Sportquote:Op donderdag 30 maart 2006 00:43 schreef L-IS het volgende:
godver.. beetje m'n sport belachelijk maken![]()
Kanibaal![]()
jaquote:
Sorry, ik ben helemaal overtuigd dat het sport is nu. Olympisch anyonequote:Op donderdag 30 maart 2006 00:46 schreef L-IS het volgende:
[..]
ja![]()
Rondflikkeren in comboykleding.. hopeloos figuur![]()
Broke my back, mountain!quote:Op donderdag 30 maart 2006 00:55 schreef Maisnon het volgende:
Grap over brokeback mountain enzo
hoe durf je megaman nostalgie gaar te noemenquote:Op donderdag 30 maart 2006 00:36 schreef wise het volgende:
line dancing?
btw: [afbeelding]zeer gaar
Deze opmerking schrap ik uit mijn geheugen!quote:Op donderdag 30 maart 2006 09:08 schreef buzzer het volgende:
Line dancing is cool
Het is dat mijn vrouw niet wil, anders was ik het allang gaan doen. Lekker bezig zijn op muziek, en je krijgt er een aardige conditie van.
Cowgirls zijn wel weer okéquote:Op donderdag 30 maart 2006 10:21 schreef BarraCupraCuda het volgende:
ik heb 2 jaar bij een ribhouse gewerktwaar we allemaal cowboys en cowgirls waren... maar dansen... nee dank je
Billy The Kid.quote:Op donderdag 30 maart 2006 10:18 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Deze opmerking schrap ik uit mijn geheugen!
[afbeelding]
Triesteling~!quote:Op donderdag 30 maart 2006 09:08 schreef buzzer het volgende:
Line dancing is cool
Het is dat mijn vrouw niet wil, anders was ik het allang gaan doen. Lekker bezig zijn op muziek, en je krijgt er een aardige conditie van.
Konden ze zichzelf door de kop schieten.quote:Op donderdag 30 maart 2006 12:56 schreef the_legend_killer het volgende:
Het enigste goede aan de cowboys waren de revolvers
Nee man die dingen zijn veel beter dan die pistolen en kogels zijn sterker.quote:Op donderdag 30 maart 2006 12:58 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Konden ze zichzelf door de kop schieten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |