wel en niet mogen
ik voel me beledigd door de koran... .. dus koran verbieden
moslims voelen zich beledigd door submission.. dus submission verbieden
is dat wat je zegt?
of is mijn beledigd zijn minder belangrijk dan het beledigd zijn van een moslim
zeg, ik weet niet waar jij in wilt leven.. in een anarchistisch postal scenario of een menselijke samenleving, maar voor het 2e heb je respect nodig, dat hoor je dus te doen ja.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:59 schreef Lithion het volgende:
[..]
Mensen 'horen' helamaal niets te doen.
Feit is dat niemand het recht heeft om niet beledigd te worden. Alleen de suggestie al dat een dergelijk recht zou bestaan of zou moeten bestaan is te belachelijk voor woorden.
Respect is niet iets wat je afdwingt of opneemt in rechten ofzo.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:09 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
zeg, ik weet niet waar jij in wilt leven.. in een anarchistisch postal scenario of een menselijke samenleving, maar voor het 2e heb je respect nodig, dat hoor je dus te doen ja.
open college over blasfemie katholieke theologische universiteit 15 maart jlquote:Godslastering is een van de zgn. religiedelicten, die het wetboek van strafrecht kent. De religiedelicten bieden bescherming aan vrije maatschappelijke beoefening van de godsdienst. Ze beogen de openbare orde (en daarmee de maatschappelijke vrede) te waarborgen.
Maar het gaat bij Godslastering niet alleen om de openbare orde, het gaat ook om de godsdienstvrijheid.
In Nederland genieten de burgers het recht om individueel en gemeenschappelijk hun godsdienst vrij te belijden. Godsdienstvrijheid is een vrijheidsrecht van de mens, dat de Nederlandse Grondwet als een grondrecht beschermt. Mensen moeten in de samenleving vrij zijn om hun godsdienst met elkaar en tegenover anderen te belijden. Smalende en krenkende Godslastering is naar Nederlands recht een onrechtmatige inbreuk op de godsdienstvrijheid. De strafbaarheid van Godslastering waarborgt ladus de maatschappelijke godsdienstvrijheid. Daarmee staat de strafbaarheid van Godslastering in de context van de vrijheidsrechten van de mens en van het constitutioneel recht.
In dit openbaar college is de strafbaarheid van Godslastering in het perspectief van de mensenrechten en het constitutioneel recht aan de orde. De strafbaarheid zal niet alleen worden gerelateerd aan de godsdienstvrijheid, maar ook aan het recht op eerbiediging van iemands en ieders persoonlijke levenssfeer. Ook dit vrijheidsrecht is als grondrecht in de Nederlandse Grondwet opgenomen.
tja, maar niemand dwingt moslims om naar submission te kijken of cartoons te lezen in een krantquote:Op zondag 21 mei 2006 19:08 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
de koran is een heel oud boek, waar wetten in staan die uit heel erg oude tijden komen,
het is een belangrijk boek om de documentatie, voor gelovigen is het een houvast aan een kerncultuur.
submission is een film gemaakt enkel om te rellen tegen dat boek.
ik zou zeggen, jongen.. leef je eigen leven, laat de figuren die jou en je vriend bedreigen opgepakt worden, en neem die teksten in de koran niet persoonlijk.
het is als een ''ancient diary of the early mind''
submission is gemaakt om te beledigen, in hirsi haar eigen woorden ''haar strijd tegen de islam''
de koran is gemaakt ter documentatie uit de oudheid.
dat is het verschil.
daarnaast dwingt niemand je de koran in je op te nemen maar is submission wel een landelijk (bijna wereldlijk) discussie gegeven gericht op een hele bevolking.. dat zie ik imams nog niet doen, als ik het mis heb zeg het maar, maar dan moeten die imams gewoon aangepakt worden..
Nee, omdat er jurisprudentie is van een uitspraak van de Hoge Raad in het Reve-arrest. Dit is breed uitgemeten in de media.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:13 schreef moussie het volgende:
of te wel, de rechter heeft een ongrondwettige uitspraak gedaan, omdat die over materiaal zat te oordelen waarmee die niet goed genoeg bekend is ?
of omdat in de algemene anti-islamitische sfeer van tegenwoordig een voor de moslims positieve uitspraak hem niet in dank zou zijn afgenomen cq het eind van zijn carrière had kunnen zijn ?
tja.. weet niet wat ik hierop moet zeggen.. ik zal de volgende uitspaak wel afwachten.. als submission 2 gaat draaien.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:13 schreef moussie het volgende:
[..]
open college over blasfemie katholieke theologische universiteit 15 maart jl
of te wel, de rechter heeft een ongrondwettige uitspraak gedaan, omdat die over materiaal zat te oordelen waarmee die niet goed genoeg bekend is ?
of omdat in de algemene anti-islamitische sfeer van tegenwoordig een voor de moslims positieve uitspraak hem niet in dank zou zijn afgenomen cq het eind van zijn carrière had kunnen zijn ?
puur speculatief uiteraard en ook niet echt ter zake doende .. de kritiek vanuit de islamitische wereld zegt op zich toch al genoeg, als alle hoge geestelijken van die godsdienst je vertellen dat het blasfemeie is en je blijft nog volhouden dat het dat niet is .. wat steld die grondwettelijke bescherming dan nog voor ?
jouw verhinderen om te verhuizen omdat die bedreigingen vast niet zo bedoeld zijn zou zo ongeveer op hetzelfde neerkomen
Ik hoor helemaal geen respect op te brengen voor degenen die mijn lichamelijke integriteit of die van anderen willen schenden.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:09 schreef BaajGuardian het volgende:
zeg, ik weet niet waar jij in wilt leven.. in een anarchistisch postal scenario of een menselijke samenleving, maar voor het 2e heb je respect nodig, dat hoor je dus te doen ja.
weten we meteen waar het gat in de samenleving weg komt.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:10 schreef Airelle het volgende:
[..]
Respect is niet iets wat je afdwingt of opneemt in rechten ofzo.
Ik zie je punt niet. Uit je eens wat duidelijker.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:23 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
weten we meteen waar het gat in de samenleving weg komt.
welk gat bedoel je nu, wees dan ook duidelijk..quote:Op zondag 21 mei 2006 19:23 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
weten we meteen waar het gat in de samenleving weg komt.
dan heb ik oprecht medelijden met jou.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:20 schreef Lithion het volgende:
[..]
Ik hoor helemaal geen respect op te brengen voor degenen die mijn lichamelijke integriteit of die van anderen willen schenden.
Verder heeft een dergelijke samenleving geen zak met respect te maken. Respect kun je namelijk ook middels geweld afdwingen. De macht van Saddam Hoessein werd alom gerespecteerd binnen de Ba'ath partij en binnen Irak; respect geschoeid op autoritair en gewelddadig gedrag lag ten grondslag aan de Iraakse maatschappij. Niets zo overgewaardeerd als de term 'respect'.
Doe mij maar de utilistische visie. Ik behandel mensen op een dusdanige manier dat de interactie het maximale rendement oplevert. Dat is dus afhankelijk van de persoon die ik tegenover mij heb.
Maar wat heb je nu serieus aan respect? Ik vind het meer een verkiezingwoord dan dat het daadwerkelijk iets betekent laat staan toevoegt aan de samenleving...quote:Op zondag 21 mei 2006 19:25 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
dan heb ik oprecht medelijden met jou.
je begrijpt dus niet wat respect inhoud.
saddam werd niet gerespecteerd, je kijkt teveel mafiafilms.
hij vraagt niet om medelijden, maar wil een inhoudelijke discussie aangaanquote:Op zondag 21 mei 2006 19:25 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
dan heb ik oprecht medelijden met jou.
je begrijpt dus niet wat respect inhoud.
saddam werd niet gerespecteerd, je kijkt teveel mafiafilms.
hehe .. als iedereen het nou zou hebben .. dat "wat jij niet wil dat jou geschiedt doe dat ook een ander niet" gevoelquote:Op zondag 21 mei 2006 19:27 schreef Airelle het volgende:
Maar wat heb je nu serieus aan respect? Ik vind het meer een verkiezingwoord dan dat het daadwerkelijk iets betekent laat staan toevoegt aan de samenleving...
yup, en dat zal bij de islamieten de pil des te bitterder hebben gemaakt gezien hun instelling tegenover homo'squote:Op zondag 21 mei 2006 19:17 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee, omdat er jurisprudentie is van een uitspraak van de Hoge Raad in het Reve-arrest. Dit is breed uitgemeten in de media.
tja, was het maar zo simpel, zou mooi zijn.. echter daar is de maatschappij veels te complex voor en liggen de individuele percepties van wat wel of niet wenslijk is .betreffende een andere iets aandoen .. te veel uit eenquote:Op zondag 21 mei 2006 19:33 schreef moussie het volgende:
[..]
hehe .. als iedereen het nou zou hebben .. dat "wat jij niet wil dat jou geschiedt doe dat ook een ander niet" gevoel
Ja, dat zal het zijn.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:25 schreef BaajGuardian het volgende:
je begrijpt dus niet wat respect inhoud.
Uh..?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:34 schreef moussie het volgende:
yup, en dat zal bij de islamieten de pil des te bitterder hebben gemaakt gezien hun instelling tegenover homo's
de rechter heeft ook bepaald dat bepaalde imams homo's ziek mogen vinden enz.. dusquote:Op zondag 21 mei 2006 19:34 schreef moussie het volgende:
[..]
yup, en dat zal bij de islamieten de pil des te bitterder hebben gemaakt gezien hun instelling tegenover homo's
en dat is dus wat ik betwijfel .. de gemiddelde islamiet slaat en verkracht zijn vrouw niet, die wil net als jij en ik in vrede leven en zijn eigen ding doen, whatever that may be, en dat willen de mensen in zuidamerika en waar ter wereld dan ook ook ..quote:Op zondag 21 mei 2006 19:36 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
tja, was het maar zo simpel, zou mooi zijn.. echter daar is de maatschappij veels te complex voor en liggen de individuele percepties van wat wel of niet wenslijk is .betreffende een andere iets aandoen .. te veel uit een
reve .. homo .. lieve jonge toch ..quote:Op zondag 21 mei 2006 19:36 schreef speknek het volgende:
Uh..?
ja, lullig hé, maar het staat ook wel een beetje hypocriet als je je ambtseed zweert met je hand op een boek waarin soortgelijke uitspraken staan om het de imam dan te verbiedenquote:Op zondag 21 mei 2006 19:38 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
de rechter heeft ook bepaald dat bepaalde imams homo's ziek mogen vinden enz.. dus
wat dat betreft.. gaat het voor de moslims en homo;s gelijk op in nederland.. worden ze door de rechter op dezelfde wijze behandelt![]()
ben het met je eens betreffende ook kijken naar gedeelde belangen en het belang van samenwerkenquote:Op zondag 21 mei 2006 19:50 schreef moussie het volgende:
[..]
en dat is dus wat ik betwijfel .. de gemiddelde islamiet slaat en verkracht zijn vrouw niet, die wil net als jij en ik in vrede leven en zijn eigen ding doen, whatever that may be, en dat willen de mensen in zuidamerika en waar ter wereld dan ook ook ..
zo groot zijn de verschillen nl niet als je maar eens een keertje zou ophouden daarop te letten en in plaatst daarvan naar de overeenkomsten te kijken ..
maar ja, uit de verdeeldheid komt de macht van de leiders, verdeel en heers, oeroud principe en het blijft werken .. deze ronde is het islam en westers denken .. vorige ronde was communisme en westers denken
anyway, ik vraag mij dan ook serieus af hoe de wereld vandaag eruit zou zien als we de joden dat stukkie land niet hadden gegeven met de bijbel als rechtvaardiging in de hand
nee hoor, helemaal niet lullig, als je echt in de vrijheid van meningsuiting gelooft, zoals ikquote:Op zondag 21 mei 2006 19:55 schreef moussie het volgende:
[..]
ja, lullig hé, maar het staat ook wel een beetje hypocriet als je je ambtseed zweert met je hand op een boek waarin soortgelijke uitspraken staan om het de imam dan te verbieden
Ik weet dat Reve homo is, maar het lijkt me bijzonder stug dat er in 1968 zoveel moslims waren die zich gekrenkt voelden omdat de Katholiek Reve de Christelijke god in zijn holletje wou nemen. Er woonden hier toen amper moslims.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:51 schreef moussie het volgende:
reve .. homo .. lieve jonge toch ..
duh .. hun verzoek het als godslastering te zien cq te verbieden wordt op grond van die zaak afgewezen .. een homo die iets wil hebben met een goddelijke ezel met gezwachtelde hoefen ..quote:Op zondag 21 mei 2006 20:18 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik weet dat Reve homo is, maar het lijkt me bijzonder stug dat er in 1968 zoveel moslims waren die zich gekrenkt voelden omdat de Katholiek Reve de Christelijke god in zijn holletje wou nemen. Er woonden hier toen amper moslims.
blij om het te lezen .. d'r zijn er al nl veel te veel die (al dan niet bewust) anderen dat recht ontnemen omdat die mening hun niet bevaltquote:Op zondag 21 mei 2006 19:58 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
nee hoor, helemaal niet lullig, als je echt in de vrijheid van meningsuiting gelooft, zoals ik
nou ja, als je het aan mij vraagt.. ( of aan een nederlandse rechter), ja dus.. dat recht heeft zequote:Op zondag 21 mei 2006 21:13 schreef moussie het volgende:
[..]
blij om het te lezen .. d'r zijn er al nl veel te veel die (al dan niet bewust) anderen dat recht ontnemen omdat die mening hun niet bevalt
kom ik dus terug op een vorige vraag .. heeft een niet-islamiet het recht een moslim en zijn geloofsinvulling te bekritiseren of daar recht over te spreken ?
en heeft ayaan hirsi ali het recht om de islam neer te zetten als zijnde de oorzaak van vrouwenmishandeling, verkrachting etc ..
Ik had het zelf niet beter kunnen verwoordenquote:Op zondag 21 mei 2006 19:36 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
tja, was het maar zo simpel, zou mooi zijn.. echter daar is de maatschappij veels te complex voor en liggen de individuele percepties van wat wel of niet wenslijk is .betreffende een andere iets aandoen .. te veel uit een
Zou wat zijn als dat niet gebeurde zeg. DAN pas hadden we een probleem.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:38 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
de rechter heeft ook bepaald dat bepaalde imams homo's ziek mogen vinden enz.. dus
wat dat betreft.. gaat het voor de moslims en homo;s gelijk op in nederland.. worden ze door de rechter op dezelfde wijze behandelt![]()
vrijheid van meningsuiting dus en to hell with the consequences .. resultaat, oorlog op straat en een emancipatiegesprek dat al begonnen was is verder terug dan terug naar af .. toppie ..quote:Op zondag 21 mei 2006 21:26 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
nou ja, als je het aan mij vraagt.. ( of aan een nederlandse rechter), ja dus.. dat recht heeft ze
dus, waar wil je heen ?
Tuurlijk slaat niet elke islamiet zijn vrouw. Daar ging het ook niet om toch? Je betrekt het nu al naar een internationaal verband. Zelfs als je alleen kijkt naar Nederland lijkt het me al onmogelijk dat iedereen er dezelfde normen en waarden op na houdt.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:50 schreef moussie het volgende:
[..]
en dat is dus wat ik betwijfel .. de gemiddelde islamiet slaat en verkracht zijn vrouw niet, die wil net als jij en ik in vrede leven en zijn eigen ding doen, whatever that may be, en dat willen de mensen in zuidamerika en waar ter wereld dan ook ook ..
Ik denk ook dat men in die tijd TE angstig voor en te gefixeerd was op het communisme en dat er daardoor geen rationele besluiten zijn genomen. Dus het is zaak om dat nu wel te doen.quote:zo groot zijn de verschillen nl niet als je maar eens een keertje zou ophouden daarop te letten en in plaatst daarvan naar de overeenkomsten te kijken ..
maar ja, uit de verdeeldheid komt de macht van de leiders, verdeel en heers, oeroud principe en het blijft werken .. deze ronde is het islam en westers denken .. vorige ronde was communisme en westers denken
ik zie geen noodzakelijk verband tussen oorlog op straat en de vrijheid van meningsuitingquote:Op zondag 21 mei 2006 22:33 schreef moussie het volgende:
[..]
vrijheid van meningsuiting dus en to hell with the consequences .. resultaat, oorlog op straat en een emancipatiegesprek dat al begonnen was is verder terug dan terug naar af .. toppie ..
wat een verschil in effect als je kijkt naar wat het boek van rushdee heeft bereikt
tja, en dan krijgen we dus 2 over homo's .. ik ben benieuwd, misschien bereikt ze daarmee wel dat iig de christelijke wereld eindelijk eens echt ophoudt met die homohaat
(ghehe, als die film er uberhaupt wel komt, tegen die tijd woont ze in de States en werkt voor een rechtse denktank, en die kunnen de islam, op het doodschieten na, wel de hand schudden wat homofobie aangaat)
en hetzelfde gebeurt dus nu met het islam .. als je dat topic hebt gevolgd over die vermeende kledingwet in Iran bvb, een overduidelijk voorbeeldquote:Op zondag 21 mei 2006 22:35 schreef Airelle het volgende:
Ik denk ook dat men in die tijd TE angstig voor en te gefixeerd was op het communisme en dat er daardoor geen rationele besluiten zijn genomen. Dus het is zaak om dat nu wel te doen.
uiteraard komt het uiteindelijk wel goed .. mijn stelling is dus alleen dat zij een negatieve invloed is op een proces dat toch al gaande wasquote:Op zondag 21 mei 2006 22:47 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
ik zie geen noodzakelijk verband tussen oorlog op straat en de vrijheid van meningsuiting
ik denk dat je "de moslims" te laag inschat,
laat ze even wennen aan de kritiek op de islaam
net zoals christenen er aan hebben moeten wennen
vroeger werd je verbrand als heks , als je kritiek had op de katholieke kerk.. dat is nu toch ook niet meer zo
met de moslims zal het precies zo gaan, ik heb wel vertrouwen hoor in een goede afloop.
van een beetje kritiek is nog nooit iemand dood gegaan.. of zoiets![]()
de meeste moslim reageren nu toch ook niet met een oorlog op straat omdat hirsi iets zegt wat ze niet aan staat, nee hoor, ze gaan keurig naar de rechter
je hebt altijd ketters gehad in de kerk en ongelovigen..quote:Op zondag 21 mei 2006 23:01 schreef moussie het volgende:
[..]
uiteraard komt het uiteindelijk wel goed .. mijn stelling is dus alleen dat zij een negatieve invloed is op een proces dat toch al gaande was
uhm .. en ik denk dus dat Salman Rushdee de ketter is, ik heb dus ook een immens respect voor die man ..quote:Op zondag 21 mei 2006 23:06 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
je hebt altijd ketters gehad in de kerk en ongelovigen..
die zijn binnen een religie nooit populair en worden als een bedreiging gezien
maar die ketters vervullen wel een belangrijke functie.
ze zorgen voor echte emancipatie van de godsdienst en voor een vrije godsdienst, zonder dwang
deze bevrijding van de godsdienst uit de ketens van sanctie en dwang.. is nooit geheel pijnloos,.. dat was het bij de christenen ook niet.
Een pijnlijk proces.. maar wel een noodzakelijk proces als je het mij vraagt
Ik ben wel bereid deze ongemakken nu even voor lief te nemen, wetende dat het een tijdelijke onrust is
quote:Op zondag 21 mei 2006 17:38 schreef typtypo het volgende:
[..]
[quote]Maar dat neemt niet weg dat je man moslim is.
Wat doet een goedgeaard moslim vrouwtje dan natuurlijk haar man gehoorzamen en zijn vijanden zijn haar vijanden.
.quote:Vijanden maak je monddood of je probeert er karaktermoord op te plegen.
Iets wat je voortdurend lijkt te doen. Insunueren dat Bolkensteijn hoogst persoonlijk het gifgas geleverd heeft aan saddam. Het einige wat er bij jou nog aan ontbreekt is dat hij zelf de koerden vergast heeft.
Misschien krijg jij binnenkort ook bloemetjes van de hofstadgroep
Ik ben tegen alle fundamentalisten, dus ook tegen fundamentalistische anti-kapitalisten (zoals onder de anti-globaliseringslui te vinden).quote:Wat is er eigenlijk verkeerd met anti-islamist?
Er zijn toch ook anti-communisten en anti-kapitalisten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |