Zijn daar foto's van??quote:Op zondag 16 april 2006 21:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik ben uitermate goed geluimd, ookal heb ik uren in de keuken gestaan en was het avondmaal volkomen mislukt.
Oh, familiedag, dat is nog zo'n concept waarbij ik ga gruwelen als mensen het noemen. Ik heb gelukkig een hele kleine familie, en bovendien begrijpen ze dat het geen pretje is om elkaar een weekend lang te zien (bovendien hebben ze als goede calvinisten ruzie over erfenissen), maar ik denk werkelijk niet dat ik het zou volhouden.quote:Op zondag 16 april 2006 21:06 schreef Claudia_x het volgende:
Ik kan me voorstellen dat het 'truttig' is als er allerlei dingen van je verwacht worden waar je geen zin in hebt. Ik heb me nooit tot dergelijke sociabiliteit verplicht gevoeld en doe alleen waar ik plezier in heb. Ik vind het leuk als de schoonouders langskomen en ik ga graag naar 'familiedag'.
Ik ben helemaal vergeten je te begroeten.quote:Op zondag 16 april 2006 21:32 schreef LXIV het volgende:
Zo te lezen hebben jullie allen een zalige Eerste Paasdag gehad.
En morgen is het wéér Pasen!![]()
Ja, dat zou hij prachtig vinden, als hij voor 2e Paasdag een auto kreeg.quote:Op zondag 16 april 2006 21:40 schreef broer het volgende:
Dan geef je hem toch met alle liefde de autosleutels en wens je hem een prettige dag toe?
Misschien kan ik daar foto's van maken voor je.quote:
quote:Op zondag 16 april 2006 21:42 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Misschien kan ik daar foto's van maken voor je.
O, hij wilde zónder auto naar de Ikea? Maar hoe dacht hij al die banken, kasten, stoelen en andere prullaria dan thuis te krijgen?quote:Op zondag 16 april 2006 21:41 schreef Claudia_x het volgende:
Ja, dat zou hij prachtig vinden, als hij voor 2e Paasdag een auto kreeg.
Dat is nu nét het verwijt dat mij ook altijd ten deel valt wanneer ik moet winkelen of zoiets dergelijks.quote:Op zondag 16 april 2006 21:46 schreef Claudia_x het volgende:
Mijn sippe gezicht in de metro heen, mijn bedrukte gezicht in de winkel, mijn geïrriteerde gezicht voor de kassa, mijn vermoeide gezicht in de metro terug met te veel spullen.
Ik houd niet van winkelen. Ik ga graag een boekenwinkel in, en daar blijft het bij.quote:Op zondag 16 april 2006 21:48 schreef LXIV het volgende:
Maar Claudia, jij bent toch een vrouw. Je wordt verwacht dit soort dingen héérlijk te vinden!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |