En je moeder een vuige crackhoer. Stenigen die slet!quote:Op woensdag 5 april 2006 15:08 schreef haakaap het volgende:
BrauN is moslim
Ben je al miljonair?quote:Op woensdag 5 april 2006 15:17 schreef BrauN het volgende:
[..]
En je moeder een vuige crackhoer. Stenigen die slet!
quote:Op woensdag 12 april 2006 11:14 schreef Manneke_Pils het volgende:
Hij heeft een ban, dus ik denk dat het wel even duurt voor hij antwoord geeft.
quote:BrauN mag met zijn geklooi over het forum een maand wegblijven nu.
Ah, goeie actiequote:Op zaterdag 20 mei 2006 16:43 schreef Dirktator het volgende:
Ik heb zojuist vernomen dat BrauN weer naar hulp smacht! Hij heeft een aantal verkeersboetes mogen innen van oom de Verkeers-juut. Hij leeft momenteel met geitenwollensokkenhippietuig in een kraakpand, alwaar hij thee drinkt, "Cumbaya My Lord" zingt en op water en brood leeft.
Derhalve STEUN BRAUN, HE'S STILL A PAUPER!! (Zie OP voor meer info over bankrekeningnummer e.d.)
[afbeelding]
zelfgestookte wodka en restanten van burgers uit de prullebak van de mcdonalds?quote:Op zaterdag 20 mei 2006 16:48 schreef skiczukie het volgende:
Sorrie BrauN, maar je weet waar ik van moeten leven.
Ik ga liever naar de Burger King.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 16:57 schreef remlof het volgende:
[..]
zelfgestookte wodka en restanten van burgers uit de prullebak van de mcdonalds?
Hoezo dat?quote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:04 schreef Croupouque het volgende:
Oh jee, nu weten we BrauN zijn echte naam!
Als het een postbank account is krijg je bij het overmaken meteen de juiste naam bij de rekening, kan me voorstellen dat dit voor andere banken ook zo is.quote:
Ja. En je hoeft niet eens het geld daadwerkelijk over te maken, de bank vraagt altijd eerst om een definitieve bevestiging met de correcte naam eronder.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:16 schreef jogy het volgende:
[..]
Als het een postbank account is krijg je bij het overmaken meteen de juiste naam bij de rekening, kan me voorstellen dat dit voor andere banken ook zo is.
Die was toch al ruim bekend.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:04 schreef Croupouque het volgende:
Oh jee, nu weten we BrauN zijn echte naam! Dat is hartstikke gevaarlijk man! Is dit nu wel zo verstandig?
Groeten,
Yevgeni Malhanouchenko.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |