Er zitten veel Finnen op Postcrossing!quote:Op maandag 24 april 2006 22:05 schreef Vava het volgende:
Misschien moeten we een topic in WOW openen en daarin vermelden dat er zoveel Finnen zijn die aan postcrossing doen en dat we daar zo blij om zijn![]()
![]()
O dat is een geweldig topicquote:Op maandag 24 april 2006 22:57 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Er zitten veel Finnen op Postcrossing!
Ik heb mijn eerste kaart naar een Järvenpää gestuurd. Die woont in Kankaanpää, waar woont de jouwe?quote:Op maandag 24 april 2006 22:03 schreef Klonk het volgende:
net 2 adressen aangevraagd
2 x naar Finland
en hoe heet deze mevrouwJärvenpää
Dat is dan weer het nadeel van die exotische bestemmingen als de Filippijnen, je kaart is vrij lang onderweg. Hoewel, ik heb daar familie wonen en onze post is wel wat langer dan gemiddeld onderweg maar niet extreem lang.quote:Op dinsdag 25 april 2006 00:04 schreef Aventura het volgende:
Vandaag na weken weer twee kaartjes van mij geregistreerd, 1 door een fin en 1 door een amerikaanse, die laatste kaart deed er 23 (!) dagen over. Nog vermist: de kaart naar de Fillippijnen, maar ik kijk er niet van op als die nooit meer aankomt.
Ik kan alleen maar zeggen dat dit een verstandige beslissing isquote:
quote:Op dinsdag 25 april 2006 00:04 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Ik heb mijn eerste kaart naar een Järvenpää gestuurd. Die woont in Kankaanpää, waar woont de jouwe?
Top! Finland en de VS zijn landen met veel users, maar Australie is wel leuk, zou ik ook wel eens een kaart willen heen sturen of vandaan krijgenquote:Op dinsdag 25 april 2006 00:22 schreef star_gazer het volgende:
OK, 1 Amerikaanse, 1 Australische en 3 Finnen. Ik ga morgen de kaartjes kopen. Leuk
Finlandquote:Op dinsdag 25 april 2006 01:42 schreef Allan24 het volgende:
Adres aangevraagd...... raad eens waar.........
Hey heb ik ook..met een duitser Thoddi genaamd. Is nu al meer dan een maand onderwegquote:Op zondag 23 april 2006 13:20 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
[..]
Ik had hetzelfde. Een kaartje die al twee weken onderweg was naar Duitsland.
Ik stuur zo'n heel netjes berichtje dat ik bezorgt ben dat de kaart kwijt is geraakt in de post ofzo.
Kreeg ik zoiets: "I have personal issues. respect that."
en 5 dagen later werd hij pas geregged.
quote:Op dinsdag 25 april 2006 01:42 schreef Allan24 het volgende:
Adres aangevraagd...... raad eens waar.........
Helsinkiquote:Op dinsdag 25 april 2006 00:04 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Ik heb mijn eerste kaart naar een Järvenpää gestuurd. Die woont in Kankaanpää, waar woont de jouwe?
moominquote:Op dinsdag 25 april 2006 10:14 schreef QTPi het volgende:
Woehoe, gisteren weer een kaartje gekregen uit............... Finland![]()
![]()
![]()
Het is er weer 1 van de kunstenaar Richard Koivu, een winters tafereeltje. En er zit een Moomin postzegel op![]()
![]()
![]()
Moomins zijn zo![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |