woensdagmiddag zijn de hanen weggegaan.
vriendje heeft ze naar de kinderboerderij gebracht waar ze zo de wei in wandelden.
ik was er gelukkig zelf niet bij, want ik denk dat ik ze weer mee terug had genomen.
het is nu erg stil hier, maar ik geloof niet dat de dames ermee zitten.
nu is alleen wim er nog om op de dames te passen en dat doet hij met verve.
wat nu heel erg opvalt is dat sjaantje, die zich normaal de hele dag in een bloempot verschanste, zich nu heel voorzichtig op de grond waagt, waaruit maar blijkt hoe onveilig ze zich gevoelt moet hebben met al dat hanengeweld om haar heen
![]()
misschien dat ze nu wat aansterkt, want eten deed ze alleen als ik wat in haar bloempot gooide, of wat ze bij hepie meepikte.
ze weegt zo weinig als ik het vergelijk met de andere dames.
met hepie en de kuikens gaat het prima. op het ogenblik staan ze met hun verblijf in de achterkamer omdat vriendje zand in de tuin aan het storten is en ik niet het risico wil lopen dat er een kuiken onder een halve meter zand verdwijnt.
maar normaal gesproken mogen ze rustig los lopen in de tuin. hepie verdedigt ze met haar leven. maar helemaal alleen vind ik toch te eng dus dan gaan ze in de bak.
maar ze balen als een bos stekkers op het ogenlik.
met lies gaat het nog steeds prima. ze zit nog stevig op haar dubbele uitsmijter. nog geen scheurtjes, getik of gepiep, maar binnenkort moet het dan toch gebeuren
![]()
hup lies