ow ok thnxquote:Op woensdag 17 mei 2006 11:16 schreef WHiZZi het volgende:
@ Klein drum meisje
Ja, dat is normaal bij Feedback..
Feedback is een ranzige dozenschuiver die door groot inkopen de prijs kan drukken. Voor service of algemene klantvriendelijkheid moet je daar niet wezen.
Daarom geef ik liever ietsje meer uit bij een gespecialiseerde drumwinkel waarbij ik zeker weet dat ik service krijg en vriendelijk geholpen wordt.
Dus ja, het is normaal bij Feedback dat je slecht geholpen wordt
je kunt ook dubbele stem sleutels kopen toch?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 17:42 schreef Nemephis het volgende:
Er gebeurd inderdaad niet veel aan het drummersfront hiero.. iedereen zal wel te druk zijn met drummen!
Naw heb nog wel een vraagje dan: heeft er iemand toevallig nog ergens een stemsleutel liggen in de OUDE MAAT, oftewel, een goeie slag groter dan wat tegenwoordig standaard is toevallig? Heb nu geen goede stemsleutel en meer en dat is, tja, lastig..
Bij Staffhorst ( utrecht) wel iig.quote:Op woensdag 17 mei 2006 15:11 schreef BeRightBack het volgende:
[..]
je kunt ook dubbele stem sleutels kopen toch?
met aan twee kanten een verschillende grote.
Jah onze site is down,, ikw eet niet waar de server beheerder mee bezig is..quote:
Wat dan, vielen ze ja aan?quote:
Diegene die onze website host,, en die dus ook de ruimte (schijfruimte) beheerd,,quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:55 schreef Nemephis het volgende:
Begrijp ik goed dat the Girl om webhosting verlegen zitten? Ik kan wel wat voor je regelen voor niet teveel centjes (evt. ook nog maken van site, als dat nodig is).
Moeten jullie nu ook spelen op dat Kade-festival in Assen? te lui om met een paar muisklikken jullie agenda op te zoeken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |