laat maar, dat kun je niet gebruiken zoals ok GI kan beamen als hij jouw code nog een keer doorleestquote:Op vrijdag 28 april 2006 16:05 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Wat doet het precies? en wat moet ik laten staan en wat kan dan weg door deze regel?
1 2 3 4 | Vraag 4: $vraag4 Vraag 5: $vraag5 Vraag 6: $vraag6 Vraag 7: $vraag7 Vraag 8: $vraag8 Vraag 9: $vraag9 Vraag 10: $vraag10 Vraag 11: $vraag11 Vraag 12: $vraag12 Vraag 13: $vraag13 Vraag 14: $vraag14 Vraag 15: $vraag15"; |
1 2 3 4 | for ($x=1;$x<16;$x++) { $tosave.="Vraag $x: ".$Vraag{$x}; } |
Ik probeer te begrijpen welk risico er is, maar ik zie het nietquote:Op vrijdag 28 april 2006 16:29 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
ja gewoon in echo's:
echo "what ever \r\n";
Dus waarom zou je het risico nemen?
Volgens mij doet windows het alleen met \r\n goed.quote:Op vrijdag 28 april 2006 17:11 schreef JeRa het volgende:
[..]
Ik probeer te begrijpen welk risico er is, maar ik zie het nietzowel Unix- als Windows-systemen kunnen toch prima omgaan met \n en \r\n-newlines? Voor zover ik weet is er geen 'betere' oplossing, vandaar mijn verwarring om de switch van \n naar \r\n
Het enige probleem wat ik in Windows ooit ben tegengekomen met betrekking tot newlines lag niet in het OS maar in het programma notepad dat geen op zichzelf staande \n-newlines ondersteuntquote:Op vrijdag 28 april 2006 17:17 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Volgens mij doet windows het alleen met \r\n goed.
Dat lijkt toch niet helemaal te kloppen.quote:Op vrijdag 28 april 2006 17:20 schreef JeRa het volgende:
[..]
Het enige probleem wat ik in Windows ooit ben tegengekomen met betrekking tot newlines lag niet in het OS maar in het programma notepad dat geen op zichzelf staande \n-newlines ondersteuntvoor de rest heeft dat voor mij altijd prima gewerkt.
De historie van de EOL ken ikquote:Op vrijdag 28 april 2006 19:04 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat lijkt toch niet helemaal te kloppen.
Zelf had ik dus op een windows server problemen met alleen \n ipv \r\n. In het vorige topic had Superrembo nog een mooie link: [PHP/(My)SQL] voor dummies - Deel 25
met \n zag ik in mijn source niet de verwachte newline terug. Met \n\n werd het een paragraaf.quote:Op vrijdag 28 april 2006 19:16 schreef JeRa het volgende:
[..]
De historie van de EOL ken ikmaar zo'n beetje alle serversoftware die ik ken is prima in staat om te gaan met alle drie te vormen (alhoewel alleen \r bijna niet meer voorkomt). Had je dat probleem met Exchange Server oid?
edit: ik ga er trouwens op door omdat ik geïnteresseerd ben in de problemen die zich rond de EOL op verschillende operating systems scharen en ze zo hopelijk kan voorkomen
...notepad... vermoed ik (rechtermuis, bekijk source)quote:Op vrijdag 28 april 2006 19:35 schreef JeRa het volgende:
[..]
Met welk programma bekeek je die source?
quote:Op vrijdag 28 april 2006 19:36 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
...notepad... vermoed ik (rechtermuis, bekijk source)
Als je die source met wordpad had bekeken was er geen probleemquote:Op vrijdag 28 april 2006 17:20 schreef JeRa het volgende:
[..]
Het enige probleem wat ik in Windows ooit ben tegengekomen met betrekking tot newlines lag niet in het OS maar in het programma notepad dat geen op zichzelf staande \n-newlines ondersteunt![]()
Toen je vroeg 'met welk programma bekeek je de source' begreep ik hem. Vandaar de puntjes.quote:Op vrijdag 28 april 2006 19:39 schreef JeRa het volgende:
[..]
[..]
Als je die source met wordpad had bekeken was er geen probleemmaar tot dusver is dat dus een clientside probleem met de textviewer en nog niet met de server
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | $result = mysql_query($sql); $num=mysql_numrows($result); $i=0; while ($i < $num) { $temp[$i] = mysql_result($result,$i,"toegelaten"); echo $temp; $i++; } |
include je toevallig iets?quote:Op zaterdag 29 april 2006 22:30 schreef the_jasper het volgende:
stukje code uit mijn pagina
[ code verwijderd ]
ik probeer dit maar ik krijg alleen: Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in .....
wtf is het probleem
ik wil kijken welke waarde in de kolom toegelaten staat voor de gebruiker in de tabel gebruikers
maar het gaat alleen maar mis![]()
zal vast een heel dom foutje zijn
1 2 3 | $result = mysql_query($sql) or die(mysql_error()); $num=mysql_numrows($result); |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | echo '<br><br>'; echo $gebruikersnaam[$n]; echo ' '; echo $score; echo ' '; echo $c; // schrijf de score weg naar de score kolom $schrijfweg = "UPDATE `".$gebruikersnaam[$n]."` SET `punten` = ".$score." WHERE 'wedstrijd' = ".$c.""; echo ' '; echo $schrijfweg; mysql_query($schrijfweg) or die(mysql_error()); |
1 2 3 | jasper 1 1 UPDATE `jasper` SET `punten` = 1 WHERE 'wedstrijd' = 1 |
1 2 | punten = 3 3 |
Je wilt e-mailadressen ge-encrypt opslaan (waarom weet ik niet) maar daarvoor wil je je niet verdiepen in encryptie? What about de RC4-encryptie die in het vorige deel aan bod is gekomen? Eén functie om tot op zekere hoogte veilig te encrypten en decryptenquote:Op zondag 30 april 2006 15:06 schreef beerten het volgende:
Al ben ik geen totale n00b, maar om me nu voor iets dergelijks helemaal te verdiepen in encryptie is mijn sinziens overbodig.
[PHP/(My)SQL] voor dummies - Deel 25 Ik heb Chandlers posting als basis gebruikt. En dit werkt.quote:Op zondag 30 april 2006 15:36 schreef JeRa het volgende:
[..]
Je wilt e-mailadressen ge-encrypt opslaan (waarom weet ik niet) maar daarvoor wil je je niet verdiepen in encryptie? What about de RC4-encryptie die in het vorige deel aan bod is gekomen? Eén functie om tot op zekere hoogte veilig te encrypten en decrypten
En hoe voorkom ik dat men mijn php bestandje kan uitlezen?quote:Op zondag 30 april 2006 18:44 schreef the_jasper het volgende:
als je geen php genie bent heb je al een probleem als ze je php bestand waarmee je decrypt kunnen uitlezen. De waardes moeten toch ergens hardcoded neergezet worden.
ik weet niet wat voor encryptie RC 4 is maar je hebt altijd een sleutel nodig
Een goede start is het buiten de webroot zetten van gevaarlijke gegevens zoals usernames en wachtwoorden. In de bestanden waar de webserver wél bij kan kun je deze bestanden includen zonder problemen.quote:Op zondag 30 april 2006 19:55 schreef beerten het volgende:
[..]
En hoe voorkom ik dat men mijn php bestandje kan uitlezen?
Oftewel als voorbeeld:quote:Op zondag 30 april 2006 19:59 schreef JeRa het volgende:
[..]
Een goede start is het buiten de webroot zetten van gevaarlijke gegevens zoals usernames en wachtwoorden. In de bestanden waar de webserver wél bij kan kun je deze bestanden includen zonder problemen.
Door gewoon het complete pad in te vullen neem ik aan? Het werkt in ieder geval wel!quote:Op zondag 30 april 2006 20:37 schreef beerten het volgende:
[..]
Oftewel als voorbeeld:
/domains/domain.com/public_html/inlcude/wachtwoorden.php
/domains/domain.com/private_html/inlcude/wachtwoorden.php
Bij een document in de public_html include ik dan het bestandje uit de private_html. Maar hoe fiks ik m dit?
1 |
hoeft er geen haakjes omheen?quote:Op zondag 30 april 2006 22:02 schreef beerten het volgende:
[..]
Door gewoon het complete pad in te vullen neem ik aan? Het werkt in ieder geval wel!
[ code verwijderd ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |