Ok, voor één keer nog:quote:Op donderdag 27 april 2006 19:12 schreef Soul_Survivor het volgende:
Lijkt me een gepaste straf, is gewoon een uit de hand gelopen ruzie.
ws. was die floor ook zat en moest zich er weer mee bemoeien.
Wanneer leren de mensen nou eens dat je die dingen gewoon moet negeren en doorlopen.
Je zegt het zelf al.quote:Op donderdag 27 april 2006 19:33 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
Floor zegt er wat van, de jongeren ook, Floor stapt af en vraagt waar het voor nodig is. Floor krijgt een klap in zijn smoel, valt op de grond, raakt in coma en overlijdt dezelfde nacht.
Floor had niet gedronken en stelde een normale vraag. Maar dat mag je tegenwoordig niet meer doen, dan krijg je een dreun.
Juist, hoevaak hoor je het nou niet.quote:Op donderdag 27 april 2006 19:37 schreef Bijsmaak het volgende:
Volgende keer als ik een vechtpartij zie en het betreft niemand die ik ken, loop ik gewoon weg. Het is het risico niet waard om voor andere mensen op te komen.
Dat betekend niet dat je iedereen maar dood mag slaan als ze niet doorfietsenquote:Op donderdag 27 april 2006 19:38 schreef Soul_Survivor het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al.
Hij had beter gewoon kunnen doorfietsen.
Hij slaat die jongen ook niet dood.quote:Op donderdag 27 april 2006 19:41 schreef XiChico het volgende:
[..]
Dat betekend niet dat je iedereen maar dood mag slaan als ze niet doorfietsen
Dan was er iemand anders wel mishandelt. Wat ik bedoel is dat je maar beter overal je bek kan houden ipv er iets van zeggen. En dat vind ik op zijn minst zorg wekkend.quote:Op donderdag 27 april 2006 19:44 schreef Soul_Survivor het volgende:
[..]
Hij slaat die jongen ook niet dood.
En dat zeg ik ook niet, ik zeg alleen dat als hij gewoon doorgefietst was ipv zich ergens mee te bemoeien, er niks aan de hand was.
Ja dat vind ik ook, maar zo zijn de feiten nou eenmaal.. Er zijn genoeg gevallen geweest waaruit blijkt dat je gewoon je bek moet houden..quote:Op donderdag 27 april 2006 19:47 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
Dan was er iemand anders wel mishandelt. Wat ik bedoel is dat je maar beter overal je bek kan houden ipv er iets van zeggen. En dat vind ik op zijn minst zorg wekkend.
Als als als.quote:Op donderdag 27 april 2006 19:44 schreef Soul_Survivor het volgende:
[..]
Hij slaat die jongen ook niet dood.
En dat zeg ik ook niet, ik zeg alleen dat als hij gewoon doorgefietst was ipv zich ergens mee te bemoeien, er niks aan de hand was.
Dat is jouw conclusie uit de uitspraak van de rechtbank?quote:Op donderdag 27 april 2006 19:33 schreef zwaaibaai het volgende:
Floor had niet gedronken en stelde een normale vraag. Maar dat mag je tegenwoordig niet meer doen, dan krijg je een dreun. Je mag je vriendin namelijk gewoon voor hoer uit laten maken, dat is normaal. Je mag iemand op zijn bek rossen, want dat is normaal.
Hij is niet doodgeslagen voor de 600ste keer.quote:Op donderdag 27 april 2006 19:50 schreef popolon het volgende:
[..]
Als als als.
Die jongen is doodgeslagen door een rondlopende tijdbom, die klootzak is een bekende van de politie notabene.
Twee jaar ..... Belachelijk laag, en nog niet eens TBS ook.
Doe niet zo naief, hij is niet gestikt in een spercieboon toch?quote:Op donderdag 27 april 2006 19:57 schreef Soul_Survivor het volgende:
[..]
Hij is niet doodgeslagen voor de 600ste keer.![]()
Nee, hij viel met z'n hoofd op de stenen.quote:Op donderdag 27 april 2006 19:58 schreef popolon het volgende:
[..]
Doe niet zo naief, hij is niet gestikt in een spercieboon toch?![]()
En wie heeft hem moedwillig tegen de grond gewerkt?quote:Op donderdag 27 april 2006 19:59 schreef Soul_Survivor het volgende:
[..]
Nee, hij viel met z'n hoofd op de stenen.
![]()
Dan is hij nog steeds niet doodgeslagen. Hij is pas doodgeslagen als de jongen direct zou overlijden als gevolg van de klap.quote:Op donderdag 27 april 2006 20:01 schreef popolon het volgende:
[..]
En wie heeft hem moedwillig tegen de grond gewerkt?
Duidelijk dus, doodslag. Minimaal 10 jaar, en TBS want de dader is gek.
Nee, mishandeling met de dood als gevolg.quote:Op donderdag 27 april 2006 20:07 schreef Soul_Survivor het volgende:
zware mishandeling met de dood als gevolg
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |