welke heb je gebruikt?quote:Op donderdag 20 april 2006 12:19 schreef kikoooooo het volgende:
Jawel
Nee, en laten we hopen dat er ook geen winkels komen... Als ik het dan koop in the states houdt het nog enige exclusiviteit.quote:Op donderdag 20 april 2006 23:18 schreef Double_B het volgende:
Zijn de t-shits die hierboven staan ook ergens in NL verkrijgbaar?
Preciesquote:Op donderdag 20 april 2006 23:49 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Nee, en laten we hopen dat er ook geen winkels komen... Als ik het dan koop in the states houdt het nog enige exclusiviteit.
En je kunt altijd bestellen via het net..
Inderdaad ja... al zie je steeds meer mensen met Abercrombie lopen.. niets aan te doen. Ik had het begin vorig jaar ontdekt toen ik in Amerika studeerde, vind het zo leuk merk! En dat terwijl de meeste Amerikanen die ik ken er niet zo warm van lopen... itt een AE of Old Navy for instance.quote:Op donderdag 20 april 2006 23:49 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Nee, en laten we hopen dat er ook geen winkels komen... Als ik het dan koop in the states houdt het nog enige exclusiviteit.
En je kunt altijd bestellen via het net..
Als ik een t-shirt wil bestellen kan dat gewoon via het mail adress op je site he.quote:Op vrijdag 21 april 2006 01:21 schreef je_vader het volgende:
ik heb in totaal 40 shirtjes (20 x wit, 10 x bruin, 10 x donkerblauw). De andere shirtjes weet ik niet of ze nog binnen komen. broeken gaan heel hard sinds ze op het fok forum staan (nog niet op website) dus wees er snel bij als je ze wilt hebben (14 nog van in totaal)
O die lijkt op die van mij!quote:Op vrijdag 21 april 2006 07:40 schreef Coconut het volgende:
Ik heb deze gewonnen op Ebay voor $46 incl. verzenden, terwijl hij bij A&F zelf $49,95 kost![]()
[afbeelding]
Valt ie ruim? Ik heb normaliter een maat M(1.78;70 kg). Gewoon een M bestellen of toch een S?quote:Op donderdag 20 april 2006 14:53 schreef Maxxieh het volgende:
Heb net dit shirt binnen:
[afbeelding]
Heerlijke stof en mooi model!
Hebbenquote:Op zaterdag 22 april 2006 02:10 schreef obl het volgende:
Wat vinden jullie van deze polo?
[afbeelding]
Ik vroeg me af hoe die zit.
Dit zijn trouwens de afmetingen voor een S:
[afbeelding]
Niet te klein tog?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |