Op elk moment kunnen saven is toch niet zo gek?quote:Op zaterdag 25 maart 2006 20:16 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik vind hem ook wel goed, net als de mogelijkheid om overal en op elk moment te saven.
Jij vuile diefquote:Ik heb tot nu toe een keer gebruik gemaakt van fasttravel. Om wat gestolen goederen te verkopen.
Laatste dozijn games die ik heb gespeeld (op consoles) zat dat niet inquote:Op zaterdag 25 maart 2006 20:30 schreef Retuobak het volgende:
Op elk moment kunnen saven is toch niet zo gek?
Zijn maar een handjevol games waar je moet wachten op checkpoints ed. toch?
He had it comingquote:Jij vuile dief
Het is wel te merken dat jij nooit Japanse games speeltquote:Op zaterdag 25 maart 2006 20:30 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Op elk moment kunnen saven is toch niet zo gek?
Zijn maar een handjevol games waar je moet wachten op checkpoints ed. toch?
Blijkbaarquote:Op zaterdag 25 maart 2006 20:38 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Het is wel te merken dat jij nooit Japanse games speelt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."the female orgasme is a mythe, I hae had sex with 26 women in my life and not one of them had a orgasme."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The Kooks O+ Arctic Monkeys O+ Blood Red Shoes O+ Franz Ferdinand O+ Muse O+ The Last Shadow Puppets O+
Wees heel blij.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 21:19 schreef Sloggi het volgende:
Hij is bij mij trouwens nog niet gecrasht!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. afgemaakt, crashet hij weer.
Kutzooi
Mja ik heb maar een oude savegame gepakt... dat schilderij kom ik nog wel op terug als ik wat sterker ben, nu een level 5 knight; slayer bij de Dark Brotherhood. Zit alleen nog zwaar te twijfelen of ik vampier zal worden of niet.... hebben nog meer mensen daar ervaring mee?quote:Op zaterdag 25 maart 2006 18:40 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ik ben er uit gekomen door de moeilijkheidsgraad tijdelijk flink omlaag te schroeven... anders had ik daar nu nog vast gezeten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Buiten elke stadquote:Op zaterdag 25 maart 2006 21:46 schreef -Dries- het volgende:
2 vragen:
- Waar kan ik legaal een paard kopen (dus niet stelen ofzo)
Je krijgt standaard maar iets van de helft voor je goederen. Maar mag de verkoper jou en heb jij een hoge haggle feat dan kun je met het haggle knopje onderaan in het koop/verkoop scherm al een betere prijs regelen.quote:- Net als je uit de sewers komt is tegenover je, over de rivier, een ruine. Daar zit ook een kerker. Daar vind je een paar kleine stenen en 1 giga van super veel waarde. In de stad verkopen ze niet lekker, ze geven me daar de helft van de prijs. Ik dacht dat ik had gelezen dat ik ze in de Mage's guild moest verkopen in Skingrad. Maar daar kan ik alleen spreuken kopen en niks vérkopen. Weet iemand hoe dit zit?
Zeker doen, erg leuke dungeon.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:07 schreef Egamer het volgende:
Dan ga ik ook maar naar de overkant van de Sewers.
Wel, buiten Imperial City is de eigenaar zo'n vrouwlijke Orc en je mag geen paarden kopen van haar. Enige manier om een paard te krijgen is te stelen. Daar heb ik dus ff geen zin, naja, dan ga ik wel lopend naar Jauffrequote:
Quick travel kan ook gewoon hoorquote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:19 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Wel, buiten Imperial City is de eigenaar zo'n vrouwlijke Orc en je mag geen paarden kopen van haar. Enige manier om een paard te krijgen is te stelen. Daar heb ik dus ff geen zin, naja, dan ga ik wel lopend naar Jauffre
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
quote:Op zaterdag 25 maart 2006 21:42 schreef Nivo het volgende:
ik zit vast!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wallahjeweettog
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |