*Bibberlipjequote:Op vrijdag 16 juni 2006 19:57 schreef Lllaura het volgende:
[..]
Ik heb wel eens gehoord dat het slecht is voor kikkers om vastgepakt te worden. Door het zout op je handen wordt hun slijmlaagje dan aangetast o.i.d.
No offence verder, hoor!Je bent een lieve kikkermama!
![]()
Dan heb je rottend fruit in huis + Vliegende beestjes. Beter is gewoon de gemuteerden en die kan je overal krijgen.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 18:55 schreef Barbaaf het volgende:
LOL
[..]
Die fruitvliegjes lijken wel een goed idee, zouden die ook vanzelf komen als je een bananeschil oid. in de bak legt? Een flink landgedeelte lijkt mij dan zeker ook nuttig, misschien een vlondertje erboven (of een grotere bak)?
Kan je die gewoon in een dierenwinkel kopen? Fiets ik er morgen na m'n werk eventjes langs. En iemand die meer weet over de boomschors?quote:Op vrijdag 16 juni 2006 20:23 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Dan heb je rottend fruit in huis + Vliegende beestjes. Beter is gewoon de gemuteerden en die kan je overal krijgen.![]()
Bijna alles van die bestsellers heb ik in huis![]()
Morgen ben ik in Leiden..quote:Op vrijdag 16 juni 2006 20:26 schreef Aneurism het volgende:
Gewone dierenwinkel niet. Het zijn de speciaalzaken voor reptielen e.d. die dergelijke dingen verkopen. Weet niet waar je woont, maar hch.nl is zo'n speciaalzaak in bussum. Heeft vast wel iets.
Hmm, nee. Dit is leuk als tijdelijk project. Misschien dat ik het volgend jaar nog doe (hoewel ik dan hopelijk in een studentenhokje woon) als het dit jaar positief afloopt. Ik houd verder meer van knuffelbeestjes zoals katten.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 20:24 schreef Aneurism het volgende:
Warrel, zijn pijlgifkikkers of andere tropische soorten dan niet iets voor jou? Die kan je altijd houden.
Haha, ik was om 13 klaar met werken. 14 was ik vast al wel weer thuis.quote:Op zaterdag 17 juni 2006 19:38 schreef Barbaaf het volgende:
Goed dat Vlieland ze heeft. Misschien kan je beter de (ijs)bak vullen met aarde en grind (zodat die stevig op de bodem staat) en daarin wat plantjes, dan kan je daarop de vliegjes loslaten. Hoe je het nu beschrijft zie ik het niet goed voor me, het lijkt alsof je de aarde van buiten tegen de bak wil leggen, los dus. Lijkt me een beetje een troep geven maar misschien had je 't je zelf anders voorgesteld.
Zelf was ik vandaag rond een uur of twee aan het eind van de markt, nog gekeken of ik iets of iemand zag die op je leek maar blijkbaar was je toen al geweest. En de hele dag daar rondhangen leek me ook weer zo stalkerig overkomen.
Voor een studentenhok lijkt me een terrarium geschikter dan een kat, zeker als je in het centrum woont en een klein kamertje hebt waar die kat niet uit kan maar dat moet je zelf natuurlijk bepalen.
NB. we verwachten nu natuurlijk wel een filmpje van Thomas die een fruitvliegje verorbert![]()
Thomasje (er even vanuit gaande dat hij nog leeft) zat vandaag wel lief met 2 vriendjes op het potje. En als ik ze dan weer zo zie samen ga ik weer twijfelen.. Noujah, vriendlief moet maar eens meekijken, en ander zou ik die ijsbak wel kunnen knutselen zoals jij dat zei. Ik zag dat we best wel wat mos hadden tussen de tegels. Dat moet hartstikke lekker zittenquote:Op zaterdag 17 juni 2006 20:20 schreef Barbaaf het volgende:
Aggosj. Je zou nog kunnen kijken of ze sowieso interesse hebben in die vliegjes maar in de tuin/vijver zijn ze meer op hun plaats, daar zouden ze zelf hun eten moeten kunnen vinden.
Ik denk ook dat het niet zo gek is dat er ook nu nog diertjes sterven als je nagaat wat voor veranderingen ze de laatste dagen doormaken: van algeneter naar carnivoor, van kieuwademhaling naar longademhaling en dan raken ze ook nog hun vertrouwde staartje kwijt en hebben ze opeens pootjes. Dat dat biologisch niet altijd goed gaat is logisch
en al gaat dat wel goed zitten ze nog in een ontzettende cultureshock. Stel je Thomasje voor, die op die pot zat en onder zich zijn broertjes en zusjes nog zag rondzwemmen.
Ik ga in de zomervakantie wel een paludarium maken met een watervalletje en een waterdeel.. Als dit allemaal goed draait wil ik er wat Tricolors in loslaten..quote:Op vrijdag 16 juni 2006 20:24 schreef Aneurism het volgende:
Warrel, zijn pijlgifkikkers of andere tropische soorten dan niet iets voor jou? Die kan je altijd houden.
* Koninginnetje Warrel verliest af en toe ook de motivatie een beetje..quote:Op maandag 19 juni 2006 00:30 schreef ganzenherder het volgende:
Het is zover, morgen ga ik mijn kroost de vrijheid terugschenken. Gezien het feit dat ik niet de motivatie heb van ,de koningin der kikkervispleegouders, Warrel om steeds weer nieuw levend voer voor ze te gaan halen.
Ik wil er eigenlijk ook een paar in mijn vijver zetten, waar helaas vissen inzitten, hebben ze dan een overlevingskans? Zo niet dan gaan ze allemaal terug naar de geboortestek.
Volgens mij heb ik trouwens zowel kikkers als padden opgevoed, maar de foto's komen morgen.
Meeste hebben geen staart meer of nog een klein beetje staart, sommige zijn vrij dik terwijl andere best mager zijn. Daarom verwacht ik dat er zowel padden als kikkers bijzitten.quote:Op maandag 19 juni 2006 00:39 schreef warrel het volgende:
[..]
* Koninginnetje Warrel verliest af en toe ook de motivatie een beetje..
Vandaag stierven weer twee kikkerliefjes..![]()
Hoe groot zijn jouw liefjes? M'n zus zei vandaag dat ze op zich wel snel genoeg zijn. Maarja, een grote kikkertong is nog sneller.
Of zal ik misschien een paar kikkertjes uitzetten? Of? Of? Ze zijn wel zó lief! Zitten ze met z'n drietjes in het gras. Hihi![]()
Van de 18 die ik had, heb ik er nu nog maar 12.. De liefjes die zijn doodgegaan als (bijna)kikkertje..quote:Op maandag 19 juni 2006 00:55 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Meeste hebben geen staart meer of nog een klein beetje staart, sommige zijn vrij dik terwijl andere best mager zijn. Daarom verwacht ik dat er zowel padden als kikkers bijzitten.
Wel raar opzich, ik heb één dood kikkervisje gezien, die is gestorven doordat hij op de rand van de bak lag toen ie nog kieuwtjes had. Waarschijnlijk door vogel eruitgepikt. Er zullen er wel meer gestorven zijn maartoch vind ik dat wel erg veel kikkertjes het tot de bijna-kikker stage hebben overleefd.
Cool, heb zelf ook tricolors gehad. Erg leuke fluiters. Heb nu zelf 10 gifkikkers (komen er nog 10 aan); Tinctorius brazil, Terribilis geel en oranje.quote:Op zondag 18 juni 2006 17:10 schreef mberg86 het volgende:
[..]
Ik ga in de zomervakantie wel een paludarium maken met een watervalletje en een waterdeel.. Als dit allemaal goed draait wil ik er wat Tricolors in loslaten..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |