Dat gaan we nu maar eens doen dan.quote:Op maandag 3 april 2006 22:17 schreef -skippybal- het volgende:
iemand al die Weather-Wizard mod geprobeert??
Ik ben bezigquote:
Lijkt iets met je koeler van je processor.. Doet 'ie het alleen bij Oblivion?? Ga anders eens iets groots inpakken en kijk of 'ie dan ook zo heet wordt.quote:Op dinsdag 4 april 2006 14:49 schreef BossFight het volgende:
Ik heb een beetje een vaag probleem met mijn pc versie van oblivion..
Dit zijn de specs:
Pentium 4 2,8 gig
1 gig RAM
Ati ALL-IN-WONDER 9800 pro 512 mb
heb op die all-in-wonder een zallman cooler zitten en op mijn processor ook.
MAAR, nog steeds na een tijdje spelen sluit mijn pc gewoon HE-LE-MAAL af. Na het 1 en ander gecontrolleerd te hebben blijkt mijn processor gloeiend heet te worden. en dan heb ik het echt over 80 a 90 graden.
Maar ik heb de grafische specs in het spel echt uber mega laag staan 640 x480 enzovoorts. Hoe kan het dan zo zijn dat nog steeds die cpu zo warm word?
Nee hij doet het bij andere spellen ook, verder bij geen andere handeling die ik op mijn pc uitvoer.quote:Op dinsdag 4 april 2006 15:16 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Lijkt iets met je koeler van je processor.. Doet 'ie het alleen bij Oblivion?? Ga anders eens iets groots inpakken en kijk of 'ie dan ook zo heet wordt.
Ik heb niet echt super veel verstand van hardware, maar ik zou toch zeggen dat het aan de koeler ligt. Of heb je de kast tegen de verwarming aanstaan?? Kast los kan ook wel wet graden schelen. En kijk even of het hele zaakje niet vol zit met stof, dat had ik ook een keer.quote:Op dinsdag 4 april 2006 15:34 schreef BossFight het volgende:
[..]
Nee hij doet het bij andere spellen ook, verder bij geen andere handeling die ik op mijn pc uitvoer.
Alleen bij oblivion gebeurd het echt idioot snel. Ik houd ook de temp in de gaten met MotherBoard Monitor. en tijdens het spelen is mijn cpu over het algemeen rond de 45 graden maar dan ineens! om geen speciale laadreden of iets dergelijks heeft hij uitschieters. Aan de koeler kan het niet liggen dus kan het dan misschien zo zijn dat mijn cpu gewoon gaar aan het worden en het gewoon niet meer trekt?
Ja volledig! Ik snap er zelf ook niet veel meer van...quote:Op dinsdag 4 april 2006 15:41 schreef Retuobak het volgende:
Heb je de koeler al eens gevrijwaard van stof?
Vraageven op DIG, misschien kan daar iemand je helpen.quote:Op dinsdag 4 april 2006 15:55 schreef BossFight het volgende:
[..]
Ja volledig! Ik snap er zelf ook niet veel meer van...![]()
Goeie mod ja. Ik gebruik 'm in combi met de rare items mod. Hebben ze ook niet allemaal glass, deadra en ebony loot bij zichquote:Op dinsdag 4 april 2006 17:44 schreef kipknots het volgende:
Nog een interessante mod: http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=337495
Verandert de scaling van vijanden ietwat, waardoor het realistischer word. De meeste vijanden hebben een lagere level cap, zodat je op lvl 40 geen last hebt van overdreven sterke bandieten, terwijl bosses hogere caps hebben gekregen waardoor onder andere de main quest niet meer op lvl 1 gehaald kan worden (vanaf lvl 25 schijnt dat redelijk te doen te zijn). De arena gevechten worden per tier lastiger, zodat je op lvl 1 ook geen grandchampion meer kan zijn.
Ik heb hem jammer genoeg zelf nog niet echt kunnen testen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |