quote:Jochie (11):
Kun je iemand ook veilig pijpen zonder condoom
Liefde moderator Jaqueline_fero:
Lieve Jochie,
Van pijpen kun je niet zwanger worden of een soa oplopen, dus het kan gewoon zonder condoom.
Liefs Jaqueline Fero.
edit:quote:Toevoeging van Moderator: leonie
Hoi
ik wil ff wat eraan toevoegen van pijpen kun je wel een soa oplopen
kijk maar op deze site
liefde.leerlingen.com/liefdei...
quote:Groetjes,
Martijn
mooi weten we gelijk waar "Ad van de Berg" zich schuilhoud.quote:Op maandag 26 juni 2006 12:42 schreef m021 het volgende:
Van die leerlingen.com site:
[..]
![]()
Gelukkig was er nog een heldere moderator:
[..]
edit:
Check de naam van een van hun moderators:
[..]![]()
![]()
WTFquote:[quote]hallo,
ik ben een meisje van 16 en ik heb een probleem, ik zit er al een tijdje mee. een tijdje geleden besloot ik mezelf te bevredigen, en omdat ik niets kon vinden heb ik het toen maar gedaan met een speeltje van de mcdonalds. het was ribbelig en goed te doen, maar op een gegeven moment is het afgebroken, en ik krijg de rest er niet meer uit :s. ik heb al van alles geprobeerd, maar ik krijg het er met geen mogelijkheid uit. het doet echt pijn en vooral als ik naar de wc moet, dan doet het vreselijke pijn. naar de huisarts gaan is geen optie, ik woon in west friesland en er is maar 1 huisarts in een omtrek van 40 km en dat is mijn vader, die extreem christelijk is en tegen alle vormen van seks voor het huwelijk, en hij vermoordt me als hij erachter komt.
weten jullie wat?
quote:
quote:Op maandag 28 juli 2008 08:52 schreef DevilsWhore het volgende:
Hoi,
wij zijn 2 meisjes van 13 en 14, en wij willen graag een kindje. We hebben elke dag seks met elkaar, maar we worden maar neit zwanger. Wat is er mis met ons?
Groetjes, 2 meisjes.
yvonne = je ex.quote:Op woensdag 30 juli 2008 17:09 schreef Ezechielk het volgende:
lieve mensen.
Ik word bedreigd door een man die zegt naaktfoto's te hebben gekregen van mijn ex. Alleen als ik voor mijn cam sex zou hebben met mijn buurjongen zou hij de foto's niet verspreiden. Toen ik naar het email adres keek bleek het ene yvonne te zijn. Wat moet ik nu doen?
Een vriendin en ik zouden dat serieus naar de tina ofzo sturen.quote:
neukte je die vriendin ook>?quote:Op donderdag 31 juli 2008 10:32 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Een vriendin en ik zouden dat serieus naar de tina ofzo sturen.
Nee. Ik wil ook geen kind. En ik ben ook niet 12 of 13.quote:Op donderdag 31 juli 2008 10:32 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
neukte je die vriendin ook>?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |