Is idd een memorycard (zit in je joypad als het goed is).quote:Op donderdag 7 september 2006 16:34 schreef Max-Westerman het volgende:
Weet iemand wat ik voor een dreamcast zou kunnen krijgen met controller?
Ik heb hem al makrtplaats gezet en iemand heeft een bod gedaan van 40 euro
Wel als hij met VMU is maar wat is VMU
Memory card toch?
Bepaalde nieuwe spellen worden niet gelezen met de gratis bootdisc.quote:Op dinsdag 5 september 2006 09:31 schreef Opa_vertelt het volgende:
2 korte vraagjes;
Kan ik ook NTSC-spellen op mijn PAL-dreamcast spelen? (evt. met bootdisc)
Ik las ergens dat een NTSC-spel anders was dan een PAL-spel, waar zit het verschil in?
Alvast bedankt![]()
Daarvan bestaat de legale/gratis Xploder demo. Ergens op www.segaforum.nl staat vast nog wel waar je die kunt downloaden.quote:Op dinsdag 12 september 2006 00:26 schreef 3style het volgende:
[..]
Bepaalde nieuwe spellen worden niet gelezen met de gratis bootdisc.
De DC-X bootdisc, waarvoor je moet betalen, speelt wel alle games.
Dat ie boxed is, drijft de prijs aardig op aangezien ie dan interessant wordt voor verzamelaars. Als het je om het gamen gaat kun je bovenstaand pakket al vinden voor rond de 30 euro zonder doos.quote:Op dinsdag 19 september 2006 18:23 schreef Darkzell het volgende:
Ik zit ook al een tijdje eraan te denken om een DC te kopen en heb al wat rondgekeken. Wil graag gewoon vrij standaard beginnen want meteen 10 spellen erbij wordt een puinhoop voor mij en dan speel ik er niks van.
Heb nu een pakketje gezien:
- Dreamcast console (boxed)
- 1 controller
- 2 games (Chu Chu Rocket & NBA Basketball)
voor ¤80 incl.
Is dat een beetje een fatsoenlijke prijs of kan ik het veel goedkoper krijgen. Graag wat tips want ben niet zo bekend met de Dreamcast-markt.
Uiterlijk 50 euro, tenzij je kiest voor een spel dat voor verzamelaars erg interessant is. Maar dat merk je meestal wel aan de prijs.quote:Op dinsdag 19 september 2006 18:35 schreef Darkzell het volgende:
Oke dus eigenlijk is het gewoon teveel. Bedankt iig dan zoek ik verder voor een fatsoenlijk ander pakket.
Wat zou je aanraden om mee te beginnen:
- Dreamcast
- 2 controllers
- VMU (??)
- 2 of 3 games
Wat is hier ongeveer de richtprijs van denk je?
OMG?.... ik ga nu meteen kijkenquote:
Wil je veel multyplayeren of gewoon singleplayer games spelen ?quote:Op donderdag 21 september 2006 16:51 schreef Darkzell het volgende:
Oke heb er via Segaforum nu eentje gekocht (hij moet nog wel worden verzonden enzo)
- Dreamcast, met 2 controllers en 1 VMU (geen doos, geen boekjes)
- Sonic Adventure
- Crazy Taxi (klein krasje op het doosje)
- UEFA Striker
Voor ¤50,- incl.
Nu dus de volgende vraag wat zijn nog aanraders om aan te schaffen.
Nog een vraagje over Ebay: Kan je ook je maximumbod verlagen als je al een bod hebt uitgebracht maar nog niet je maximumbod is bereikt.
never dcshop... da's een oplichter. (zoek maar wat daarover op segaforum)quote:Op vrijdag 22 september 2006 14:08 schreef Darkzell het volgende:
Allebei een beetje
Wat is een goede plek om games te kopen, Nedgame, Ebay, Segaforum & DCshop?
PS. Ik ben gelukkig weer overbodenAnders had ik er 2 gehad
Koop sowieso Powerstone 1 en 2quote:Op dinsdag 26 september 2006 17:27 schreef Darkzell het volgende:
Vandaag Dreamcast ontvangen
Crazy Taxi en Sonic Adventure zijn cool
Wat zijn verder nog de aanraders voor de Dreamcast?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |