Die sheriffs misschien wel, die hebben toch ook niet echt diensturen?quote:Op zaterdag 13 mei 2006 14:29 schreef Kogando het volgende:
Sinds wanneer rijdt de politie in privé auto's?
Ja, idd, eerder om in je kont een stuk vlees te krijgenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 14:31 schreef ReMCoDijKSTRa het volgende:
Ik ben meer bang voor
[afbeelding]
[afbeelding]
http://www.seriouswheels.(...)terior-1920x1440.jpg
brrrr
In Amerika is een snelle politiewagen ook wel iets nuttiger dan hier. Echt hard rijden kun je vrijwel nergens, voor je het weet sta je weer voor een stoplicht, zit je in de file, of lig je in een sloot.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 14:24 schreef Klonk het volgende:
geweldig ding, komen ze in Nederland aankakken met hun zafira dieseltjes
Zoals iemand een paar posts geleden al zei voordat dat ding aan ze topsnelheid zit is de tank toch al leeg dus je hoeft helemaal niet zo moeilijk te doen.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 14:46 schreef j3r het volgende:
Lekker nuttig bakkie voor die sheriff...
Bij een achtervolging ben je ´m zo kwijt, ga een stukkie terrein rijden of pak een stoepie en daaaaaaaaag Hummert.
Die grote velgen met die platte banden kunnen daar echt niet tegen. Er zit dan zo een deuk in de velg en hoppa band is lek.![]()
Wasa 240 mph met een Koenigsegg toch? Da's wel hardquote:Op zaterdag 13 mei 2006 14:42 schreef De_Hertog het volgende:
Laats bij Top Gear bleek dat de grootste boete ooit voor over de 300 km/h was, ook in Texas
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |