tussen de tegels een stukje in de grond stouwen...quote:Op maandag 27 maart 2006 15:00 schreef Conflict het volgende:
[..]
En als ik 'm gewoon op de grond neerzet, op de tegels bijvoorbeeld?
Ik snap niet waar ik die draad dan aan moet bevestigen.
quote:Op maandag 27 maart 2006 12:07 schreef Festini het volgende:
[..]
Mengsmering bij de pomp is toch altyd 1:50 of heb ik het mis ??![]()
De aggregaat gaat toch mee op een boot!quote:Op maandag 27 maart 2006 15:04 schreef Youp het volgende:
[..]
tussen de tegels een stukje in de grond stouwen...
ohja ik zie hetquote:Op maandag 27 maart 2006 15:10 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
De aggregaat gaat toch mee op een boot!
Geen ideequote:Op maandag 27 maart 2006 16:32 schreef Metro2005 het volgende:
Hoe lang heb je nou stroom van zo'n ding?
Deze is gloednieuw!quote:Op maandag 27 maart 2006 15:06 schreef Kolkie het volgende:
[..]
Volgens mij hebben bepaalde blokken (vaak oudere schat ik zo in) een andere verhouding nodig, bv. 1:25. Hier bij de local pomp kun je het ook met een beetje rekenwerk in elke gewenste verhouding krijgen.
En dat aardstokkie druk je lijkt me gewoon tussen 2 tegels in de grond/zand.
Vooral je een na laatste tip was erg nuttig. Het is juist waar ik bang voor ben, vonken in mijn bootje, dan is de kans groot dat alles in de fik vliegt bij een eventueel benzinelek.quote:Op maandag 27 maart 2006 17:34 schreef Blackheart het volgende:
Effe duidelijk wezen.
Je aggregaat kan werken op elke benzine die je commercieel koopt. 77 octaan is gewoon niet te koop hier. 91octaan misschien. Maar het maakt niet uit, al flikker je 135 octaan vliegtuigbenzine erin.
Wat wel uitmaakt is de goed gemengde Benzine/olie. Dit is dus 2 takt olie die bij elke scooterzaak en benzinestation te koop is.
Nu het gronden of aarden. Dit is om te voorkomen dat een vonk die overslaat tussen het aggregaat en de omgeving benzinedampen laat ontvlammen. Dit is , als je het op je bootje gebruikt, redelijk simpel, een aardingskabel- geel/groen - aan je aardingspunt op het aggregaat zetten, en aan de andere zijde ergens op de romp.
Net zoals je de - van je caraudio op het chassis zet.
Dat is snelquote:Op maandag 27 maart 2006 19:00 schreef ThaFreak het volgende:
tt op verzoek veranderd!
Maak er ff aggregaat vanquote:Op maandag 27 maart 2006 19:00 schreef ThaFreak het volgende:
tt op verzoek veranderd!
Lijkt me niet... Schiet dat ding elke keer in de beveiliging...quote:Op woensdag 29 maart 2006 16:29 schreef Ridocar het volgende:
Je hebt van die verlengcontactdozen met ingebouwde spanningsbeveiliging (voor computers ed). Ik weet niet of die volstaan.
Ik wil graag een computer in de boot bouwen met een tft scherm zodat ik met Wingps en een ontvanger kan navigerenquote:Op woensdag 29 maart 2006 16:35 schreef Sterke_Yerke het volgende:
Heb je een boot met elektromotor ofzo, en ga je dan hybriden- varen?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |