Ik hoor het graag van je.quote:Op zondag 23 juli 2006 16:43 schreef Equinix het volgende:
EdwardSeepers & Recovering,. Ik laat het jullie vanavond weten. Heb nog niet iedereen te pakken gehad die eventueel mee zou kunnen.
quote:Op zondag 23 juli 2006 16:56 schreef maril het volgende:
Nederland wint met 4 - 1
Amsterdamquote:Op zondag 23 juli 2006 16:47 schreef EdwardSeepers het volgende:
[..]
Ik hoor het graag van je.
Waar woon je trouwens?
Ik woon in Rotterdam. Als je ze morgen op zou sturen, zouden ze dan nog hier aankomen voor woensdag denk je?quote:
Als ik ze maandag vroeg op de bus doe zouden ze er dinsdag moeten zijn. Alleen moet ik de kaartjes eerst nog zelf halen voor ik ze kan opsturen ( moet morgen tot 14.00 werken dus dat zal dan Woensdag worden. Het risico dat ze niet op tijd aankomen zou ik niet aan gaan aangezien de post niet altijd op tijd komt ( * Equinix = oud postbode en weet hoe het er aan toe gaat bij tpgquote:Op zondag 23 juli 2006 17:15 schreef EdwardSeepers het volgende:
[..]
Ik woon in Rotterdam. Als je ze morgen op zou sturen, zouden ze dan nog hier aankomen voor woensdag denk je?
Ik ga accoord. Ook al moet ik twee keer de treinreis a 20 euro lappen en de kaarten a 15 euro per stuk, ik ga nu al 14 jaar naar de haarlemse honkbalweek/het WPT, en dit jaar kon ik niet vanwege een major-financiële tegenslag, maar dat is gelukkig allemaal weer verholpenquote:Op zondag 23 juli 2006 21:34 schreef Equinix het volgende:
[..]
Als ik ze maandag vroeg op de bus doe zouden ze er dinsdag moeten zijn. Alleen moet ik de kaartjes eerst nog zelf halen voor ik ze kan opsturen ( moet morgen tot 14.00 werken dus dat zal dan Woensdag worden. Het risico dat ze niet op tijd aankomen zou ik niet aan gaan aangezien de post niet altijd op tijd komt ( * Equinix = oud postbode en weet hoe het er aan toe gaat bij tpg).
Je kan de kaartjes ook voor de wedstrijd even komen halen.
Ik ga nu slapen en lees het morgen wel. Grtz
Smit heeft nog niet in de MLB gespeeld, hoor. Dat duurt nog wel een tijdje (als het ooit al gebeurt).quote:Op zondag 23 juli 2006 15:42 schreef popolon het volgende:
Doet Alexander Smit nog mee?
Speelde vorig jaar nog in de MLB, dit jaar in de Minor leagues.
Goedemorgen, is er al wat bekend over die kaarten voor vrijdag?quote:Op zondag 23 juli 2006 16:43 schreef Equinix het volgende:
EdwardSeepers & Recovering,. Ik laat het jullie vanavond weten. Heb nog niet iedereen te pakken gehad die eventueel mee zou kunnen.
Ik heb je gemailed,. Ik moet je helaas teleurstellen. Heb toch iemand gevonden die mee wil.quote:Op zondag 23 juli 2006 22:01 schreef EdwardSeepers het volgende:
[..]
Ik ga accoord. Ook al moet ik twee keer de treinreis a 20 euro lappen en de kaarten a 15 euro per stuk, ik ga nu al 14 jaar naar de haarlemse honkbalweek/het WPT, en dit jaar kon ik niet vanwege een major-financiële tegenslag, maar dat is gelukkig allemaal weer verholpen
Als je het goed vindt kom ik dan dinsdag de kaarten ophalen in amsterdam, als het kan liefst vroeg in de ochtend/begin van de middag, maar je noemt je tijd maar mocht het niet anders mogelijk zijn. Daarna kan ik dan ook nog wat gaan doen in de gezellige stad Amsterdam met vriendinlief en haar zus (gek om dat een rotterdammer te horen zeggen hm?)
Graag zou ik even je adresgegevens et cetera willen, en het dichtstbijzijnste station wat er is.
Mail me even op edwardseepers [et] gmail [punt] com, dan werken we het daar even helemaal uit.
Geldt dat ook voor die vrijdagkaarten?quote:Op maandag 24 juli 2006 14:26 schreef Equinix het volgende:
Ik moet je helaas teleurstellen.
Vriend van me belde net, hij heeft alsnog 2 kaarten versierd, dus ik ga zo maar die kant op.quote:Op maandag 24 juli 2006 17:50 schreef golfer het volgende:
Straks om 19:00 uur: Cuba-Japan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |