De geheel vernieuwde Klaagbaak FAQ en Policy
Allereerst geldt natuurlijk boven alles
de algemene FAQDaarnaast hebben we nog een aantal forumspecifieke richtlijnen:
Baggeren wordt over het algemeen niet gewaardeerd 
Onder Bagger verstaan we: alleen een gaap-, kots- of dergelijke smiley. Enkel woorden zoals 'okay', 'oh' en 'boeie' of ik zie een spelfout als reactie in een topic. Reacties als 'Ik heb geen zin om dit allemaal te lezen' of 'Samenvatting aub'. Ook 'huillie', 'talpa

' posts en 'verkapt *** topic'- posts vallen in veel gevallen onder de noemer bagger.
Alle 'bagger' kan zonder aankondiging verwijderd worden! Het volgende willen we nog even extra onder de aandacht brengen Ontopic posten wordt gewaardeerd
Heb respect voor anderen
Flamewars zijn niet gewenst,
Hou het taalgebruik zo beschaafd mogelijk, zeker in de topictitels
'lemmingtopics'.kunnen heel leuk zijn, maar zijn dat meestal niet en dus kunnen ze gesloten of verwijderd worden
In de openingspost zien we liefst een klacht met een duidelijke omschrijving.
Zorg voor een beetje duidelijke topictitel.
Als een topicstarter meebaggert, slowchat of offtopic gaat kan het zomaar zijn dat het topic op slot gaat
Beledigen van de topicstarter 
Het lijkt een ware sport te zijn geworden in Klaagbaak om de topicstarter zo veel mogelijk te beledigen, en vooral te bashen. Dit soort reacties kunnen een topic heel erg snel verpesten, en vaak loopt het dan ook alleen maar uit op rellen en flame posts. Kortom, als je alleen maar van plan bent de topicstarter te gaan beledigen, dan hoeft je wat ons betreft helemaal niet te reageren. Flames of beledigingen kunnen uiteraard conform de algemene policy verwijderd worden.
En dan nog even dit:
Het plaatsen van een topicreport 
Het is een trend om in een topic te melden wat een kuttopic het wel niet is. Hoewel dit in veel gevallen terecht is, is dit een ontwikkeling die wij liever niet zien. Als je een topic ziet waar naar jouw mening een slotje op moet of waarin je zaken ziet gebeuren die volgens jou niet door de beugel kunnen, gebruik dan de topicreport. Bovenin elk topic, rechts van de titel zit dit icoontje:
. Als je daar op klikt kan je een report plaatsen dat enkel voor mods zichtbaar is. Wij als mods zien in de index van KLB bij een topic met een report hetzelfde opvallende teken, wij weten dan dat er met dat topic iets aan de hand is en we kunnen er snel naar kijken.
Ik ben het niet eens met het slotje dat mijn topic heeft gekregen! 
Daarvoor kun je terecht in de klaagmuur. Dat is het feedbacktopic van KLB en staat altijd sticky bovenaan de forumlijst. Reageer op een normale en respectvolle manier in dit topic. Op aanvallende en of beledigende feedback zal niet gereageerd worden door de moderators. Tevens gaan moderators geen ellenlange discussies aan. Kom je er met de moderators niet uit dan kun je je uiteindelijk tot de FA's richten.
Zijn er Centrale Topics : ?
Er lopen een aantal centrale topics in KLB. Deze kun je vinden onderaan de topiclijst en zijn te herkennen aan dit
symbooltje vóór de topictitel. Kijk of je de klacht die je hebt in deze topics kwijt kunt voor je een nieuw topic opent. Als er veel klachten over eenzelfde onderwerp komen kan een moderator besluiten een centraal topic te maken voor het betreffende onderwerp. In dat geval kun je dat nalezen in de klaagmuur.
Bereikbaarheid van de moderators 
De moderators van dit forum zijn swarmahoer, zquing, o.us, LudoSanders en Adelante.
In principe kun je met al je vragen over het modbeleid terecht in het daarvoor bestemde feedbacktopic.
Echter, voor vragen of opmerkingen die je niet in de klaagmuur kwijt wilt kun je ons via mail en/of MSN bereiken. De adressen staan in de profielen die je vindt door hierboven op de naam van de betreffende moderator te klikken.
Bij onze afwezigheid kan je je wenden tot een van de Forum Admins of anders een willekeurige andere moderator. Hun gegevens zijn te vinden in de algemene FAQ
[ Bericht 1% gewijzigd door o.us op 07-06-2010 15:04:51 ]
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:flugeltje is een kloon van yvonne toch?