dat was een lulverhaal... Heitinga is inmiddels verloofd met zijn vriendin die ie al jaren heeft als ik de roddels goed bij heb gehoudenquote:Op zondag 14 mei 2006 23:22 schreef soccerbrain het volgende:
[..]
laatst stond er een fotoreportage op deze site over de nieuwe vriendin van heitinga...soapsterretje...maar wel lekker
Je bedoelt toch niet Yolanthe he?quote:Op zondag 14 mei 2006 23:22 schreef soccerbrain het volgende:
[..]
laatst stond er een fotoreportage op deze site over de nieuwe vriendin van heitinga...soapsterretje...maar wel lekker
Die bedoelt ie ja... lekker wijf btw maar ik geloof er geen hol van dat ze het met Heitinga doetquote:Op zondag 14 mei 2006 23:25 schreef Toad het volgende:
[..]
Je bedoelt toch niet Yolanthe he?
Geweldig toen Giel haar diezelfde ochtend opbelde.
Dat verschil als je hem ziet hier en bij voetbal insitequote:Op zondag 14 mei 2006 23:26 schreef Ricky_ het volgende:
Van Hanegem was weer zichzelf vandaag.
Ach ik vond die laatste bij hem toch wel mooi.quote:Op zondag 14 mei 2006 23:27 schreef Greetings het volgende:
Ze durven Van Hanegem dus blijkbaar niet aan te pakken (met die ondertitels)....![]()
http://www.yolanthevankasbergen.nl/ zodanquote:Op zondag 14 mei 2006 23:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die bedoelt ie ja... lekker wijf btw maar ik geloof er geen hol van dat ze het met Heitinga doet
ok jongens bedankt voor de feedback...maar ze was wel lekker...quote:Op zondag 14 mei 2006 23:24 schreef TheVulture het volgende:
[..]
dat was een lulverhaal... Heitinga is inmiddels verloofd met zijn vriendin die ie al jaren heeft als ik de roddels goed bij heb gehouden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |