Haha, ze hebben een prima business-model opgezet dus wat dat betreft m'n complimenten. Alleen vind ik de prijzen absurd hoog, vandaar mijn protest.quote:Op maandag 17 april 2006 01:58 schreef rekenwonder het volgende:
Ik proef enige vorm van jaloezie als je het over 'zakkenvullers' hebt :-)
Om de rotte appels te weren ja. Maar als dat ook al lukt met een gratis registratie-systeem (index niet per direct opvraagbaar) dan is dat ook prima. Het hoeft mij financieel gezien niets op te leveren.quote:Op maandag 17 april 2006 01:59 schreef _dirkjan_ het volgende:
[..]
een paar reacties hierboven heeft de ts het al over geld vangen voor zijn 'dienst'![]()
En net was ik nog 'aan het smoken'!quote:Op maandag 17 april 2006 02:01 schreef playsur het volgende:
Weet je dat vrouwen dit systeem allang hanteren via bv de site "mijn kinderwens".
Die site is gekoppelt aan andere sites met dezelfde interesses en dezelfde profielen.
Weet ik niet. Eerder concurrentie, waar men zeer ontevreden mee zal zijn als het eenmaal goed loopt. Het project voorziet mensen alleen van een koppeling, dus diefstal is het in mijn ogen niet.quote:Op maandag 17 april 2006 02:15 schreef SunChaser het volgende:
Valt dit niet gewoon onder het kopje diefstal?
Je wilt een betaalsysteeem omzeilen van een site die diensten aanbiedt en daar aan verdient, dus dat is diefstal. Niet dat t mij uitmaakt, maar ik denk niet dat die site het op prijs stelt. Het is hetzelfde als een manier vinden om t betaalsysteem van legale downloads op I-tunes te omzeilen.quote:Op maandag 17 april 2006 02:18 schreef michiel- het volgende:
[..]
Weet ik niet. Eerder concurrentie, waar men zeer ontevreden mee zal zijn als het eenmaal goed loopt. Het project voorziet mensen alleen van een koppeling, dus diefstal is het in mijn ogen niet.
Ik bied mensen een alternatief om met elkaar in contact te komen. Het is omslachtiger dan iemand even via de officiele website iets te sturen. Verder bied ik geen extra's die de 'echte' sites wel bieden. (meer foto's, chatten, etc). Maar het zou best kunnen dat jouw eerste zin - wettelijk gezien - ook echt waar is... tja, dan voel ik er niet zo veel meer voor.quote:Op maandag 17 april 2006 02:23 schreef SunChaser het volgende:
Je wilt een betaalsysteeem omzeilen van een site die diensten aanbiedt en daar aan verdient, dus dat is diefstal. Niet dat t mij uitmaakt, maar ik denk niet dat die site het op prijs stelt. Het is hetzelfde als een manier vinden om t betaalsysteem van legale downloads op I-tunes te omzeilen.
De profielen op de eerder genoemde sites zijn volgens mij serieuzer van aard, plus dat er bij elk profiel minstens een aantal gegevens bekend zijn. (leeftijd, opleiding, regio/woonplaats, aantal kids, beroep, etc)quote:Op maandag 17 april 2006 02:33 schreef playsur het volgende:
Wat is dan eigelijk het verschil met bv ICQ of CU2night?
quote:6.1 Member garandeert dat alle gegevens, waaronder mede doch niet beperkt tot, naam, adresgegevens. E-mailadresgegevens en bankrekeningnummer, die voor de uitvoering van de Overeenkomst aan Meetic dienen te worden verstrekt volledig, juist en actueel zijn en dat hij de Dienst uitsluitend voor zichzelf zal gebruiken...
quote:11.1 Meetic behoudt zich het recht voor om Member uit te sluiten van elk verder gebruik van Lexa.nl, door onder meer zijn Account te blokkeren en/of te verwijderen, en de Overeenkomst met de Member te ontbinden, zonder verplicht te zijn om reeds geïnde vergoedingen terug te betalen, indien:
- de Member op enige wijze handelt in strijd met deze Algemene Voorwaarden;
...
Het is amazing! Wat een techniek!quote:Op maandag 17 april 2006 12:20 schreef LSS het volgende:
Ik heb een veel beter idee als het gaat om dating, hier is een plaatje, ter verduidelijking.
[afbeelding]
Het patent is al in mijn bezitquote:Op maandag 17 april 2006 12:46 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Het is amazing! Wat een techniek!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |