Je wisselt tegelijk adressen uit als je gaat swappen. Ik doe de kaart dan meestal wel binnen 2 dagen op de bus, wacht het niet af zeg maarquote:Op woensdag 26 april 2006 13:20 schreef _Boo_ het volgende:
Thanks!En bij swappen, stuur je dan allebei tegelijk? of wacht je eerst een kaart af?
Zeg dat welquote:Op woensdag 26 april 2006 18:03 schreef Saphira200 het volgende:
Wow.. Israel.. cool
Wowquote:
mijn kaartje naar amerika dat al 28 dagen onderweg is is voor iemand die de 23e jarig was, ik had er nog opgezet dat ie waarschijnlijk wel te vroeg zou aankomenquote:Op woensdag 26 april 2006 19:18 schreef Jojogirl het volgende:Om nu nog een paasgroet binnen te krijgen.. das wel laat.
o shit! dat is wel extreem veel finlandquote:Op woensdag 26 april 2006 19:13 schreef Vava het volgende:
[..]
Wowdat is wel heel erg veel US idd
![]()
Ik heb er nog maar een naar de US gestuurdwel erg veel Finland
[afbeelding]
Ik kom er net achter dat de kaart die ik vandaag uit Duitsland, Frankfurt, ontving er 28 dagen over heeft gedaan, vroeg me al af waarom ze er Happy Eastern op had gezet![]()
Die is voor volgend jaar iig op tijdquote:Op woensdag 26 april 2006 19:22 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
mijn kaartje naar amerika dat al 28 dagen onderweg is is voor iemand die de 23e jarig was, ik had er nog opgezet dat ie waarschijnlijk wel te vroeg zou aankomen
Ja erg veel hequote:Op woensdag 26 april 2006 19:25 schreef Entonie het volgende:
[..]
o shit! dat is wel extreem veel finland![]()
Vandaag ook weer een kaartje gekregen (ja)
Is prima hoor. Traveling met 1 -L is Amerikaans, met 2 is Brits.quote:Op woensdag 26 april 2006 19:52 schreef QTPi het volgende:
Even snel posten voordat deze ook weer vol is. Valt me nu trouwens op dat travelling met 1 l te weinig staat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |